SİNÜZİT

ikmrles

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2023
4
0
26
Merhabalar bende alerjik rinit vardı şimdi de sinüzit teşhisi koyuldu ilaçlar da fayda etmedi gebelik düşündüğüm için artık ilaç kullanmak istemiyorum var mı sinüziti kökten çözen bi öneri yüzüm çok agrıyo

Merhabalar bende alerjik rinit vardı şimdi de sinüzit teşhisi koyuldu ilaçlar da fayda etmedi gebelik düşündüğüm için artık ilaç kullanmak istemiyorum var mı sinüziti kökten çözen bi öneri yüzüm çok agrıyo
Şu an aynı dertten muzdaribim antibiyotik verdi hala yüzüm çenem burun köklerim diş kokum ağrıyor bitsin waters grafisi çektiricem geçmiş olsun

Sürekli tekrarlayan sinuzitim var. Suan hamileyim. Ya basa sararsa diye korkuyorum.
İlac kullanamayacagim çünkü.
Çözümü ben de bulamadim.

Gebelikte kullanılan antibiyotikler var. Sorun olmuyor sinüzit. Kökten çözümü yok bildiğim kadarıyla, öğrenen olursa lütfen bana da söylesin

Temiz açık denizde kafayı suya tamamen daldirmak sinüzite çok iyi geliyor der eşim.

Sürekli tekrarlayan sinuzitim var. Suan hamileyim. Ya basa sararsa diye korkuyorum.
İlac kullanamayacagim çünkü.
Çözümü ben de bulamadim.
Bir kac damla elma sirkesini su ile burnunuza çekin bende kullanmadigim burun spreyi ve ilac kalmadi doktorla konuştum fayda etmiyor diye sirke ve suyu önerdi yanliz saf sirke degil su ile karistirip sıkın burnunuza salisesinde tikanikligi ve kanallari açıyor

Doktor değilim ama benimde sinüzitim ve inanılmaz baş agrim vardi kullanmadığım ilac kalmadi aile hekimimle görüştüm birkaç damla elma sirkesi ve suyu karıştırıp burnuma çekmemi soyledi ama suyla karıştırin sirkeyi saf burnunuza çekmeyin burnunuzda ki tüm kanallari açıyor ve sıcak havluyu burnun kenarlarina kompres yapmami söyledi gercekten de başlayacak gibi olduğunda yapıyorum ağırlaşmadan geçiyor ilaçlar geçici çözüm oluyor hatta artik bana olmamaya başlamıştı ben bir zararini görmedim deneyin bence

Bir kac damla elma sirkesini su ile burnunuza çekin bende kullanmadigim burun spreyi ve ilac kalmadi doktorla konuştum fayda etmiyor diye sirke ve suyu önerdi yanliz saf sirke degil su ile karistirip sıkın burnunuza salisesinde tikanikligi ve kanallari açıyor
Sirkeye hiç tahammülü olmayan ben bunu uygulayabilir miyim hic bilemiyorum 🤭

X