Şımarık miyim?

Nisanliyken başka bir hurda arabası vardı ama ayrı şehirlerde yasadigimizdan hiç aklıma markasını sormak gelmedi. 1-2 kez yanına gittim başkasının arabası ile aldı beni, araban nerede dedim bozuk sanayide dedi. Ben bilmiyordum zaten bilsem asla evlenmem.

ya ben sizin sıkıntınızın çözüleceğini sanmıyorum. ikinizin de bakış açısı farklı çok birbirinden. önem verdiğiniz şeyler farklı.
adam için sosyal statü önemli değil, sizin için önemli. bu bile çok ciddi sorun.
o değişmeyecek, siz de.
o nedenle ayrılmanız bence en doğru karar.

ya ben sizin sıkıntınızın çözüleceğini sanmıyorum. ikinizin de bakış açısı farklı çok birbirinden. önem verdiğiniz şeyler farklı.
adam için sosyal statü önemli değil, sizin için önemli. bu bile çok ciddi sorun.
o değişmeyecek, siz de.
o nedenle ayrılmanız bence en doğru karar.
10 gün sonra gelecek çocukları görmeye, avukata gidelim beraber oturup konuşuruz. Olmuyorsa zorlamanın anlamı yok tabii ki

10 gün sonra gelecek çocukları görmeye, avukata gidelim beraber oturup konuşuruz. Olmuyorsa zorlamanın anlamı yok tabii ki

ilişkinizin dinamiklerini ve duygularınızı siz en iyi bilirsiniz tabi ki. ama anlattıklarınızdan anlaşılan çok farklı noktalardan hayata baktığınız. ileride daha çok üzülmemek için çözüm bu olabilir gibi.

X