Şimdi neden böyle hissediyorum!

konu sahibi sen üzülme evli adama aşık olan onunla yatıp kalkan bir kadın demeyeceğim pislik mahluk ile
eşini aldatan bir rezil birlikte mutlu olamaz. sen önüne bak boşver o pisliklerden kurtulduğuna şükret sen çok mutlu olacaksın inşallah diğer konunda da yazmıştım sana
inanıyorum buna :)

Merhaba bayanlar. Beni tanıyanlarınız vardır aranızda ama tanımayan ve durumumu bilmeyenler için kısa bir özet geçmek istiyorum. Alkol, aldatma nedenlerinden dolayi 8 yıllık evliliğimi iki ay önce bitirdim. Boşanma, boşandığım gün ve Boşandıktan sonra ki zaman ve 1 ayim çok güzeldi. Dik bir duruş, kurtulmanın verdiği rahatlik vardı. Bu süre zarfinda hiç ilaç kullanmadım. Ancak Boşandıktan sonra 1 aydır kullanıyorum. İlacım bitti. Bugün aldım ikinci paketi. Aslında ilaçsız üstesinden gelebilirim artık diyordum ki 3 - 4 gündür kendimi mutsuz, güçsüz hissediyorum. Dünde eski eşin boşanmama neden olan o kadinla hala birlikte oldugunu öğrendim ve ikinci paket ilacımı doktora gitmeden aldım. Fıratim olmadi doktora gitmeye. Neyse konumuza gelelim. Rüyama giriyorlar. Rüyamda evleneceklrini, el ele tutustuklarını görüyorum. Bir kaç gecedir uyuyamadim. Bende iyim sanıyordum. Neden etkiledi ki beni onların birlikte olmasi. Zaten boktan bir evliliğim vardı. Acaba başka kadın olsa da aynı sinir ve hırsı duyarmiydim. Yoksa evliliğimin bitmesinde rol oynayan kadının hala onun hayatında olmasi mi beni bu duyguyu sürüiledi. Kızlar bana moral verin. Bana destek olun. Bişey söyleyin. Niye böyle oldum?

Not: ilacım bitip, kullanmaya ara verdikten sonra mutsuzluk başladi. Birliktelikerinj duyunca iyice kötü oldum.
Bende yasadim aynisini 9 yillik evlilik bitti ve o kadinla evlendi. Dunyanin sonu ölüyorum sandim. Ama 1 tane bile ilac almadim. Cevrem git dr a dedi ilac versin vs dedi. Ama ilaca baglanmak istemedim. Biliyorum cunku bagimlilik yapiyor. Ve acayip ruyalar gorduyor. Sakin uzulme hersey gecici kendimden biliyorum cunku. Bunaldiginda at kendini disari yuruyus yap veya samimi oldugun birine git dertles. Gecemi uyuyamiyorsun tv izle uykun gelince yat veya uykun gelene kadar kitap oku ama sunu unutma simdi agladiklarina ilerde cok guleceksin.

Yaa boktam bir evlilikten kurtulup minik bir tatile cikip icinw oksijeni cekip yeni harika mutlu kendi ellerinde kendinin yonlendirecegi yeni asklar yeni kahkahalar dolduracagin hayatina ilacla falan baslama
Birak ins hemen evlenirler de.eger ki cocugunda varsa birak hemen evlensin ki cocuk uzerinden seni huzursuz edemesin.
Ruyanda gorecek kadar ileri boyutsa sen hala seviyorsun yinede ilac icmemeye calis

Kırıcı olan bütün duyguları yaşatmış sana o gereksiz adam. O kadın olmasa başka kadın olsa bu kadar kötü olmazdın. Bence ne yap biliyor musun yaslan arkana ve nasıl mahvolduklarını izle. Şimdi güzeldir boşanmışta problem yok. Ama başlar. Ben böyle boşanmaların sonunda mutlu olan adam görmedim. Mutsuzluk üstüne mutluluk olmaz. Hemen kendine çeki düzen ver. Çok güzel bi karar verip uygulamışsın tebrik ederim. En büyük en güzel adımı zaten atmışsın sen. Gerisi artık küçük küçük adımlarla gerçek mutluluğu bulmaya kalmış.

