Şimdiye Kadar Kaç Kiloya Çıktınız, Kaç Kilo Verdiniz?

64 lerde geziyodum sürekli evlendim 70 kiloyla şuan 90 kiloyum..Zayıflayamıyorum :KK43:((

evlenmeden önce 60 kiloydum - boyuma göre balık etli. evlilik sağolsun kilomu uzun süre 68'e sabitledi ama pek şikayetçi değildim. geçen sene tartıda 78'i görünce kolları sıvadım ilk defa ciddi olarak. şu an 62 kiloyum daha verecek kilom var ama bütün o diyet listelerinden uzak durmak istiyorum, "şundan kesinlikle yeme, bundan sadece bir kibrit kutusu kadar..." düşüncesi bile içimi karatıyor =)) kalan kilolar için bir yol belirlemeye çalışıyorum, bakalım artık...

max 61 i gördü bu bünye min 51 arada 53-54 yuvarlanıyorum şu sıralar mutluyuz kilolarım ve ben :KK69:
bu arada diyet falan uğraşamıyorum iradesizim ben çikolata karbonhidrat Allah ne verdiyse yerim ama bi meyve bi sebze ye desen yemem bi de sağlıkçı olcam millete akıl veriyorum kendim yapmıyorum hoca misali :KK37:

58 kiloyken alerji dolayısıyla kullanmak zorunda kaldığım kortizon bana nurtopu gibi 18 kilo kazandırdı ve 3 ay içersinde 76 kilo oldum üstüne birde dış gebelik geçirdim yaz sıcağında izmirin nemli havasında ameliyat yerim bir türlü iğleşemedi 1 ay kadar hastanede yattım üstüne 2 ayda evde yayıldım serumdu ilaçtı şuydu buydu derken bi bakmışım 90 kiloyum düzensiz beslenme aburcubur kola kahve 96 lara kadar vurdum:KK53::KK53:.bi ara sadece form çayı kullanarak 84 kiloya indim.ama uzun sürmedi birkaç ay sonrası yine 92 kiloyu gördüm.25 yaşıma kadar hiç kilo problemim olmamıştı oysa.....üstelik çocuk sahibi olmak istiyordum ve bunun için doktorum acilen kilo vermem gerektiğini söylüyordu:emir_bebek:.yürürken belim ağrıyordu topuklarım üzrendeki ağırlığı taşıyamıyordu artık solunum problemi yaşamaya başlamıştım:KK52:......15 nisan günü girmiş olduğum mağazada denemeye çalıştığım herşeyi sadece kafamdan geçirebilmeyi başardıktan sonra yeter dedim....ve hayatımdan aburcubur asitli içecekler kahve şeker ve ekmeği çıkardım avantajlıydım çünkü kemik yapım irirydi kas yapımda oldukça kuvvetli tartıya çıkmadan 92 kilo olduğuma kimseyi inandıramıyordum ilk söylediğimde kilomu aldığım cevap genelde aynı oluyordu ''hadi canm o kadar olamazsın'' bu avantajı kullanabilirdim 10 kilo bile versem iyiydi benim için.....ve ben 15 nisanda başladığım bu hikayeyi şu gün itibariyle 77 kilo olaraktan bir kenara bırakıyorum şimdilik....ÇÜNKÜ ARTIK BENDE BİR ANNE ADAYIYIM :KK49::KK66::KK66::KK66:

orta son ve lise 1'de 56 kiloya kadar çıkmıştım ama sonra 47'ye düştüm üniversite son sınıfa kadar 48 dim Okul bitti şimdi 50 kiloyum.

6 sene önce 70 kiloydum ve benim boyum 1,55 :KK30:

1,5 yilda tam 20 kilo verdim...Ama gecen yaz 44 kiloya kadar düsmüstüm cünkü hic bisi yemiyordum (özel sebeblerde dolayi) ki yazlari genelde kilo veririm zaten ama hic bu kadar düsmemistim ki kendim bile farkinda degildim bu kadar zayifladigimin :83:

Malesef özelikle son iki yildir yeme aliskanligim bozuldu :KK58: Cogu gün dogru düzgün bisi yemiyorum genelde ögünlerimi gecistiriim ve daha cok salata yerim zaten...

