Gebeliğe Hazırlık Şırınga yöntemiyle gebelik

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Jinekoloğum da bu yöntemi tavsiye etti, genelde yurtdışında yaygın bir tedavi yöntemi.
Ya bu yontem var o zaman tup bebek merkezleri niye var niye spermi alırken o ladar titizlikle calısıp yavaşça rahme koyuyorlar spermi bozmamak için ayrıca sevişemiyorsaniz bebeğinizde olmasın gidin tedavi olum kafayı mı yediniz

Ya bu yontem var o zaman tup bebek merkezleri niye var niye spermi alırken o ladar titizlikle calısıp yavaşça rahme koyuyorlar spermi bozmamak için ayrıca sevişemiyorsaniz bebeğinizde olmasın gidin tedavi olum kafayı mı yediniz

Birincisi, tüp bebek merkezlerinde yapılan yöntemde sıvılardan spermler ayrılarak işleme hazır hale getiriliyor ve işlem sonrası rahme yerleştirilir.

İkincisi, evde yapılan yöntemde kesinlikle rahme sperm SIKILMAZ.
Boşalma sorunu veya vajinismus olan hastalar şırıngayı vajinaya daha kolay alabildikleri için bu yöntem tavsiye ediliyor. Bir kaç cm de girse, sonuçta giriş sağlanıyor.

Üçüncüsü, bana “olum” gibi saçma sapan hitaplarda bulunmayın.
Çok da güzel sevişiyoruz. Sen dert etme, “hanımefendi”

Birincisi, tüp bebek merkezlerinde yapılan yöntemde sıvılardan spermler ayrılarak işleme hazır hale getiriliyor ve işlem sonrası rahme yerleştirilir.

Boşalma sorunu veya vajinismus olan hastalar şırıngayı vajinaya daha kolay alabildikleri için bu yöntem tavsiye ediliyor. Bir kaç cm de girse, sonuçta giriş sağlanıyor.

Hangi siringayla yapıyorsunuz onu merak ettim ...çünkü evdekiler organdan uzun değil...hani şu veteriner iğneleri mi??????

Not: sorum kafa ya da dalga için değil ciddiyim 👍

Hangi siringayla yapıyorsunuz onu merak ettim ...çünkü evdekiler organdan uzun değil...hani şu veteriner iğneleri mi??????

Not: sorum kafa ya da dalga için değil ciddiyim 👍
Uzun olmasına gerek yok, 2 veya 5 ml olabilir. Steril olması önemli.
Tabi ki de rahme sıkılmaz, bu tehlikeli.
Sadece giriş sağlayabilmek için uygulanan bir yöntem, yani normal ilişki yaşayabilenler için değil. Tüp bebek tedavisiyle de alakası yok

Uzun olmasına gerek yok, 2 veya 5 ml olabilir. Steril olması önemli.
Tabi ki de rahme sıkılmaz, bu tehlikeli.
Sadece giriş sağlayabilmek için uygulanan bir yöntem, yani normal ilişki yaşayabilenler için değil. Tüp bebek tedavisiyle de alakası yok
O zaman ilişkide sorun yaşayanlar için olan birşey?

Olum mu 🤣 olun o ol un olmaktan gelen 🤣
Evet 5cm girebililiyor yazan sizsiniz ben değil sevişmek demeyelimde oynaşiyorsunuz diyelim bakim bir daha diyorum tedavi OLUNNNNN N ile

O zaman ilişkide sorun yaşayanlar için olan birşey?
Dediğim gibi, vajinismus olduklarından dolayı penis giriş sağlayamıyor veya erkek içindeyken boşalamıyorsa uygulanabilir bir yöntem.
Eğer penis giriş sağlıyorsa bir fark olmayacaktır, çünkü dediğim gibi rahme sıkılmaz. Sadece penisten daha “ince” olduğu için bazı vajinismus hastaları daha kolay alabiliyor içine.

Uydurmuyorum, hanımefendi. Böyle birşey uyduracak kadar aciz değilim. Günahımı alın siz - problem yok 😉
Ayrıca vajinal muayene olabiliyorum.

