şişlilk var mı sizde de

minikkuzum

4 erkeğim ve ben:))
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2008
1.449
39
Merhaba kızlar.el ve ayaklarınızda şişlik oluyor mu.nelere dikkat ediyorsunuz olmaması için.ya da olmaması için ne yapıyorsunuz.merak ediyorum benim ellerim şişti tuzu ne kadar kullanıyorsunuz.asıl zorluklar bundan sonraymış öyle mi.paylaşırsanız sevinirim.:teytey:

Benimde ellerimde ve ayaklarımda şişlikler başladı..Yürüyüş yapmaya ve çok su içmeye çalışıyorum..İki gündür tuz konusunda daha dikkatliyim, daha doğrusu artık ekstra tuz kullanmak yerine peynirde ve zeytinde olan doğal tuzlarla idare etmeye çalışacağım, başarabilirsem.. Bu aylara göre bunlar normal canım merak etme..

Merhaba kızlar.el ve ayaklarınızda şişlik oluyor mu.nelere dikkat ediyorsunuz olmaması için.ya da olmaması için ne yapıyorsunuz.merak ediyorum benim ellerim şişti tuzu ne kadar kullanıyorsunuz.asıl zorluklar bundan sonraymış öyle mi.paylaşırsanız sevinirim.:teytey:

Günaydın canım...27 haftalık hamişim bende...şişlik bende hiç olmadı tuza çok dikkat ediyorum doktorumunda tavsiyesi buydu tuzu çok fazla tüketme olduğu annem yüksek tansiyon hastası olduğu için yemeklere az tuz atardı o bende de alışkanlık oldu ve az tuz kullanıyorum şimdide faydasını görüyorum canım sanada tavsiyem tuzu azaltman yüzüklerim bile çok rahat oluyor hala...sağlıcakla kal sevgiler

demek ki ben tuz suçlusuyum.cok da severim valla tuzu.daha dikkat edecem artık sagolun kızlar.ben de 28 haftalık oldum bu arada:teytey:

Bende 28 haftalık hamileyim benim şişliklerle ilgili bi sorunum olmadı bazen akşamları ayaklarım şişiyor o kadar da normal bende fazla tuz tüketmiyorum sanırım bunun avantajı var

bende 28.haftalık hamileyim bende de çok şükür şişlik falan olmadı.bol bol yürüyorum ve su içiyorum.galiba onun faydası olabilir

yasemincim, benim de bacaklarım ve ayaklarım şiş...ama ebrunun da dediği gibi bunlar normal sanırım. Ayakların altına yastık koyup dinlendiğiniz vakit şişlikler iniyor ve toplar damarlar rahatlıyor bu sayede sindirim sistemi çalışıyor, bu biriken suyu idrar yoluyla atıyoruz... :KK66:

X