Gecen yaza bakarak suanda kilom ve yeme aliskanligim düzeliyor gibi ama yinede yemek atladigim cok oluyor ve bunu isteyerek yapiyorum malesef :KK14:

Suan 48 49 arasinda gidip geliyorum ama yinede icimde kilo verme istegi var :KK14: spora basliyacagim muhtemelen sinavlarimda bitti icin vaktimde var pöff bi annem izin vermez ama basliycam...

Zaten bu yeme aliskanligim yüzünden midemde bozuldu...

ben evlendiğimde 53 kiloydum 1 sene içinde 69 a kadar çıktım psikolojim çok bozulmuştu bide hamile kaldım 1 sene sonunda:KK49:80 kilo olurum diyordum doğumdan sonra ama ben 74 ile doğuma gittim eve geldiğimde ise 63 kiloydum yani hamileyken farkında olmadan 6 kilo vermişim...geçen hafta tartıda 67 yi görene kadar takmıyordum ama 8 9 günde 3 kilo verdim ve 64 oldum hedefim 58..gerçekten yeni evliyken giydiğim kıyafetleri görünce çok üzülüyorum nasıl bukadar şiştim diye hava sıcak çok terliyorum kilodan dolayı biyere gitmek istemiyorum:KK43:

bende en fazla 85 i gördüm bekarken ünv bitince yogun bı tempoya gırdım ve 62.5 a kadar düştüm evlendıkten sonra tatıl,kış ayları fılan derken 70 e cıktım hamıle kaldım 85 le dogum yaptım 73 e kadar düştüm sonra baktım tekrar almaya basladım 74-75 i görüne bi dur dedım ve su an 68 ım 62 olmak ıstıyorum ama takıldım bu kıloda 3 aydır dıyet psıkolojısı benı mahvettı ve sporda yapamadım kaldım böyle boyum 1.70

boyum 1,65 şuan 54 kiloyum.maksimum kilom bu,normalde 49-50 arasındayım.henüz kilo veremedim,öyle bi çabam da yok şimdilik.
böyle iyisin diyolar:KK52:

en fazla 59 oldum, en az da 55.. hep bu sayılar arasındayım.. suan 58im heralde 1-2 kilo vermem lazım.. kilo aldığım zaman direk yüzümden ve basenlerimden belli oluyor :KK43:

bugüne kadar en çok 94 kiloyu gördüm tartıda şuan 75 kiloyum ve vemeye devam ediorum biraz dikkatle olmıyacak bir şey değilmiş kilo vermek inanın

3 yıl önce 75 oldum ve hipertiroidim vardı 1 ayda 63 oldum. sonra sağlığıma kavuştum yani şiştim yine, 67-68 kiloya çıkmıştım :KK70: bu sene ilk defa 76yı gördüm hatta 76.9. şu an 71 kiloyum

ünüveristede abur cubur yemekten 76 ya vurdum sonra eve dondum annem şok gecırınce 63 e düştüm evlendım 2 kılo falan aldım 65 - 66 arasıyım suan

En fazla 66 kilo oldum evlendikten sonra 62 leri falan gördüğüm hatırlıyorum bekarken ama hiç böyle olmamıştım ve çok çabuk kilo verebiliyordum:)En düşük kilom ise 2008 yılında 53tü:)2006de liseden mezun oldum genelde 59-60 filan gelirdim ,işe başladıktan sonra baya düştüm yani o kilomu değerlendiremediğim için pişmanım ,ama onda da sevmediğim bi nokta vardı yüzüm kaşık gibi kalıyordu ,vücut şahaneydi ama:KK51:

hamileyken 85 kiloyu gördüm.en az 48 kiloya düşmüştüm.yaklaşık 12 sene önceydi.ama çok zayıflık güzel olmuyor.yuvarlak olan hiç bir nokta kalmıyor.şimdi 60-62 arası gidip geliyorum memnunum.

X