Site nin uygulaması var mı acaba

Flnkss

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2021
15
6
34
Yaa çok afedersiniz çok yeni keşfettim burayı çok da faydası olucak bana eminim ama çok anlayamıyorum Google dan açabiliyorum uygulama yok sanırım olay store dan arattım bulamadım

KitapseverAnne

Popüler Üye
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
24 Haziran 2015
6.023
19.576
Ama bu şekilde uygulama için chrome üzerinden kısayol oluşturmuş olmuyor muyuz telefona ? Yani ben tekrar chrome a takladığım zaman açılan sayfam google değil kk olacak haliyle sanırım ?
play store/app store üzerinden indirebileceğimiz şekli olsa daha güzel olmaz mı :) Kazen Kazen

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 17-12-2021

Hamileliğimin 39. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 9 gün kaldı.

Bu noktadan sonra uyumada zorluk yaşamanızın bir çok sebebi vardır. Bebeğinizin çok daha fazla aktif olması, periodik kasılmalar yaşamanız, sinirli olmanız, ve doğumu bekliyor olmanız bu sebeplerden bazılarıdır. Bütün bu sebepler öngörülebilir ve çok yaygındır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3200 gr. - Yaklaşık boyu : 50.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Kazen

Babalar ve Oğulları
Administrator
14 Kasım 2001
19.764
67.621
Merhaba şunu kaçırıyorsunuz öyle bir uygulamada ne gebelik takvimi, ne bil kazan, ne de ürün inceleme veya kilo takibi hiç biri olmuyor. Zira tek tek hepsi ayrı uygulama. Dümdüz forum olur. Bunu da kimse istemiyor. Forumlar uygulamaya uygun bir yapı değildir. Uygulamayı AppStore üzerinden indirince nasıl bir farklılık katıyor iste biz bunu çözemedik. Bu kısayol mu evet kısayol, bildirim geldimi uyarıyor mu evet. Peki uygulama olunca beklentiniz nedir bilmiyorum. Hiç bir ek uygulama olmaz en ufak örnek sizin profilinizde olan gebelik takvimi olmayacak. Mantıklı mı? Uygulama ile bir forumu karıştırıyor insanlar

Son düzenleme: