Sinan OĞAN kimdir ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
26 Nisan 2008
20.760
7.132
38

Sinan Oğan​

Kişisel bilgiler
TÜRKSAM başkanı
Türkiye Büyük Millet Meclisi
24. dönem milletvekili
Dr.
Sinan Oğan
2023'te Sinan Oğan
Görev süresi
12 Haziran 2011 - 7 Haziran 2015
Seçim bölgesi2011 - Iğdır
Görevde
Makama geliş
9 Mart 2004
Yerine geldiğiMakam oluşturuldu
Doğum14 Mart 1969 (54 yaşında)
Melekli, Iğdır, Türkiye
MilliyetiTürk
Partisi
Evlilik(ler)Gökçen Oğan
Çocuk(lar)2
Yaşadığı yerAnkara
Bitirdiği okulMarmara Üniversitesi
Moskova Devlet Uluslararası İlişkiler Enstitüsü
MesleğiAkademisyen, siyasetçi, stratejist
Diniİslam
ÖdülleriAzerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev tarafından Terakki Madalyası [az] (Devlet Nişanı) aldı.
Resmî sitesi

Sevgili Kadın arkadaşlarım çok yakın zaman da seçimler olacak Cumhuriyetimizin 100. Yılın da olacak bu seçim çok önem teşkil ediyor Ülkemiz adına gençliğimiz çocuklarımız adına
Mevcutta 4 adayımız var evet 2 si en güçlü aday oldukları aşikar Sayın İnce sosyal medyada sevildiği bir kitle var önceden de seçimlerde kaybetmişliğidi var !
Sayın Sinan Oğan senelerdir siyaset içinde çok kısa zaman da büyük bir kitleye ulaştı yalnız halen duymayan duysa da zaten kazanamayacak oyumuz boşa gitmesin deyip her iki tarafta kangren olmuş 2 ana adaydan birini tercih etmek zorun da hissedenler var
Lütfen diyorum lütfen oy vermesek de en azından araştıralım ideolojisi nedir projesi nedir donanımı nedir "EĞİTİMİ nedir"en azından araştıralım bir
Bir Cumhurbaşkanı Adayında olması gereken bütün nitelikler var görüşüm olarak
bunu da yoruma koyacağım ekran görüntüsüne bakarak anlarsınız
Şu at gözlüklerini bırakalım en azında gençlerimiz ve çocuklarımız için düşünelim artık

Eklentiler

• cumhurbaşkanı adayları.jpeg
    cumhurbaşkanı adayları.jpeg
    111,4 KB · Görüntüleme: 84

Şöyle bir videosunu izlemistim. Konuşma şeklinden,kendini ifade edisinden bile bilgili biri olduğu belli.
Ama ne Türkçüyüm, ne turanci, ne milliyetçi.
Üstelik diğer ırkları küçümseyen - kaba bir dil ile konuşan zafer partisine en ufak bir sempati beslemiyorum.
O yüzden benden ona oy çıkmaz.
Ama mevcut iktidar karşısında kim çıksa ona gönlüm kayacağı için (bence çıkmaz ama) ikinci turda rte karşısına çıkarsa oyumu seve seve veririm

gönül ister ki sosyoekonomik koşullarımızı insani yaşam standartlarına getirebilecek genç, dinamik, kültürlü, eğitimli bir aday seçebilelim. tabloda mantık Sinan Oğan diyor. ama ülkemiz mantık dışı durumlar içerisinde.
o kadar istemeyerek, umutsuz, mutsuz gideceğim ki sandığa. sırf çoğunluk sağlayabilmek adına

kirli siyasetlerden artık çok sıkıldım. ruhum bunalıyor. şu günlerin biran önce düzelmesini ve mutlu umutlu günlere ulaşmayı istiyorum.

Şöyle bir videosunu izlemistim. Konuşma şeklinden,kendini ifade edisinden bile bilgili biri olduğu belli.
Ama ne Türkçüyüm, ne turanci, ne milliyetçi.
Üstelik diğer ırkları küçümseyen - kaba bir dil ile konuşan zafer partisine en ufak bir sempati beslemiyorum.
O yüzden benden ona oy çıkmaz.
Ama mevcut iktidar karşısında kim çıksa ona gönlüm kayacağı için (bence çıkmaz ama) ikinci turda rte karşısına çıkarsa oyumu seve seve veririm

Babala tvde de geçiyor orda da böyle bir soru soruldu zafer partisi ümit özdağın söylemi o sanırım yine Sinan Oğan çok güzel bir cevap vermişti yine bulursam ekleyim

Babala tvde de geçiyor orda da böyle bir soru soruldu zafer partisi ümit özdağın söylemi o sanırım yine Sinan Oğan çok güzel bir cevap vermişti yine bulursam ekleyim
Yani dediğim gibi. Benim hayata baktığım pencere çooook daha farklı . O yüzden benden oy çıkmaz. Ama milli duyguları olan , mhp seviyor diye mecburiyetten rte diyecek yurttaşlarim oy atarsa çok mutlu olurum 😂

gönül ister ki sosyoekonomik koşullarımızı insani yaşam standartlarına getirebilecek genç, dinamik, kültürlü, eğitimli bir aday seçebilelim. tabloda mantık Sinan Oğan diyor. ama ülkemiz mantık dışı durumlar içerisinde.
o kadar istemeyerek, umutsuz, mutsuz gideceğim ki sandığa. sırf çoğunluk sağlayabilmek adına

kirli siyasetlerden artık çok sıkıldım. ruhum bunalıyor. şu günlerin biran önce düzelmesini ve mutlu umutlu günlere ulaşmayı istiyorum.
İşte bi şans temiz siyaset için
kimse umutsuzca oy vermemeli bu söz ne kadar vahim olduğumuzun göstergesi değil mi
bunlar biziz biz yapacağız yapmalıyız
yoksa
Her halk layık olduğu şekilde yönetilir
Maalesef
olmamalı böyle

Benim oyum Sayın Sinan Oğan’a.
Hani bazılarımız diyor ya yıllardır RTE karşısında başka güçlü bir aday yok ki oy verelim. İşte bize şans. Daha ne olsun. Eğitimli donanımlı ve genç. Artık gerçekten yaşlı iktidar ve muhalefetten sıkıldık. Çağımıza daha yakın, ülkemize yenilik getirme ve geliştirme çabasında olacak, milliyetçi bir aday. Babala tv de de sonuna kadar izledim araştırdım. Her ne kadar oy oranı düşük olsa da bir oy bir oydur.

Benim oyum Sayın Sinan Oğan’a.
Hani bazılarımız diyor ya yıllardır RTE karşısında başka güçlü bir aday yok ki oy verelim. İşte bize şans. Daha ne olsun. Eğitimli donanımlı ve genç. Artık gerçekten yaşlı iktidar ve muhalefetten sıkıldık. Çağımıza daha yakın, ülkemize yenilik getirme ve geliştirme çabasında olacak, milliyetçi bir aday. Babala tv de de sonuna kadar izledim araştırdım. Her ne kadar oy oranı düşük olsa da bir oy bir oydur.
Arkadaşım aynı fikirdeyiz
o gece vicdanımız rahat yatalım diye her şeyden öte bu oyu hak ediyor
Diğer tüm adayları çocukluğum dahil hep dinledik gördük
her vatandaş karar vermeden en azından bir kere en azından dinleyerek şans vermeli
ve kazanamaz zaten diyerek oyunu umutsuzca diğerlerinde değerlendirmemelidir.
bu çok acı çok

Yani dediğim gibi. Benim hayata baktığım pencere çooook daha farklı . O yüzden benden oy çıkmaz. Ama milli duyguları olan , mhp seviyor diye mecburiyetten rte diyecek yurttaşlarim oy atarsa çok mutlu olurum 😂
Yengeçcim kusura bakma bu yorumdan ben bir şey anlamadım
bir yandan çalışıyorum bir yandan bura bakıyorum demek kafa dolmuş :)

Yengeçcim kusura bakma bu yorumdan ben bir şey anlamadım
bir yandan çalışıyorum bir yandan bura bakıyorum demek kafa dolmuş :)
Hahaha:)) yani diyorum ki benim hayata bakışım çok daha farklı bir görüşte. O yüzden oy vermem.
Ama aday olmasına çok mutlu oldum. Çünkü rte'yi artık beğenmeyen, mhp'nin maşa gibi durmasından bıkan ama kk'ya da yıllardır kıl giden bir tayfa var. "Rakip mi var" diye istemeden Erdoğan'a verecek olan. Onlar için çok güzel bir alternatif olmuş oldu.
Rte'ye oy verecek bir kişi bile vazgecip Oğan'a verse düzenin değişmesi için kârdir yani.
O yüzden böyle güçlü ve güzel bir aday çıkarmalarına sevindim

Hahaha:)) yani diyorum ki benim hayata bakışım çok daha farklı bir görüşte. O yüzden oy vermem.
Ama aday olmasına çok mutlu oldum. Çünkü rte'yi artık beğenmeyen, mhp'nin maşa gibi durmasından bıkan ama kk'ya da yıllardır kıl giden bir tayfa var. "Rakip mi var" diye istemeden Erdoğan'a verecek olan. Onlar için çok güzel bir alternatif olmuş oldu.
Rte'ye oy verecek bir kişi bile vazgecip Oğan'a verse düzenin değişmesi için kârdir yani.
O yüzden böyle güçlü ve güzel bir aday çıkarmalarına sevindim
anca bu kadar açıklayıcı yazardın :) çok sağol
anladım şimdi
ama sadece sebep bu olarak değil de araştırarak oy verseler ne kadar doğru temiz dinamik donanımlı eğitimli kibar mütevazi konuşmasını bilen! genç gelecek vadeden eden birine verdiklerini anlarlar

Şu videoyu bırakayım da , vakti olan izlesin

Ben de bugün bu foruma yazdıktan sonra izlemeye başladım, yazlıkları ayiklarken oyalasin diye. Cidden mantıklı konuşan bir adam.
Şeye de çok güldüm, 1.02.40 'da şey diyor; beni türk milleti tanıdıkça sevecek,emin olun. Tayyip Beyi dinledikçe daha çok nefret edecekler. Kemal Beyi dinledikçe daha çok yorulacaklar . Muharrem Beyi ne kadar dinlerlerse o kadar oyu düşecek . Ama Sinan oğan 'i dinledikçe seveceksiniz 😅😅

Bölüm kuralları gereği Siyaset Meydanına haber içerikli ve kaynak linkli konu açılmalıdır.
Cumhurbaşkanı aday tanıtımları ilgili başlıkta yapılmalıdır 😌

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X