Saç Uzatma Yöntemleri SIRMA GİBİ SAÇLAR İÇİN KESİN ÇÖZÜM, KOŞUN HANIMLAR. [resimli]

Canım ya sormayı unuttum senin şampuan kaç gram :| 2 kapak fazla gibime geldi de büyük mü şampuanın

Bomba gibi bir şampuan hazırladım :) 3 evigen (aslında 4tü ama biri koyarken dustu aktı) ; 1 bemiks; 2 kapak menekşe yağı (bemiks kokusu için) ; 1 kapak çam terebendin (belki evigen çam terebendinin yarattığı sertliği yokeder) ; bır kapakta zeytinyağı wuuuu :) hadi bakalım:KK55::KK55::KK55:

çam terebentinli şampuanı çok kısa bir dönem kullandım
şimdi yeniden başlamayı düşünüyorum
saçların çok güzel inşşalh bende böyle sonuç alırıımm

merhaba kızlarr öncelikle :)
ben okullar başladığında düzenli olarak sinemaki kürünü uyguladım ama her hafta mutlaka yaptım aynı güne dek getiremesem de şampuanımada sarımsak rendeledim ama eczaneden alırken bemiksi kadın saçın içinse gece yatarken temiz saça yap sarıp yat demiştim daha etkili olurmuş bilginizee belki faydası olur :) benim 8 hafta hiç bir uzama olmadı saçlarım omuzumdaydı annemin gazına gelip kestirdim ama 8 haftadan sonra 3 hafta bırakılıyo dinlenme aşamasına geçiliyo benim bırakmamla uzaması bir oldu resmen bırakınca 1-1 bucuk karış kadar uzadı ve şimdi belime 1 karış kadar var daha uzatmam lazım ama annem bi daha o maskeyi yapma çok piskokuyo diyo :KK9: bende bebek şampuanı aldım kalan şampuanlarımada çam terebentin ekliycem 3 tane bemiksim var onlarıda eklesem mi

merhaba kızlarr öncelikle :)
ben okullar başladığında düzenli olarak sinemaki kürünü uyguladım ama her hafta mutlaka yaptım aynı güne dek getiremesem de şampuanımada sarımsak rendeledim ama eczaneden alırken bemiksi kadın saçın içinse gece yatarken temiz saça yap sarıp yat demiştim daha etkili olurmuş bilginizee belki faydası olur :) benim 8 hafta hiç bir uzama olmadı saçlarım omuzumdaydı annemin gazına gelip kestirdim ama 8 haftadan sonra 3 hafta bırakılıyo dinlenme aşamasına geçiliyo benim bırakmamla uzaması bir oldu resmen bırakınca 1-1 bucuk karış kadar uzadı ve şimdi belime 1 karış kadar var daha uzatmam lazım ama annem bi daha o maskeyi yapma çok piskokuyo diyo :KK9: bende bebek şampuanı aldım kalan şampuanlarımada çam terebentin ekliycem 3 tane bemiksim var onlarıda eklesem mi

Mrb canım tebrik ederim baya yol katetmişsin :) Bende şampuanıma bişeyler koymak istiyorum uzatması ve gürleştirmesi için ne koymalıyım ?

saçlarım çok yıprandı çok geç uzuyor :KK43: kestirmekte istemiyorum. Çam terebentin aldım Şampuanda restorex hızlı uzama etkisi ince telli yıpranmış saçlar için olanını kullanıyorum inşallah bi faydası olur.:KK1:

canım merhaba saçların harika görünüyor gerçekten ..çam terabentin saçı kazık gibi yapıyor ben kullıyorum ..sen ona nasıl çözüm bulluyorsun ..bugünde 2. şampuanmımı alayım evigen ve bemiks kırıp koyyaım bakalaım .birtşey sormak isterim ben bunların hepsini 1 şampuana yapsam nasıl olur ve tek şampuana kullansam :)

saçlarım çok yıprandı çok geç uzuyor :KK43: kestirmekte istemiyorum. Çam terebentin aldım Şampuanda restorex hızlı uzama etkisi ince telli yıpranmış saçlar için olanını kullanıyorum inşallah bi faydası olur.:KK1:

BENDE O ŞAMPUANAI ALDIM 3 GÜN OLDU ben içerisine bemiks ve evigen kırıp koydum canım işallah faydası olur bakalım ...ama şampuan gzüel sanırım olumlu düşünelim olumlu olsun herşey dimi...) çam terabetin saçı çok sertleştiyor ama ya ...arkasaından kremmi kullanıyorsuns sen?

X