Site nin uygulaması var mı acaba

Flnkss

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2021
15
6
34
Yaa çok afedersiniz çok yeni keşfettim burayı çok da faydası olucak bana eminim ama çok anlayamıyorum Google dan açabiliyorum uygulama yok sanırım olay store dan arattım bulamadım

KitapseverAnne

Popüler Üye
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
24 Haziran 2015
6.023
19.576
Ama bu şekilde uygulama için chrome üzerinden kısayol oluşturmuş olmuyor muyuz telefona ? Yani ben tekrar chrome a takladığım zaman açılan sayfam google değil kk olacak haliyle sanırım ?
play store/app store üzerinden indirebileceğimiz şekli olsa daha güzel olmaz mı :) Kazen Kazen

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 40 gün geçti.

Kazen

Babalar ve Oğulları
Administrator
14 Kasım 2001
19.915
69.574
Merhaba şunu kaçırıyorsunuz öyle bir uygulamada ne gebelik takvimi, ne bil kazan, ne de ürün inceleme veya kilo takibi hiç biri olmuyor. Zira tek tek hepsi ayrı uygulama. Dümdüz forum olur. Bunu da kimse istemiyor. Forumlar uygulamaya uygun bir yapı değildir. Uygulamayı AppStore üzerinden indirince nasıl bir farklılık katıyor iste biz bunu çözemedik. Bu kısayol mu evet kısayol, bildirim geldimi uyarıyor mu evet. Peki uygulama olunca beklentiniz nedir bilmiyorum. Hiç bir ek uygulama olmaz en ufak örnek sizin profilinizde olan gebelik takvimi olmayacak. Mantıklı mı? Uygulama ile bir forumu karıştırıyor insanlar

Son düzenleme:

eunja

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2012
1.235
2.046
Merhaba konu açamadım o yuzden buradan yazmıyorum
Bir haftadır kk da donma sorunu yaşıyorum.. Sayfanın yarısına gelmeden ekran donuyor yenileme tuşuna basmak zorunda kalıyorum. Forumda bir sorun mu var acaba.. Diğer sayfalarda olmuyor sadece kkda oluyor..
Kazen Kazen

kedilinick

Nirvana
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2020
19.915
29.048
Merhaba konu açamadım o yuzden buradan yazmıyorum
Bir haftadır kk da donma sorunu yaşıyorum.. Sayfanın yarısına gelmeden ekran donuyor yenileme tuşuna basmak zorunda kalıyorum. Forumda bir sorun mu var acaba.. Diğer sayfalarda olmuyor sadece kkda oluyor..
Kazen Kazen
Benimde öyle
Bende eşime telefon bozuk diyordum degilmiymis
Ay Allah'ıma şükürler olsun

fesang

💙Mavi Takım 💙 @cordelia 🤼🤼🤼
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Mart 2010
2.831
14.029
Ben uygulamadan giriyorum, sadece fotoğraf eklemem gerektiğinde tarayıcıdan bağlanıyorum ama uygulama daha rahat geliyor

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3084 gün geçti.

MaHlass

KK'da geçen 15 sene..
Pro Üye
Anneler Kulübü
1 Mart 2007
2.768
5.033
34
Kazen Kazen abi chrome da, chrome eklentisi olan uygulama da bazen kilitleniyor.. Ne aşağı ne de yukarı kaydırabiliyorum bana mı özel herkeste oluyor mu bilmiyorum ama bir süredir forumu sinirlenmeden kullanamadığımı fark ettim... 🤔

fesang

💙Mavi Takım 💙 @cordelia 🤼🤼🤼
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Mart 2010
2.831
14.029
Kazen Kazen abi chrome da, chrome eklentisi olan uygulama da bazen kilitleniyor.. Ne aşağı ne de yukarı kaydırabiliyorum bana mı özel herkeste oluyor mu bilmiyorum ama bir süredir forumu sinirlenmeden kullanamadığımı fark ettim... 🤔
Bana da oluyor bazen, ben telefonum mu bozuluyor diye düşünüyordum

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3084 gün geçti.