Sinir bozucu bir durum

Dilaraazei

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2019
2.073
3.020
30
Bilindik bir 2. El sitesi var ordan alışveriş yaptığım çok oldu bir heves alıp kullanmadığım ürünleride kendim satmaya karar verdim, vermez olaydım bu güne kadar sadece 5 ürün sattım herkes memnun en son bir bayana spor ayakkabı sattım ayakkabılar yeni bu senenin modası beyaz şeritleri bile hala bembeyaz duruyordu en fazla 3 kere kullanmışımdır neyse bayana ayakkabılar ulaşmış siteye girdim mesaj atmış bunlar eski kullanılmış diyor kullanıldığını biliyordun kesinlikle hiç kullanılmadı demedim, dedim çok kötü bunlar ya rezil gibi istemiyorum geri zekalı alıcaksın bunları yazmış bende kardeşim neresi rezil gibi yırtığı yok topuk kısmında bir ezilme yok gördüğün gibi resimde gönderdim dedim 20 dk sonra bana resim atmış şok oldum ayakkabının üst kısmı açılmış topuk kısmı beyaz, siyah kalemle çizilmiş gbi ben kabul etmiyorum bunları sana gönderdiğim de en ufak bir leke yoktu yazdım hakaret etmeye başladı cevap vermedim en son yazmış ayağıma olmadı sıktı nasıl kullanayım asgari ücretle geçiniyorum diyor başta terbiyesizlik yapmadan konuşsaydı iade yi kabul ederdim zaten kargo ücreti ondan kesilir bna yine ayakkabı geri dönücek ti baktım olucak gibi değil siteye mesaj yazdım cevap verilmedi sonra telefonuma mesaj geldi site kendisi otomatik olarak satışı onayladı engellemiş beni ama kendi profilinde benm profilimin resmi altında bir yazı ordada hakaret etmiş dolandırıcı bu almayın bu kişiden birşey diye yazmış çok canım sıkıldı haftaya nikah telaşım var, olmasa kendisini şikayet etmeyi bile düşünüyorum bu itham için mi 3 saat kargo kuyruğunda bekledim o mesajları günlerdir aklımda sinir oluyorum NOT : SEN NEDEN SATTIN DERSENİZ BEN MİNYON TİPLİ BİR İNSANIM SPOR AYAKKABI YÜKSEK KALIN TABANDI İÇİNE EKİLMİŞ GİBİ DURDUĞUM İÇİN SATTIM

Sahibindende bahsediyorsanız GeT ile aldıysa iade hakkı vardır. Yoksa boşa konuşur. Gardırops dolap gibi uygulamalar da ise fotoğraftaki gibi cikmazsa 3 gün icinde iade talebi oluşturabiliyor.

Sahibindende bahsediyorsanız GeT ile aldıysa iade hakkı vardır. Yoksa boşa konuşur. Gardırops dolap gibi uygulamalar da ise fotoğraftaki gibi cikmazsa 3 gün icinde iade talebi oluşturabiliyor.
ben ordaki bir butikten sıfır elbise almıştım. Kadın bana defolu ürün yolladı. Üstüne bir de hakaret etti bana. Ben de hem savcılığa şikayet ettşm hem de dolap a yazdım ürün kusurlu diye. Direk beni haklı buldular. Ama ben ürünü beğenmeyip defo oluşturup bu bana defolu geldi desem hiçbir şey yapamazlar. Yine ben haklı çıkıyorum. Bu siteler satıcı için çok riskli yaa. Çok yorum okudum. Kusursuz ürün sattım ama alan kişi kusur oluşturup beni suçladı diye. Öyle yanı 😬

ben ordaki bir butikten sıfır elbise almıştım. Kadın bana defolu ürün yolladı. Üstüne bir de hakaret etti bana. Ben de hem savcılığa şikayet ettşm hem de dolap a yazdım ürün kusurlu diye. Direk beni haklı buldular. Ama ben ürünü beğenmeyip defo oluşturup bu bana defolu geldi desem hiçbir şey yapamazlar. Yine ben haklı çıkıyorum. Bu siteler satıcı için çok riskli yaa. Çok yorum okudum. Kusursuz ürün sattım ama alan kişi kusur oluşturup beni suçladı diye. Öyle yanı 😬
Evet öyle seyler de oluyor. Aliciyi koruyor daha cok o siteler. Ama genede kâr marjı yüksek.
Dolmamıştı o gün teslim almıştı daha, siteye nasıl mesaj attı yada site ona ne cvp verdi bilmiyorum 🤷🏻
Çok garip valla belki bilmeden mailden onay falan vetmiştir. Bu kadin da bi garip saticiyla niye muhattap olursun uygulamaya yaz olsun bitsin

NOT : SEN NEDEN SATTIN DERSENİZ BEN MİNYON TİPLİ BİR İNSANIM SPOR AYAKKABI YÜKSEK KALIN TABANDI İÇİNE EKİLMİŞ GİBİ DURDUĞUM İÇİN SATTIM
Neden böyle densin ki satici belirterek satıyor alıcı bilerek alıyor. Ben de birkac ürün sattim ama hepsi yeni alınmış gibiydi. Genede belirttim kullanilmistir diye. Bazilari kullanip kullanip 1 kere giydim,hediye, etiketini yanlışlıkla kopardım gibi seylet ekliyor

Neden böyle densin ki satici belirterek satıyor alıcı bilerek alıyor. Ben de birkac ürün sattim ama hepsi yeni alınmış gibiydi. Genede belirttim kullanilmistir diye. Bazilari kullanip kullanip 1 kere giydim,hediye, etiketini yanlışlıkla kopardım gibi seylet ekliyor
Hayır öyle birşey yok Bn zaten yeni diye yazdım orda yeni ile etiketle demedim onun ayağına olmamış sıkmış geri iade olsun diyede ayakkabıya zarar vermiş baştan olmadı kullanmam deseydi kabul ederdim ama sağlam gönderdiğim hiç bir ürünü yırtık halde geri kabul etmem

Evet öyle seyler de oluyor. Aliciyi koruyor daha cok o siteler. Ama genede kâr marjı yüksek.

Çok garip valla belki bilmeden mailden onay falan vetmiştir. Bu kadin da bi garip saticiyla niye muhattap olursun uygulamaya yaz olsun bitsin
Bu gibi durumlarda site görsel istiyor Bnm yüklediğim resimlerle onun gönderdiği resimler karşılaştırılıyor diye biliyorum ona göre karar veriliyor iade edileceğine

X