SİTENİN TOKSİK İLİŞKİCİSİ GELDİ🫡🫡🫡

dostlar selammm. biliyorsunuz ki nişan atma hikayem ve daha sonrasında eski nişanlımın 1 ay içinde yeniden nişanlanmasıyla gündeme gelmiştim. yine bir toksik ilişki ile karşınızdayım 🤠🤠🤠. 2 haftadır konuştuğum bir çocuk var, arkadaşımın çok yakın arkadaşı ve uzun zamandır da isim olarak tanıdığım birisiydi. arkadaşımın aracılığıyla ortamda tanıştık ve sonrasında muhabbet ilerledi. ortak arkadaşım zaten bizi yapmaya çalışıyordu, o yüzden onun her şeyden haberi var. neyse işte biz cocukla gece gündüz, sabah 6-7 lere kadar aralıksız konuşmaya başladık. muhabbet baya sarıyordu, çok alalade olmasa da arada flört de ediyor gibiydik. yani mesajıma dönmesi maks 3-4 dk alıyordu, işi varsa da ne zaman dönebileceğini vs söylüyordu. iyi gibiydi her şey. daha sonra ara ara yazmamaya başladı. ben de bir problem mi var, uzun zaman yazmayınca kendimi değersiz hissediyorum, diye sordum. "yoo ben zaten her gün yazsam da yazmasam da sen bana takılma. ben deger veriyorum diyorsam değer veriyorumdur. önemli olan ağzımdan çıkan. her gün yazsam da yazmasam da bir önemi olmasın. çünkü verdiğim değerin bunla ilgisi yok. böyle hareketlerime takılma üzme kendini." dedi. Böyle deyince ben de dedimki ben zaten normal arkadaşlarımda böyle durumları takmam ama seni normal görmediğim için bu durum (günlerce yazmamak konuşmamak) beni rahatsız eder dedim. böyle deyince "daha iki haftadır tanışıyoruz her şeyi zamana bırakalım bir yargıya varmadan" dedi ve yine düşüncesinden vazgeçmedi. ben de son olarak "benim karşı cins ile arkadaşlık anlayışımda dakika başı konuşmak ve bu kadar yakın olmak yok. bana uymaz dedim". 2 gündür yazmıyor. noldu şimdi anlamadım 😂😂
Gerçekten kendimi değersiz hissediyorum mu dedin çocuğa ilk uzun yazmayışında? Karşı tarafa iki haftada yapışık bağlı davranırsanız o kişi hemen bunalıp tüyecektir zaten

Heyecan kavramını unutan hanımlar, hanımlarımız......

Ya insan heyecanlanır konuşmak ister, karşı tarafın yazmasını istemekten daha doğal ne olabilir. En heyecanlı, en konuşkan, en paylaşıma açık olduğumuz zamanlar ilişkilerin başıdır. Karşı taraf bundan sıkılırsa heyecan yok demektir benim için.

Taktik yapmayı ben de sevmem ama keşke yapabilsem dediğim de çok olmuştur zamanında. Biraz karakter meselesi sanırım.

Ben sizin toksik olduğunuzu düşünmüyorum, bunlar güzel heyecanlar, mutluluklar. 2.haftadan içine edilecekse, adamın canı sıkılacaksa, taktiklerle bu ilişki başlayacaksan orada durmanın anlamı yok zatenn 🤷🏼‍♀️
Ya çok çok teşekkür ederim desteğiniz için. Gerçekten ilk başlarda sohbetten dahi çıkmıyordu, yani ben zorlanmışım gibi gözüküyor sanırım ama tüm samimiyetimle hiç öyle bir durum olmadı. Yalnızca dakika başı dönen adamdan, saatlerce dönmeyen kişiye dönüşünce ne oldu diye sordum. he biraz arkadaşız ayağı yaptı okey ben yanlış anlamış boşa heyecanlanmış olayım. Ama gerçekten ilişkinin içine edip karşı tarafı kaçırma gibi bir olay olduğunu düşünmüyorum. Yani evet ilgisi bitti ama bunun benim heyecanla söylediğim 1-2 cümleden kaynaklandığına inanmıyorum

Gerçekten kendimi değersiz hissediyorum mu dedin çocuğa ilk uzun yazmayışında? Karşı tarafa iki haftada yapışık bağlı davranırsanız o kişi hemen bunalıp tüyecektir zaten
şöyle dedim aslında. uzun zaman mesajlara dönülmemesi bana değersiz hissettiriyor evet bunu dedim. he bunu dedim diye gidiyosa iyiki gitmiş udownwiwjwjw

Ya çok çok teşekkür ederim desteğiniz için. Gerçekten ilk başlarda sohbetten dahi çıkmıyordu, yani ben zorlanmışım gibi gözüküyor sanırım ama tüm samimiyetimle hiç öyle bir durum olmadı. Yalnızca dakika başı dönen adamdan, saatlerce dönmeyen kişiye dönüşünce ne oldu diye sordum. he biraz arkadaşız ayağı yaptı okey ben yanlış anlamış boşa heyecanlanmış olayım. Ama gerçekten ilişkinin içine edip karşı tarafı kaçırma gibi bir olay olduğunu düşünmüyorum. Yani evet ilgisi bitti ama bunun benim heyecanla söylediğim 1-2 cümleden kaynaklandığına inanmıyorum
Bir başkasıyla da konuşuyor olabilir (yaşandıııjsjdhdg)
Bana da saçma geliyor 1 2 cümlenin durumu bu kadar çevirmesi

