Sinirden Kafayı Yicem

hemen ayrıl unut onu diyenlerden değilim ama sözlünün de yanlış davranışları olmuş.
mesaj atanlara cevap vermesi,böyle saçma bi neden yüzünden ayrılalım demesi,hakertler etmesi...
ama şunu da söylemeden geçemicem,askerlik çok farklı bi olay arkadaşlar.
oradaki psikolojiyi hiçbirimiz anlayamayız,çok zor günler geçiriyolar.
demem o ki ; onun bu yanlış davranışları,bulunduğu ortamın verdiği sıkıntıdan kaynaklıyo olabilir.
bu ayrıntılara dikket edin canım,3 yıllık ilişkiymiş bak,yazık etmeyin.

Siz şimdi bu yüzden ciddi ciddi ayrıldınız mı?
Baya baya....?

Bu kadar basit yani, 3 yıllık ilişkiyi 2 telefonla bu kadar saçma bir nedenden yıkmak...?
Şaşkınım gerçekten, kesinlikle ama kesinlikle benim sevgi anlayışımda bir arıza var, kabullendim bunu artık.

Lale devri çocuğuyum ya ben... aşkın anlamı bizde çoook başkaydı.... ah ulen...

Yorumuma gelince iyi yapmışsınız aslında ya, siz daha bu kadar basitin de ötesi bir nedenden ayrılabiliyorsanız, birbirinize hakaret edebiliyorsanız hayatın karşınıza çıkaracağı diğer sorunlarda paramparça olurmuşsunuz zaten. Hakikaten iyi olmuş yani... hayırlısı olsun hakkınızda.

son günlerde dikkat ettiğim bir konu var erkekler sevgililerine hakaret edebiliyor ,küfür edebiliyor
yanlıs yapıyorsunuz asla izin vermeyin lütfen kızlar daha ilkinde tepkinizi cok sert bir sekilde koyun ki tekrarı olmasın

sanki banada bahane arıyomuş gibi geldi hakaret etmesimi lazımdı canım....tepki göstermen en dogal hakkın..ne demek senle yapamıyorum ...sebep uydurmuş istedigide olmuş bence

son günlerde dikkat ettiğim bir konu var erkekler sevgililerine hakaret edebiliyor ,küfür edebiliyor
yanlıs yapıyorsunuz asla izin vermeyin lütfen kızlar daha ilkinde tepkinizi cok sert bir sekilde koyun ki tekrarı olmasın

bu benim de dikkatimi çekti.
hakaret etmeyi de geçtim, "kocamdır yapar " moduna geçmiş genç kızlarımız..

erkek arkadaşımla bir kere çok ağır tartıştık.
o yapısı gereği sinirli bi adamdır zaten, ancak bana ilk kez sesini yükseltti.
ama ciddi ciddi yükseltti.
çocuk azarlar gibi. bağırarak konuştu benimle.
ben de ağladım tabii..
sonra da mesafeli durdum.
akşamında özür diledi.
seni azarlamak istemedim diye.
bi daha da tekrarlanmadı.

konu sahibi arkadaşa geçiyorum.
valla iyi olmuş. 3 senelik ilişkiyi telefonda bitirmişsiniz.
hoş olmuş.
saygıdeğer bir bitiş şekli olmuş.
o askerdeyken bitmesi daha güzel.
haklısın aslında. saygıyı kaybetmişsiniz ilişkinizde..
o yüzden de bitmesi daha doğru..

Arkadaşlar iyi kötü yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim aramızda ki sorunu hallettik barıştık ben hala kırgınım tabi kendisine o da hiç bişey olmamış gibi davranıyor sonumuz hayır olsun bu arada hepinize hayırlı iftarlar tekrar teşekkür ederim a.s.

Hakaret demek, saygı bitmiştir demek.. Büyük konuşmak istemem hiçbir zaman ama bence saygı bittiği zaman ilişki de bitiyor.. Barıştık demişsiniz, mutluluklar dilerim.. Ama bir daha tekrarlanmaması için elinizden geleni yapın.. Hakaret etmesi büyük ayıp...

e madem farkındasın üzerine çok gittiğinden neden hala devam ediosun bence bi özürü hakediyor sevgilin çünkü sana dürüstce sölemiş bide sölemese o mesajlara karsılık verse fln nasıl olurdu sence ?

