Şırınga yöntemiyle gebelik

Mune

Nirvana
Yönetici
Super Moderator
Doğa Severler Kulübü
12 Temmuz 2006
47.208
162.186
49
"Edep bir taç imiş nur-ı Hüda’dan
Giy ol tacı emin ol her beladan"

Bu dizeleri çok severim, insana haddini ve durması gerektiği yeri hatırlatıyor bence ve edebin önemini.

Bu forumda tavsiye niteliği taşıyan her yazı, yazıyı kaleme alanın sorumluluğundadır, hiçbir tavsiye ve öneriyi sorgulamadan uygulamayınız.

Hele de söz konusu sağlığınız ise lütfen bilimden, bilimin size sunduğu imkanlardan ödün vermeyiniz.

diyetcigeldihanim

5.ci takım Bş.85.5 Güncl.75.9 Hedef 68
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Mart 2019
6.221
13.845
Sizin araştırdım dediğiniz normal şırınga ile yapılan bir işlem değil, direk rahime enjekte ediyor doktorlar, siz vajina ya bırakıyorsunz, doğal yolla olduğu gibi kendi gidiyor rahime yani
Eşinizin görevini şırınga yapmış

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 52 Kg. ile 70 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 168 cm. Başlangıç Kilom :94 Kg. Şimdiki Kilom :75.9 Kg.

megonx

Love,live ,laugh
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
27 Mart 2016
102
-103
Bu konuya gûlüp dalga geçenler beklemeye devam edebilir. Ortadaki tek gercek doktor uygulamalariyla degil saçma buldugunuz bu yöntemle hamile kalmîş olmam. Ve bunu yapip hamile kalan hatta saglikli bir sekilde cocuk doguran ilk ve son kiside degilim. Ben bebegimi buyuturken siz doktor doktor gezmeye devam edin 😉

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 27-05-2022

Hamileliğimin 15. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 181 gün kaldı.

Bebeğiniz önümüzdeki 1 ay içinde hiç büyümediği bir hızla büyüyecek. Buna ek olarak büyüyen rahminiz sırt üstü yatarken, omurganızın sağ tarafından geçen büyük bir kan damarına baskı yapmaya başlayacak. Bunun için dinlenirken veya uyurken optimum kan dolaşımını sağlamak için sol tarafınıza yatmanız faydalı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 74 gr. - Yaklaşık boyu : 87 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

megonx

Love,live ,laugh
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
27 Mart 2016
102
-103
Sizin araştırdım dediğiniz normal şırınga ile yapılan bir işlem değil, direk rahime enjekte ediyor doktorlar, siz vajina ya bırakıyorsunz, doğal yolla olduğu gibi kendi gidiyor rahime yani
Eşinizin görevini şırınga yapmış
O tam olarak öyle bir sey degil.Op.Dr Ebru ünal'in sayfasindan self inseminasyom makalesine bakabilirsiniz.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 27-05-2022

Hamileliğimin 15. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 181 gün kaldı.

Bebeğiniz önümüzdeki 1 ay içinde hiç büyümediği bir hızla büyüyecek. Buna ek olarak büyüyen rahminiz sırt üstü yatarken, omurganızın sağ tarafından geçen büyük bir kan damarına baskı yapmaya başlayacak. Bunun için dinlenirken veya uyurken optimum kan dolaşımını sağlamak için sol tarafınıza yatmanız faydalı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 74 gr. - Yaklaşık boyu : 87 mm. (Baştan Popoya)

Hira99

Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2020
158
55
37
Arkadaşlar konu sahibinin üzerine cok gidilmis ve abartılmış ben bu sitede yillardir vajinismus birinin bildiğiniz huniye eşini direk boşaltıp sadece vajinasina girdirmeyle o ay hamile kaldigini okudum buna da önyargılı olabilirsiniz herkes cinselliği hemen çözemiyor yillarini alıyor bıkıyor anne de olmak istiyor ve her careye basvuruyor ateş düştüğü yeri yakiyor, gebe kalmak icin neler yasiyorum ben de ama olmaz olmaz demeyin Allah dilerse şırınga vesile olur, çünkü iliskide kendini kasıp vsjinaya giren spermi bile geri itenler var onlar icin çözüm olabilir...

Merve

Nirvana
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
13 Ocak 2020
32.075
116.582
30
Arkadaşlar konu sahibinin üzerine cok gidilmis ve abartılmış ben bu sitede yillardir vajinismus birinin bildiğiniz huniye eşini direk boşaltıp sadece vajinasina girdirmeyle o ay hamile kaldigini okudum buna da önyargılı olabilirsiniz herkes cinselliği hemen çözemiyor yillarini alıyor bıkıyor anne de olmak istiyor ve her careye basvuruyor ateş düştüğü yeri yakiyor, gebe kalmak icin neler yasiyorum ben de ama olmaz olmaz demeyin Allah dilerse şırınga vesile olur, çünkü iliskide kendini kasıp vsjinaya giren spermi bile geri itenler var onlar icin çözüm olabilir...
Onun da üzerine gittik yeterince siz tasalanmayın.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-12-2021

Hamileliğimin 39. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 7 gün kaldı.

Bebeğinizin derisinin rengi, kırmızımsı ve pembemsi tondan, beyaz ve mavimsi pembe tonuna doğru değişmeye başladı. (bebeğinizin cildi koyu tonlarda olcak olsa bile) Bebeğinizin cildinin rengindeki değişikliğin sebebi cildinin altında depolanan yağın kalınlığının artmasıdır. İshal, bulantı ve hazımsızlık doğum işaretleri olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3200 gr. - Yaklaşık boyu : 50.7 cm. (Baştan Topuğa)