Şimdi ben ne yapayım

Eğer çok konuşmak içini dökmek istersen yapacağın şey düşmanına daha yakın olmak . Eşin eger inanmadiysa Senden yanaysa ne mutlu yok değilse ben görüşürüm demeye devam ederse hırka gorussun kimse için yıkmaya değmez yuvani
Yapilani hazmedemiyorum hemde hic.Bide arıyor yazıp moralini bozamkbistiyorm hangi yuzle aradin diye . Ben cok üzüldüm hasta yataginda birakp gidebilecek kadar gözüm döndü

eşin görüşürse görüşsün ama sen bazı şartlar sun eşine.
mesela kardeşiyle senin yanında konuşmasın.
dışarıda görüşsün.
evine alma.

• Beğen
Reactions: tse
siz görüşmeyin eşiniz görüşmek istiyorsa görüşsün onun kardeşi boşverin.

Simdilik karismayin. Birakin esiniz görüşsun nihayetinde kardesler. Ama siz gorusmeyin. Esinize de soyleyin ilerde size gorusme konusunda baski yapmasin. Ikisinin gorusmesi ilerde siziin aleyhinize olaylara sebep olursa o zamaan eşinizden de gorusmemesini isteyebilirsiniz. Ama şu asamada karismayin gorussunler.
Esim bana o laflardan sonra gorusurse arkama bakmadan bosicam kesin kararim kalabalik narkozun etkisinde diye bişey demedim ama suratum düştü. ; (Ne kadar yirpandigimi anlatamam bu insan icin

dışarıda görüşsün.
evine alma.
Iftira atip oo damgası yesem bilede görüşmeli mi bana yaptıkları kar mi kalmali.

Ölün ölüme dedi simdim dedi suclu bide kendi kardesini o varsa diyo benden icin simdi ariyor arayp hangi yuuznle aradin diyesim var bana aynisini yapti.Suan hastenedyim asiri canm sıkıldı bunun yuzunden evlilgim bitcek kduuryorm adi gecince
İyi de eşin olup biteni görmüyor mu da evliliğin etkileniyor bu kadar anlamadım.

• Beğen
Iftira atip oo damgası yesem bilede görüşmeli mi bana yaptıkları kar mi kalmali.
bence görüşmemeli.
ama eşin bunu kabullenecek kadar genişmiş.

eşimin abisi biz yeni evliyken bana kal..k dedi. eşime çok sert tepki gösterdim. 13 yıldır ne eşim ne ben görüşmüyoruz. ailesi aracı oldu barışsınlar diye ama eşim kabul etmedi çok şükür

bence görüşmemeli.
ama eşin bunu kabullenecek kadar genişmiş.

eşimin abisi biz yeni evliyken bana kal..k dedi. eşime çok sert tepki gösterdim. 13 yıldır ne eşim ne ben görüşmüyoruz. ailesi aracı oldu barışsınlar diye ama eşim kabul etmedi çok şükür
Degil mi bende bunu hazmedemiyorum.Hem o lafi diyor hemde ariyor oda narkozlu ya o etkiyle konuştu tembihledim ama suan kuduryorum abisi biliyo o ariyo demedi aglicam sinirden Ne yapim arayip dicem aynisini yapacam ben yokum gibi her lafi desin sonra kardeşiyle iyi olsun var mi bole dünya.Acik acik gizli gizli görüş benle diyo bide

İyi de eşin olup biteni görmüyor mu da evliliğin etkileniyor bu kadar anlamadım.
Ablasi ya arada kaliyor .Agliyor .Kustuk normalde once o sildi hem laf dedi sonra sildi hanfendi .. Aglicam sinirden..

dışarıda görüşsün.
evine alma.

Grill ne anladıysan bana da anlat. İlk kavga neden çıkmış? Neden durduk yerde o... denilmiş. Kim narkozun etksinde konuşmuş. Çıldırıcim hiç bir şey anlamadım.

Grill ne anladıysan bana da anlat. İlk kavga neden çıkmış? Neden durduk yerde o... denilmiş. Kim narkozun etksinde konuşmuş. Çıldırıcim hiç bir şey anlamadım.
anladığım kadarıyla düğün nikah aşamalarında görümce destek değil de köstek olmak için uğraşmış. konu sahibi fırsat vermemiş. görümce de birgün kavga çıkarıp konu sahibine or...pu demiş ve onları evinden kovmuş.

karı koca görümceye küsmüşler.

konu sahibinin kocası ameliyat olmuş, hastanedeyken görümce gizlice aramış, karın bilmesin, biz görüşelim diyormuş. kocası da kabul etmiş.
konu sahibi bunu kabullenemiyor. hamileymiş ve boşanmayı düşünüyor.

