Sinire yakın 20 lik diş korkuyoum :(

Tesekkur ederin bugun daha iyiyim. Doktorumu aradim. Disim tabi benim tam cikmamisti yara agir oldugu icin normal dedi. Uyusukluk gecti. Ilk gittigin universite hastanesini mi soruyorsunuz yoksa su anki dis doktorumu mu? Soyle soyliyim ben su anki dis doktorumdan hem kiz kardesimden gordugum hem de annemin yillardir doktoru oldugu icin asiri memnunum. Ilk cektirdigim universite hastanesinde 1 dise 1.500 odemistik. Ben ama isterseniz ikisinin de adini verebilirim.
Riskli dişi hangi doktor çektiyse onun adını verebilirsin. Her doktor da yapamıyor bu işlemi anladığım kadarıyla. Sinirlere yakın olduğu kalıcı hasar kalabiliyormuş sanırım. Senin tedavin başarılı geçmiş artık bundan sonra bir sıkıntı yaşamazsın bence. Yara da zamanla toparlar kendini. İkisinin de adını ver istersen. Bu arada uyuşturmayı lokal mi yaptı yoksa komple mi bayılttılar?

Iki alttaki yirmiligim de sinire yakindi uclari hatta sinire degiyordu birini çene cerrahi digerini de 2 gun once dis hekimi cekti size iki yerin de ismini atacagim. Bayiltma yapmiyorlar, yani eger asiri panikseniz ya da panik atak gibi durumlariniz varsa doktorunuza soyleyerek bayiltabilirler ama gerek yok bence. Bir sey hissedilmiyor sadece kat kut sesler var ve biraz da baski o kadar. Baska bir sorunuz olursa yazabilirsiniz.
Riskli dişi hangi doktor çektiyse onun adını verebilirsin. Her doktor da yapamıyor bu işlemi anladığım kadarıyla. Sinirlere yakın olduğu kalıcı hasar kalabiliyormuş sanırım. Senin tedavin başarılı geçmiş artık bundan sonra bir sıkıntı yaşamazsın bence. Yara da zamanla toparlar kendini. İkisinin de adını ver istersen. Bu arada uyuşturmayı lokal mi yaptı yoksa komple mi bayılttılar?

Merhaba ablalarım, 1 yıldır yirmilik diş çıkartyrum şu an dik konumdalar fakat sol taraf çok iltihap yaptı ve ağrım çok oldu. Çene cerrahına bir profesore gittim 20 lik dişim rahatsız ettiği için çekilmesi gerektiğini söyledi ama sıkıntı soldaki dişim sinire yakınmış ve geçici his kaybı olabilirmiiş 2 ya da 3 ay. Dişim yarı çıkmış durumda, ama o kadar kötü yorumlar okudum ki ben zaten panik atak ve anksiyete dolu biriyim, kalıcı olur diye çok korkuyorum. Doktor hanım sakinleştirmeye çalıştı 28 yıldır bu işi yapıyorum dedi. Ama arkadaşlar bu o kadınla alakalı değşl ne yazık ki ben aşırı paniğim :KK43: deneyimi olan var mı?
az önce başka bir yorumda yazmıştım iyi denk geldiniz. ben 20lik sorunu yaşamıştım çok ağrı olmuştu iltihap kapmıştı. yani his kaybından bahsetmediler sadece aldılar alındıktan sonra biraz zaman sorun oldu birkaç gün, en fazla üç gündür sonra normalleşti yavaş yavaş. his kaybı konusunda bence ordaki çalışan ve doktor geçecek demişse mutlaka geçer, doktorun tecrübesi var ki söylemiştir hiç endişelenmemesiniz bence. tabi ben de eskiden panik ataktım böyle endişelenme demekle olmuyor tabi çok iyi bilirim ama biran önce yaptırın ki ağrı çilesinden kurtulun

1 yil once cektirdim bir sorun olmadi. Bir de 2 hafta olcak sanirim diger sinire degen yirmiligimi de cektirdim 2 gun hissizlik oldu dilimde ama gecti. Birini cene cerrahi digerini de cok guvendigimiz bir disci cekti. Ikisi de super gecti. Tabi bence biraz panik atak olunca biraz fazla abartmisim sanirim. Tesekkurler yine de. 🙏
az önce başka bir yorumda yazmıştım iyi denk geldiniz. ben 20lik sorunu yaşamıştım çok ağrı olmuştu iltihap kapmıştı. yani his kaybından bahsetmediler sadece aldılar alındıktan sonra biraz zaman sorun oldu birkaç gün, en fazla üç gündür sonra normalleşti yavaş yavaş. his kaybı konusunda bence ordaki çalışan ve doktor geçecek demişse mutlaka geçer, doktorun tecrübesi var ki söylemiştir hiç endişelenmemesiniz bence. tabi ben de eskiden panik ataktım böyle endişelenme demekle olmuyor tabi çok iyi bilirim ama biran önce yaptırın ki ağrı çilesinden kurtulun

1 yil once cektirdim bir sorun olmadi. Bir de 2 hafta olcak sanirim diger sinire degen yirmiligimi de cektirdim 2 gun hissizlik oldu dilimde ama gecti. Birini cene cerrahi digerini de cok guvendigimiz bir disci cekti. Ikisi de super gecti. Tabi bence biraz panik atak olunca biraz fazla abartmisim sanirim. Tesekkurler yine de. 🙏
çok sevindimm, tekrar geçmiş olsun

X