Sipiraktin mi prakten mi?

Prakten mi sipiraktin mi

• Sipiraktin

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    2

Nryozdebir

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2016
2
0
26
Arkadaşlar benim kilo almam lazım artık canına tak etti !!! Lütfen bana yardımcı olun napacagimi bilmiyorum kimi prakten diyor kimi sipiraktin diyor kafam karıştı kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi? İlacı bıraktıktan sonra iştah yine kapanıyor diyorlar bilmiyorum HELP ME!!!

Arkadaşlar benim kilo almam lazım artık canına tak etti !!! Lütfen bana yardımcı olun napacagimi bilmiyorum kimi prakten diyor kimi sipiraktin diyor kafam karıştı kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi? İlacı bıraktıktan sonra iştah yine kapanıyor diyorlar bilmiyorum HELP ME!!!

Bahsettiginin ikisinide kullandim prakten daha iyi ama ilk hafta asiri uyku yapiyor aptal gibi oluyorsun. Kafani kaldirmaya mecalin olmuyor. 2.3 kilo aldim ama biraktiktan sonra takir takir verdim tum kilolarimi.

Ben bi karisim kullandim her yemekten sonra saglik problemi yaratmadi bitkisel zaten ama pek guven verici bir paketlemesi falan yok sanal pazardan bomba diye bir sey suan 53 kiloyum dun yeniden basladim. 43Dum ilk zamanlar

X