• Beğen
anladığım kadarıyla düğün nikah aşamalarında görümce destek değil de köstek olmak için uğraşmış. konu sahibi fırsat vermemiş. görümce de birgün kavga çıkarıp konu sahibine or...pu demiş ve onları evinden kovmuş.

karı koca görümceye küsmüşler.

konu sahibinin kocası ameliyat olmuş, hastanedeyken görümce gizlice aramış, karın bilmesin, biz görüşelim diyormuş. kocası da kabul etmiş.
konu sahibi bunu kabullenemiyor. hamileymiş ve boşanmayı düşünüyor.
Cok guzel ozetlemissinz ama kocam kabul etmedi tembiledim bide hastanede unutur diye abisni aradi narkozluydu oda aldi kim olduğunu bilmeden konuştu ve suan ben kduruyroum annesi ve abisi yanimda biseyde demiyorum suratim düştü terk edip gidesim var suan o kadar ofkeliyim bile bile oda verdi napim ben.

Son düzenleme:
Cok guzel ozetlemissinz ama kocam kabul etmedi tembiledim bide hastanede unutur diye abisni aradi narkozluydu oda aldi kim olduğunu bilmeden konuştu ve suan ben kduruyroum annesi ve abisi yanimda biseyde demiyorum suratim düştü terk edip gidesim var suan o kadar ofkeliyim bile bile oda verdi napim ben.
haklısın ama sakin ol.
eşin iyileşsin.
o zaman pişman edersin.

Kimseye hiç birşey söyleme, görümce onların kardeşi eşinizde onlar sizden taraf olamazlar. Yapılanı görmezler arabozucu diye iyice yüklenirler.
Alttan sessizce eşinle hallediceksin ama eve çıkınca sakince konuş ameliyat olduğu için oda hassastır şimdi.

Şuan sakinleş ve beklemede kal. Gerekirse o numarayı kimseye çaktırmadan engelle arayamasın

• Beğen
Kimseye hiç birşey söyleme, görümce onların kardeşi eşinizde onlar sizden taraf olamazlar. Yapılanı görmezler arabozucu diye iyice yüklenirler.
Alttan sessizce eşinle hallediceksin ama eve çıkınca sakince konuş ameliyat olduğu için oda hassastır şimdi.

Şuan sakinleş ve beklemede kal. Gerekirse o numarayı kimseye çaktırmadan engelle arayamasın
Arattirdim hangi yuzle aradin dedi esim. MERAK etmis .Insanlik bende kalsin diye gelsin gormk isterse dedim sessizce .Cok merak ettiysen gel dedi.Gelecek hala beni karaliyordu tlf da ne yapayım pislige esimde üzüldü bana bide tepki verdim o halde de

Arattirdim hangi yuzle aradin dedi esim. MERAK etmis .Insanlik bende kalsin diye gelsin gormk isterse dedim sessizce .Cok merak ettiysen gel dedi.Gelecek hala beni karaliyordu tlf da ne yapayım pislige esimde üzüldü bana bide tepki verdim o halde de
Ozaman gelir kesin. Siz eşinize güvenin hangi yüzle arıyorsun dediyse sizi ezdirmez. O gelince odadan çıkın gidin kafeteryaya. Eşinize de bu ilk ve son diyin o anlar zaten.

Damgaladı-damga vurdu demişsin de... Nedir yani görümcen 1 kere öyle dedi diye herkes seni öyle mi anıyor ? Kavga anında çirkefleşmiş hakaret etmiş. Affedilecek bir laf değil ama damgalamak böyle olmaz. Damgalamak dediğin zaman sana bu yönde iftira atıp herkese anlatması akla gelir.
Kendini üzme, uygun zamanda eşinle sakince konuş. Ben sana küfür eden insanın yüzüne bakmam, sen kardeşinle konuşmakla beni eziyorsun dersin.

• Beğen
Ozaman gelir kesin. Siz eşinize güvenin hangi yüzle arıyorsun dediyse sizi ezdirmez. O gelince odadan çıkın gidin kafeteryaya. Eşinize de bu ilk ve son diyin o anlar zaten.
Bayagi üzüldü hala beni karaliyor bide telefonda o da susturdu.Gelecek yüzu yoktu bide ben gelsin dedim yoksa cagirmazdi onu kendj silahiyla vurmak en güzeli olacak kardesinin duygularini kullanıyordu ama elinde kaldi o da üzüldü gözü yasardi kiyamiyorumda ona napicam bilmiorum

Damgaladı-damga vurdu demişsin de... Nedir yani görümcen 1 kere öyle dedi diye herkes seni öyle mi anıyor ? Kavga anında çirkefleşmiş hakaret etmiş. Affedilecek bir laf değil ama damgalamak böyle olmaz. Damgalamak dediğin zaman sana bu yönde iftira atıp herkese anlatması akla gelir.
Kendini üzme, uygun zamanda eşinle sakince konuş. Ben sana küfür eden insanın yüzüne bakmam, sen kardeşinle konuşmakla beni eziyorsun dersin.
Bide kanitli gibi konuştu ispat edemediyle kaldi.Gizli den ariyor affedilmcek seyler dedi ama yazamiyoem buraya. Sirf kendimi ezdirmedigim icin hirslanp moralimi bozdu. Cok üzüldüm. SIMDI kardesi tepkiyi koyunca gelmek zornda kaldi bende kalip moralim cok düşük ama yannda mutlu takilmak istiyirm istedigini vermemek adina.Istiyor ki tek onla grussun .

X