Evet önüme bakıyordum. Ta ki aynı kadınla birlikteliğini duyana kadar:bicak:
Evliligimiz yikilmis, hayallerim yikilmis, onlar hala laylaylom diye dusunuyorsun bence; ondan boyle kotu hissediyorsun, gayet insani duygular.. Ama sanmam ki cok mutlu olsunlar..
Nicin boyleyim diye kendinin ustune gitme, normal bu karisik/kotu duygular.. Bosanmak agir bi travmadir aslında.. Aslında profesyonel destek almayi ihmal etme bence.. Sadece ilac degil; danismanlik da onemli..

Bakalim zamanla ne olur bende kestiremiyorum. Ama beni kaybettiği için gerçekten Bin pişman olacak o şerefsiz. Bende mutlu yuvamda onun o batak içinde ki mutsuz haberlerini alacağım.

kendinizi onun hayatında mutsuzluk olacağı konusunda sartlamayin
çünkü eğer mutlu olurlarsa siz de kendinizi tam tersi olacağına inandirdiginiz için nasıl böyle olur yaa diye iyice ruhen cokersiniz
siz sadece kendi hayatınızda mutlu olacaginiza inanın onlar da ne halleri varsa görsünler
ayrıca bence bu durum yanlış şekilde ilacı bıraktığınız için olmuş

Dipnot Ben sizin ne kadar aldatilirsaniz aldatilin bosanacaginizi düşünmezdim Sasirttinuz helal olsun
inşallah bundan sonra çok mutlu olursunuz

sadece olanları sindirememişsin ki bu çok normal birşey canım. kendimize itiraf edemediğimiz şeyleri rüyamızda görürüz

Merhaba bayanlar. Beni tanıyanlarınız vardır aranızda ama tanımayan ve durumumu bilmeyenler için kısa bir özet geçmek istiyorum. Alkol, aldatma nedenlerinden dolayi 8 yıllık evliliğimi iki ay önce bitirdim. Boşanma, boşandığım gün ve Boşandıktan sonra ki zaman ve 1 ayim çok güzeldi. Dik bir duruş, kurtulmanın verdiği rahatlik vardı. Bu süre zarfinda hiç ilaç kullanmadım. Ancak Boşandıktan sonra 1 aydır kullanıyorum. İlacım bitti. Bugün aldım ikinci paketi. Aslında ilaçsız üstesinden gelebilirim artık diyordum ki 3 - 4 gündür kendimi mutsuz, güçsüz hissediyorum. Dünde eski eşin boşanmama neden olan o kadinla hala birlikte oldugunu öğrendim ve ikinci paket ilacımı doktora gitmeden aldım. Fıratim olmadi doktora gitmeye. Neyse konumuza gelelim. Rüyama giriyorlar. Rüyamda evleneceklrini, el ele tutustuklarını görüyorum. Bir kaç gecedir uyuyamadim. Bende iyim sanıyordum. Neden etkiledi ki beni onların birlikte olmasi. Zaten boktan bir evliliğim vardı. Acaba başka kadın olsa da aynı sinir ve hırsı duyarmiydim. Yoksa evliliğimin bitmesinde rol oynayan kadının hala onun hayatında olmasi mi beni bu duyguyu sürüiledi. Kızlar bana moral verin. Bana destek olun. Bişey söyleyin. Niye böyle oldum?

