Şimdiki zaman yok!

asksarhosuyum

Aşk*
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2013
443
49
Arkadaşlar ben sürekli hayatından şikayetçi olan ve sürekli mucize isteyen biriyim 2011 in sonbaharına kadar her şey süperdi sonra bozuldu bense hep geçmişte kaldım keşke şu zamana dönsem keşke artık zaman 10 15 sene ileri gitse yani ya geri ya ileri hiç şimdiki zamanda değilim hep mutsuzun mesela 2 ay öncese böyleyim ama üzerinden 2 ay geçince yok o zaman daha iyiydin keşke şikayet etmeseydim hiç olmazsa oraya dönsem yani hep mantıksız istekler 22 yaşındayım 2011 de açık öğretime başladım eğer başlamasaydım böyle olmazdı diyorum sizce her şey kader mi of yardım edin lütfen benim gibi olan var mı??

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Arkadaşlar ben sürekli hayatından şikayetçi olan ve sürekli mucize isteyen biriyim 2011 in sonbaharına kadar her şey süperdi sonra bozuldu bense hep geçmişte kaldım keşke şu zamana dönsem keşke artık zaman 10 15 sene ileri gitse yani ya geri ya ileri hiç şimdiki zamanda değilim hep mutsuzun mesela 2 ay öncese böyleyim ama üzerinden 2 ay geçince yok o zaman daha iyiydin keşke şikayet etmeseydim hiç olmazsa oraya dönsem yani hep mantıksız istekler 22 yaşındayım 2011 de açık öğretime başladım eğer başlamasaydım böyle olmazdı diyorum sizce her şey kader mi of yardım edin lütfen benim gibi olan var mı??

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ne geçmiş geri gelsin isterim. Ne de gelecek erkenden gelsin isterim. Sevdiklerime doyamadan neden geleceği hemen isteyeyim ki? Ya da bundan 13 yil once kaybettiklerimin acısını neden tekrar yasamak isteyeyim? Allah gostermesin. Her zamanin ayri bir güzelliği var. Sen şu an başka psikolojik buhranlardasin bence. Keşke diyorum kocamla hep bu yasimizda gencecik sevgi dolu olsak. Ama 100 yil da geçse hep yan yana olsak.. Yani demem o ki... ANI YAŞAYIN.. inan içinde bulunduğun zamanı yasamaya baslarsan ne geçmişi düşünecek durumun ne de geleceği özleyecek bir sıkıntın olur. Unutma şu an bu haldeysen geçmiste de boyleydin. Gelecekte de böyle olursun. Eline kalem almanın ve içecegin çayın, sevdiklerinle güldüğün günlerin tadını çıkar. Belki gelecekte ne içecek bi çayın olacak ne de beraber gülüştüğün sevdiklerin... Selametle...

asıl simdiki zaman var. geçmiş adı üzerinde geçti bitti üzüntün neşen eğlendiğin yediğin içtiğin herşey geçmişte. yarını gorebııyormusun ne yarını dk sonrasını goremezken 10 15 yıl sonrasını dusunmek saçmalık

neden bu ruh hali içindesinki tam okumadım bile konunu içim sıkıldı bu ne dedım.

Geçmişinize takılırsanız geleceğinizi de kaybedersiniz, hala geçmişte yaşıyorsanız 10-15 sene sonrasını hiç beklemeyin. Aynı yerde bulursunuz kendinizi.

X