:rolleyes:

Uydurmuyorum, hanımefendi. Böyle birşey uyduracak kadar aciz değilim. Günahımı alın siz - problem yok 😉

Bakın vajinismus bir problem. Psikolojik bir problem. Psikolojisi düzgün olmayan. Yemek içmek gibi bir eylem olan hayatın basit bir parçası olan seksi halledemeyen çocuk yapmamalı. Nasıl kolumuz bacağımızda bi aksaklık bi sorun olsa kullanımında gider fizik tedavi filan oluruz ya hani. Bunun da çok şükür ki bir tedavisi var. Tedavi olmadan çocuk yapmayın. Neden çünkü tedavilik bi durumunuz var. Esiniz ne kadara kadar masturbasyon yapacak? Ya da yarım yamalak sürtünmeyle, boşalmayla yetinecek. Yazık olmuyor mu adama da? Bu şekilde ne kadar yürütmek ister evliliği? Mecbur mu? Az cinsellik kategorisini inceleyin burda. Her şeyi cillop gibi baslayan evlilikler de sonradan sorun yaşıyor.

Bakın vajinismus bir problem. Psikolojik bir problem. Psikolojisi düzgün olmayan. Yemek içmek gibi bir eylem olan hayatın basit bir parçası olan seksi halledemeyen çocuk yapmamalı. Nasıl kolumuz bacağımızda bi aksaklık bi sorun olsa kullanımında gider fizik tedavi filan oluruz ya hani. Bunun da çok şükür ki bir tedavisi var. Tedavi olmadan çocuk yapmayın. Neden çünkü tedavilik bi durumunuz var. Esiniz ne kadara kadar masturbasyon yapacak? Ya da yarım yamalak sürtünmeyle, boşalmayla yetinecek. Yazık olmuyor mu adama da? Bu şekilde ne kadar yürütmek ister evliliği? Mecbur mu? Az cinsellik kategorisini inceleyin burda. Her şeyi cillop gibi baslayan evlilikler de sonradan sorun yaşıyor.
Kız sebişiyorlarmiş öyle dedi niye inanmiyom

Her sey normalse, her şeyi yapabiliyorsanız neden şırınga yöntemini destekliyorsunuz?

Ya bir de dogru terapist/doktora denk gelen icin o kadar çabuk sonuç veren bir sey ki. Her seyi dogru siralamayla yasamak varken, sorun çözmeden üstüne yeni bir sorun eklemeyi aklim almiyor.

Ya bir de dogru terapist/doktora denk gelen icin o kadar çabuk sonuç veren bir sey ki. Her seyi dogru siralamayla yasamak varken, sorun çözmeden üstüne yeni bir sorun eklemeyi aklim almiyor.
Bak gerçekten 4 küsür yıllık evliyim bu konuda sorun yaşamadım ama gebelikte eskisi gibi devam ettiremedim yani problemler çıktı illa. Eşim biraz odun olsa çok sorun olurdu. Ayrıca eksikliğini ben de çok hissediyorum ama takatim olmuyo. Yani gerçekten süreç kolay değil. Çocuklu olunca ne olur bilmiyorum. Keşke herkes güzelce halletse problemini bir süre keyfini çıkarsa... Muhteşem orgazmlar yaşasa...

Bak gerçekten 4 küsür yıllık evliyim bu konuda sorun yaşamadım ama gebelikte eskisi gibi devam ettiremedim yani problemler çıktı illa. Eşim biraz odun olsa çok sorun olurdu. Ayrıca eksikliğini ben de çok hissediyorum ama takatim olmuyo. Yani gerçekten süreç kolay değil. Çocuklu olunca ne olur bilmiyorum. Keşke herkes güzelce halletse problemini bir süre keyfini çıkarsa... Muhteşem orgazmlar yaşasa...
Hayata karşı tahammülü saglayan en onemli şey cinsellik diye düşünüyorum. Çift olarak İki farkli insanız. Hayat sorunlarla dolu. Sabretmek, göğüs gerebilmek icin birlikte el ele olmak gerekiyor. Bunlarin olabilmesi icin de evdeki insana tahammülün olmali. En temel ihtiyacin olan cinselligi bile paylasamadigin kisiye ne kadar tahammüllü olabilirsin ki?
Bu soylediklerim cinselliği hiç duzene sokmadan bebek düşünenlere. Sorun üstüne sorun üstüne sorun ile bir evliliğin yürümesi mümkün degil. Öteki konuda bunu yazmış baska uyeler. Kime gore neye gore diye cevaplamış. Ne anlatabilirsin ki, anlamamakta direniyor.

Bu kadar inandıysanız gidin uygulayın niye bizi ikna etmeye çalışıyorsunuz

X