Not: ilacım bitip, kullanmaya ara verdikten sonra mutsuzluk başladi. Birliktelikerinj duyunca iyice kötü oldum.
Mutsuzluk üstüne mutluluk olmayacagi icin rahatla cnm. Rabbimin adaleti yerini bulur rahat ol
Ahirette catir catir alirsin hakkini.
Sen öyle bir adamdan kurtulmussun ne kadar sükretsen azdir. Kendi yoluna bak kendine baska ugraslar bul benim tavsiyem ilaclari birakmaya bak demesi kolay diyebilirsin ama bir tarafi düzeltirken diger taraftan bozuyor bunlar

o kadın senden cok onu cekecek diye mi kıskandın ayol :halay: bosverrr yazın tatıle git bol bol gez foto cek yüz stresini topraga ve sulara ver kımyasal kımyasal nereye kadar ılac alıp beynını uyusturma sende mutlu ol arkadaslarınla takıl vs. yanii

antidepresanlari kafaniza göre baslayip, kafaniza göre birakirsaniz kendinizi daha kötü yaparsiniz. Tehlikeli isler bunlar sonucta beyindeki foksiyonlari etkileyen ilaclar...
Bosanma konusunda bi sure gel gitlerinizin olmasi normal aglamak istediginizde aglayin, bagirmak istediginizde bagirin. en cok kotu bi birlikteligin bittigine sukredin. Bol bol gezin, kendinize zaman ayirin ve durup tekrar sukredin.
son zamanlarda kendi hayatimda dikkatimi ceken sey eski iliskiler, sagliksiz, keyifsiz arkadasliklar gercekden bitirildiginde yerine coook daha iyileri geliyor.
Sizinde yeni hayatiniz eskisinden daha keyifli ve daha mutlu olur insallah...

Bence sen şanslı bir kadınsın. Bu toplumda kadın cinayetlerini düşünecek olursak Allah sana yardım etmiş. İyi ki şimdi o kadınla, bırak kadın düşünsün öyle değersiz biri ile birlikte olan o, ya adam içip içip sana sarsaydı? Şimdi başında bir kadın var, sen biri ile tanışınca sana saramaz. Düşünsene boşandığı halde başkasına yar etmem diye kapısına dayanan eski kocalar var, üstelik başkasıyla da beraberken. Benim en korktuğum şeydir, boşanırsam hayat kurmama izin vermez başıma bela olunursa diye. Kendine gel, onları düşünmekten vazgeç. Yapamıyorsan da aklında hep kavga ettiklerini düşün. Evren bu mesajı da o tarafından alacaktır bakarsın araları da bozulur :KK66:

konu sahibi sen üzülme evli adama aşık olan onunla yatıp kalkan bir kadın demeyeceğim pislik mahluk ile
eşini aldatan bir rezil birlikte mutlu olamaz. sen önüne bak boşver o pisliklerden kurtulduğuna şükret sen çok mutlu olacaksın inşallah diğer konunda da yazmıştım sana
inanıyorum buna :)
O pislik bir de avukat. İşte mektepte yetmiyor demek ki bazılarına.

Bende yasadim aynisini 9 yillik evlilik bitti ve o kadinla evlendi. Dunyanin sonu ölüyorum sandim. Ama 1 tane bile ilac almadim. Cevrem git dr a dedi ilac versin vs dedi. Ama ilaca baglanmak istemedim. Biliyorum cunku bagimlilik yapiyor. Ve acayip ruyalar gorduyor. Sakin uzulme hersey gecici kendimden biliyorum cunku. Bunaldiginda at kendini disari yuruyus yap veya samimi oldugun birine git dertles. Gecemi uyuyamiyorsun tv izle uykun gelince yat veya uykun gelene kadar kitap oku ama sunu unutma simdi agladiklarina ilerde cok guleceksin.
Sen iyimisin şimdi. Beter olsun onlarda. İnsan değiller ki. Onların yanına kalmaz inşallah bu pislikleri.