Maksatım asla ve asla gaz vermek değil arkadaşım çok şükür ki barışmışsınız ama benim sevgilimde askerdeyken ( ahh ahh o günleri çok özledim ) hattı olmayan arkadaşlarına tlfnunu verirdi. Biz sizinki gibi bir olay yaşamadık ama genede çok canımı sıkardı bu durum. Ama belliki iyi niyetinden yapmış. Öyle olmasa içinde bi pislik olsa size asla anlatmaz aksine bu durumu kendi lehine kullanırdı.

Ayyy canım yaa biz kadınlar ne enteresan varlıklarız
kavga ederiz hakaret yeriz sonrada hiç olmamış gibi yaşayıp gideriz
hakkında hayırlısı olsun :1ninca:

bi kaç gün hattı kapalı tutsa arayanlarda pes ederdi.bence ayrılık için ufak bi sebep ama belkide gecmiste yasadıgınız bazı sorunlarda vardır birikinti olmustur.hayırlısı olsun..

sana hakaret etmesine göz yumma.. buna ses çıkarmazsan devamı gelir. ayrıl demiorum, çaresine bak.

aynı şeyi askerde sevgilime de yaptılar.sürekli msjlar gelmeye başladı ona da
ben önemsemedim.güvendim ne yapabilirler ki o istemeden
gelince o hattı kullanmadı bi daha
hem sizin rahat konuşabileceğiniz bi hatmış yazık etmeyin dursun hat

Ayrıldık zaten tavır yaptım biraz o da sana adam gibi haber veriyom hiç bişeyi saklamıyom diye mi tavır yapıyon dedi kızdı ağır şeyler söyledi :çok üzgünüm:

Pireyi deve yapma konusunda biz kadınların maşallahı var. Adam size derdini açmış, zaten konu öyle önemsenecek konu da değil, siz neden kafanıza takıp adamı huzursuz ediyorsnuz ki, gülün geçin, size derdini anlattığında "boşver hayatım, cevap vermezsen bir müddet sonra sonu gelir, kafanı takma" deseydiniz ölürmüydünüz. İllaki sudan sebepler yüzünden hem kendinizi hemde karşınızdakini üzmek zorundamısınız. Valla barıştınız mı bilmiyorum ama bence barışmadıysanız özür dilemeniz lazım, bundan sonrada böyle saçma sapan şeyleri dert etmeyin. Galiba siz hayatınızda dert nedir görmemişsiniz.

Arkadaşlar iyi kötü yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim aramızda ki sorunu hallettik barıştık ben hala kırgınım tabi kendisine o da hiç bişey olmamış gibi davranıyor sonumuz hayır olsun bu arada hepinize hayırlı iftarlar tekrar teşekkür ederim a.s.

böyle bişiden pat diye ayrılmak sonra biz barıştık demek..böyle bi ilişkiden ne kdr hayır gelir bilmiyorum.
her kavgada ayrılık lafı gelmemeli akla...okdr basit mi
hem açık açık herşeyi size anlatması bence çok güzel
böyle yaaprsanız anlatmaz bişi

ben şunu anlamıyorum hangi insan evladı beni arayın diye tvye verilen telefon numarasına msg atar?yani nasıl bir psikolojidir?amaç nedir o şekilde sevgili,koca falan bulmak mı?çok enteresan geliyor

Pireyi deve yapma konusunda biz kadınların maşallahı var. Adam size derdini açmış, zaten konu öyle önemsenecek konu da değil, siz neden kafanıza takıp adamı huzursuz ediyorsnuz ki, gülün geçin, size derdini anlattığında "boşver hayatım, cevap vermezsen bir müddet sonra sonu gelir, kafanı takma" deseydiniz ölürmüydünüz. İllaki sudan sebepler yüzünden hem kendinizi hemde karşınızdakini üzmek zorundamısınız. Valla barıştınız mı bilmiyorum ama bence barışmadıysanız özür dilemeniz lazım, bundan sonrada böyle saçma sapan şeyleri dert etmeyin. Galiba siz hayatınızda dert nedir görmemişsiniz.

kesinlikle katılıyorum.

X