Simdi ben buraya neden ciktim? Nicin ciktim? Nasil ciktim?

A ah, anlat hayirdir ne oldu :KK69:
Bu normallesen insanlarin tavirlarindan yildim bugun. Sanki hic bisey kalmamis gibi davranıyorlar. Uyariyorsun bi cirkef bi cifkef. Kavga ettigim insaj sayisini bugun unuttum. Adama kapali ortamdayiz maske takarmidiniz diyorum. Allahtan gelio korkmayin diyo bana. Ulan ayi sen korkma sen zaten öl. Oksijen israfi.

Bu normallesen insanlarin tavirlarindan yildim bugun. Sanki hic bisey kalmamis gibi davranıyorlar. Uyariyorsun bi cirkef bi cifkef. Kavga ettigim insaj sayisini bugun unuttum. Adama kapali ortamdayiz maske takarmidiniz diyorum. Allahtan gelio korkmayin diyo bana. Ulan ayi sen korkma sen zaten öl. Oksijen israfi.

Aglliyayim mi güleyim mi bilmiyorum bu duruma
toplum olarak yasaklara uyma konusunda zaten cok sikintimiz var
bu zoraki bir sekilde olacak, olmali ama görürmüyüz o günleri bilmiyorum

Aglliyayim mi güleyim mi bilmiyorum bu duruma
toplum olarak yasaklara uyma konusunda zaten cok sikintimiz var
bu zoraki bir sekilde olacak, olmali ama görürmüyüz o günleri bilmiyorum
Yani aylardır zaten calisan, ve artik 2 yasinda ki cocugunu krese gondermek zorunda olan biri olarak su duruma sadece aglayabiliyorum.

Yani aylardır zaten calisan, ve artik 2 yasinda ki cocugunu krese gondermek zorunda olan biri olarak su duruma sadece aglayabiliyorum.

Iki hafta tatilimiz var aonrasinda benimkiler de basliyor krese
Dikkat etmeyenler kadar dikkat edenler de cok
Onlar umut vaat ediyor
Soyle rahat 30 yil sonra belki olumlu bir degisim olur

Ahaha ayaklarina ayaklarina vurarak giriyorum iceri.

Ay yok cocugun varsa laf yemek de promosyon oluyor
Otobuste agladi bebegim bir kufur etmedigi kalmiti bir kizin, daha da otobuse binmedim onun yuzunden ama hep dilerim ki senin de bebegin olsun da gor
Onun dogurdugu muhtemelen aglamayan cinsten olacak

Ay yok cocugun varsa laf yemek de promosyon oluyor
Otobuste agladi bebegim bir kufur etmedigi kalmiti bir kizin, daha da otobuse binmedim onun yuzunden ama hep dilerim ki senin de bebegin olsun da gor
Onun dogurdugu muhtemelen aglamayan cinsten olacak
Onun dogurdugu otobusu yikacak. Kinadigim ne varsa var kizimda :KK70:

Ben ozellikle vuran cocuklari cok kinardim. Ya abi anasi abbasi vuruyo ki vurmayi ogrenmis yoksa nereden bilecek el kadar cocuk diyenlerdendim. Sonra bi gun kizim 1.5 yasinda filandi gelisine bi cakti bana. Yildizlari gordum. 1 senedir ayılamıyorum.

O konuda haklilik payi olanlar da var, yani vurmayi ögreten, cocugun sacmaliklarina arka cikan ebeveynler de var.
Ama oglum kücükken dudagimi patlatip yüzümü morartmisligi var.
bazen yolda giderken yüzümü saklamisligim var kocam dövdü sanmasinlar diye
geciyor, üc yasindan sonra pek kalmiyor o haller ama ondan öncesini ne ben aciklayabilirim ne karsimdaki anlar

X