Sistit

Zezey99

Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2020
138
142
Merhaba hanımlar. Bu kaçıncı sistit oluşum sayamıyorum her defasında ancak antibiyotik tedavisi ile yenebiliyorum (hatta penisilin türevi iğne dahi kullandığımı bilirim). Bugün gece saat 03.30 gibi ani bir şekilde başladı alt karnım böbreklerim ağrıyor litrelerce su içtim fakat şikayetlerimde azalma dahi olmadı. Sorum şu yakın zamanda acile giden var mı? Korona olduğu için çok korkuyorum ama dediğim gibi antibiyotik hariç maalesef geçmiyor.

Siz yerimde olsanız ne yapardınız? Ankara'daki yaşıyorum salgın çok devlet hastanesi acilini mi seçmeliyim ne yapsam bilemedim.

Canım muhakkak git hastaneye. Özele gidersen ya da talebin az olduğu bir tıp merkezine sanki daha iyi olur, sistiti ihmal etme, ben antibiyotik kullanıp kullanıp geçti zannettim her seferinde ama tekrarlayıp duruyordu, en sonunda pyelonefrit oldum böbrek iltihabı, hâlâ uğraşıyorum. Geçmiş olsun şimdiden.

Merhaba hanımlar. Bu kaçıncı sistit oluşum sayamıyorum her defasında ancak antibiyotik tedavisi ile yenebiliyorum (hatta penisilin türevi iğne dahi kullandığımı bilirim). Bugün gece saat 03.30 gibi ani bir şekilde başladı alt karnım böbreklerim ağrıyor litrelerce su içtim fakat şikayetlerimde azalma dahi olmadı. Sorum şu yakın zamanda acile giden var mı? Korona olduğu için çok korkuyorum ama dediğim gibi antibiyotik hariç maalesef geçmiyor.
Merhaba canım aynı senin gibiydim helede evlendikten sonra her ay mutlaka ben tesadüfen diyetisyenimle konuşurken onun kullandığı bir gıda takviyesini öğrendim urinonvef adı ilk ay günde 2 defa diğer aylarda günde 1 alıyorum ve inanırmısın hiç bir sıkıntım yok şuan Allaha şükür suda az içmeme rağmen mucize gibi bir şey internette 35 TL n11 üzerinden sipriş ediyorum ben lütfen sende bir dene şifa olsun sanada

Merhaba canım aynı senin gibiydim helede evlendikten sonra her ay mutlaka ben tesadüfen diyetisyenimle konuşurken onun kullandığı bir gıda takviyesini öğrendim urinonvef adı ilk ay günde 2 defa diğer aylarda günde 1 alıyorum ve inanırmısın hiç bir sıkıntım yok şuan Allaha şükür suda az içmeme rağmen mucize gibi bir şey internette 35 TL n11 üzerinden sipriş ediyorum ben lütfen sende bir dene şifa olsun sanada

Deneyeceğim mutlaka çok teşekkür ederim inşallah şifa olur dediğiniz gibi her ay 2 kez yaşıyorum neredeyse bıktım bu hastalıktan artık tekrardan çok teşekkür ederim

Çok geçmiş olsun
Bende ateşlenecek kadar sıkıntı yaşadım
O ateş, o yanmalar çok illet bir hastalık
Şunu farkettim ki ne zaman uzun süre klozet kullanorsam sistit e yakalanıyorum.
Çay gibi çok sıcak limonlu su rahatlatıyor

Çok geçmiş olsun
Bende ateşlenecek kadar sıkıntı yaşadım
O ateş, o yanmalar çok illet bir hastalık
Şunu farkettim ki ne zaman uzun süre klozet kullanorsam sistit e yakalanıyorum.
Çay gibi çok sıcak limonlu su rahatlatıyor

Çok teşekkür ederim ben de maydanozlu limonlu çay içiyorum o iyi geliyordu fakat benim hemen böbreklere taşındığı için artık iki üç gün sadece rahatlatıyor sonra tekrarlıyor

X