Sir Ağda

Melsssssss

Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2022
27
7
Sir ağda yaptıktan sonra batıklarım oluşuyo bende onları cımbız ve iğne yardımı ile çıkartıyorum ama bacaklarım da iz olarak kaldı bunun için bi tedavi yöntemi var mı?

Sir ağda yaptıktan sonra batıklarım oluşuyo bende onları cımbız ve iğne yardımı ile çıkartıyorum ama bacaklarım da iz olarak kaldı bunun için bi tedavi yöntemi var mı?
Cımbızı vüdunuzun hiçbir yerinde kaş hariç :KK70: kullanmayınız bence. Annemde zamanında kuaförü yüzünden bıyıklarında kalanları cımbızla aldırmıştı şimdi kökü sağlam o aldığı yerlerde ve azalmıyorda. Ben her zaman sir kullanıyorum ve alınır alınmaz o yanıklık iz kalmasın diye güneş kremi+bebek pudrasını sürünce inanılmaz rahatlıyorum. Geçende anneme de verdim bebek pudrasını çok memnun kaldı. Ve arada duştan önce vücuduma şeker peelinge yapıyorum yumuşacık oluyor. Tabi bende de aşırı kuruluk var hemde bel kısmımda çatlak görünüm oluşacak kadar çok şükür ne batığım ne çatlağım var ama kuruluk o kadar şiddetli ki çatlak çatlak görünüyor :KK70: Hiçbir şey kullanmadan yaşamak isterdim :)

X