Evliligimiz yikilmis, hayallerim yikilmis, onlar hala laylaylom diye dusunuyorsun bence; ondan boyle kotu hissediyorsun, gayet insani duygular.. Ama sanmam ki cok mutlu olsunlar..
Nicin boyleyim diye kendinin ustune gitme, normal bu karisik/kotu duygular.. Bosanmak agir bi travmadir aslında.. Aslında profesyonel destek almayi ihmal etme bence.. Sadece ilac degil; danismanlik da onemli..
Evet gidiyorum anlatıyorum doktora. İlaca karşı olan biriydim. İnsan yenebilir kendisine, beynine hukmedebilir derdim. Ama bazen olmuyormus demek ki. Başka kadın olsa umursamazdim belkide ama aynı kadın olunca kötü oldum. Düzeleceğime inanıyorum. Ama bu onların yanına kalmayacak bunu da biliyorum. İlahi adalete güveniyorum.

Bu çok normal. Gururun kırılmış. Kadının sana yasattigini onunda yaşamasını istersin. Aslında bu duygularin senin normal olduğunu gösteriyor. Artık yapman gereken aklına onlar geldikçe başka şeyler dusunmeye çalışmak. Arkadaşların varsa bulunduğun şehirde farklı aktiviteler yap. Her aktivite farklı bir dünya. Evde durma. Hiç birşey yapamiyorsan çık yuruyuse

kendinizi onun hayatında mutsuzluk olacağı konusunda sartlamayin
çünkü eğer mutlu olurlarsa siz de kendinizi tam tersi olacağına inandirdiginiz için nasıl böyle olur yaa diye iyice ruhen cokersiniz
siz sadece kendi hayatınızda mutlu olacaginiza inanın onlar da ne halleri varsa görsünler
ayrıca bence bu durum yanlış şekilde ilacı bıraktığınız için olmuş

Dipnot Ben sizin ne kadar aldatilirsaniz aldatilin bosanacaginizi düşünmezdim Sasirttinuz helal olsun
inşallah bundan sonra çok mutlu olursunuz
:) her insanda sabır noktası Var. Sabrimin sonu oldu. Çokta güzel onu bu evden iğne dahi almaşina müsade etmeden def ettim. Çok şükür.

Zor tabiki durumumuz,muhakkak acı verir ama size düşen,tedaviyse tedavi,psikolojik destekse psikolojik destek,kendiniz için ne gerekiyorsa onu yapıp,geride bırakıp yola devam etmek.
Siz doğru olanı yapmışsınız,şimdi canınız acıyor çünkü çok taze ama ilerde dönüp baktığınızda kendi pisliklerinde boğulsunlar deyip geçecek duruma geleceksiniz. Bu bir süreç,en az hasarla atlatmaya bakın.
Hakkınızda hayırlısı olsun,Allah iyilerle karşılaştırsin inşallah bundan sonrasında.

Sebep olan kişiyle olduğunu duyduğunuz için çok kötü olmuşsunuzdur. çok insanı birşey bu. Umarım allah eski eşinizi sizinle sınar öyle insanlara söyleyecek başka birşey yok.

Doktora gidip tedavi olduğunuz için sizi tebrik ederim. Çok bilinçli bir davranış. Gitmeye devam edin ilacı daha yavaş bırakmalısınız bu çok ani değişimin sebebi bir anda kesmeniz olabilir.

Size mutlu bir hayat diliyorum en kısa zamanda toparlanıp iyi olmanızı.

Sen iyimisin şimdi. Beter olsun onlarda. İnsan değiller ki. Onların yanına kalmaz inşallah bu pislikleri.
Superim. Ayrildigimda oglum 5 yasindaydi. Ne aradi ne sordu. Maddi manevi hic bir sekilde ogluma yardim etmedi. Oglum 22 yasinda cok guzel bir meslek sahibi olunca karsisina cikmak istedi. Bu kezde oglum kabul etmedi kesinlikle istemiyorum dedi. Huzurluyuz mutluyuz boyle. Iyiki de ayrilmisim.

X