şöyle dedim aslında. uzun zaman mesajlara dönülmemesi bana değersiz hissettiriyor evet bunu dedim. he bunu dedim diye gidiyosa iyiki gitmiş udownwiwjwjw
Bunu kimseye dememeniz gerekiyor. Çünkü sizin değeriniz karşınızdakinin mesajına bağlı olarak düşüp artan bir şey değil. Bunu dediğiniz ve böyle düşündüğünüz an kaybedersiniz

dostlar selammm. biliyorsunuz ki nişan atma hikayem ve daha sonrasında eski nişanlımın 1 ay içinde yeniden nişanlanmasıyla gündeme gelmiştim. yine bir toksik ilişki ile karşınızdayım 🤠🤠🤠. 2 haftadır konuştuğum bir çocuk var, arkadaşımın çok yakın arkadaşı ve uzun zamandır da isim olarak tanıdığım birisiydi. arkadaşımın aracılığıyla ortamda tanıştık ve sonrasında muhabbet ilerledi. ortak arkadaşım zaten bizi yapmaya çalışıyordu, o yüzden onun her şeyden haberi var. neyse işte biz cocukla gece gündüz, sabah 6-7 lere kadar aralıksız konuşmaya başladık. muhabbet baya sarıyordu, çok alalade olmasa da arada flört de ediyor gibiydik. yani mesajıma dönmesi maks 3-4 dk alıyordu, işi varsa da ne zaman dönebileceğini vs söylüyordu. iyi gibiydi her şey. daha sonra ara ara yazmamaya başladı. ben de bir problem mi var, uzun zaman yazmayınca kendimi değersiz hissediyorum, diye sordum. "yoo ben zaten her gün yazsam da yazmasam da sen bana takılma. ben deger veriyorum diyorsam değer veriyorumdur. önemli olan ağzımdan çıkan. her gün yazsam da yazmasam da bir önemi olmasın. çünkü verdiğim değerin bunla ilgisi yok. böyle hareketlerime takılma üzme kendini." dedi. Böyle deyince ben de dedimki ben zaten normal arkadaşlarımda böyle durumları takmam ama seni normal görmediğim için bu durum (günlerce yazmamak konuşmamak) beni rahatsız eder dedim. böyle deyince "daha iki haftadır tanışıyoruz her şeyi zamana bırakalım bir yargıya varmadan" dedi ve yine düşüncesinden vazgeçmedi. ben de son olarak "benim karşı cins ile arkadaşlık anlayışımda dakika başı konuşmak ve bu kadar yakın olmak yok. bana uymaz dedim". 2 gündür yazmıyor. noldu şimdi anlamadım 😂😂
Kaçan kovalanir demisler. Sanirim karsi taraf kaciyor. Deger vermeyi biraktiginde geri doner tabi o zamanda sen hala onunla birsey dusunuyor olur musun bilemem

Erkekler elinin altında gördükleri kızlara karşı mesafe koyuyorlar ve bu mesafe de karşı tarafı maalesef takıntılı hale getiriyor. O yazmadıkça siz de yazmayın takmıyor gibi görünün bakın nasıl gelecek o zaman.

Erkekler elinin altında gördükleri kızlara karşı mesafe koyuyorlar ve bu mesafe de karşı tarafı maalesef takıntılı hale getiriyor. O yazmadıkça siz de yazmayın takmıyor gibi görünün bakın nasıl gelecek o zaman.
ya takinti mevzusu olmaz umarim. suanlik yok cunku donse de donmese de kendi bilir. benim icin degisen bir sey olmayacak. gecerli bir sebepten soguk koydugunu dusunmuyorum. 2 ustune dustuk diye boyle mi olmasi gerekiyor?

ya takinti mevzusu olmaz umarim. suanlik yok cunku donse de donmese de kendi bilir. benim icin degisen bir sey olmayacak. gecerli bir sebepten soguk koydugunu dusunmuyorum. 2 ustune dustuk diye boyle mi olmasi gerekiyor?
Erkeklerde böyle oluyor. Taktik yapacaksın başka çare yok. Erkekler kovalanmayı değil kovalamayı sever. O yazmıyorsa yazma.
Nerden biliyorum? Bu konularla ilgili kitaplar, okudum, videolar izledim ve de tecrübeyle sabit.

Bakın bunu kim okuyorsa. İki kere ili dört kadar net bir şey var. Bir insanın dediklerine değil yaptıklarına bakacaksın.
Benim ne dediğime bak arada yazarım arada yazmam laubaliliği nedir ya. Aşırı sinirlendim okurken bu çocuğa. Asla bu tavrı kabul etmediğinizi sizde davranışlarınızla gösterin. Yarım saat sonra cevap verin. Ararsa açmayın beş dakika sonra projeye çalışıyorum diyin. İlgisiz bir erkeğe hak ettiği tavır budur. O kim yani? Daha sevgili bile değilsiniz, tanıyalı konuşalı aylar bile olmamış. Ama ilgisiz paşam… Yol verirdim net. Kimle konuşursa konuşsun. Yedekte miyim başkasıyla konuşuyor mu diye düşünmektense ‘ben bana hak ettiğim ilgiyi vermeyen birisiyle durmam, o kim ki’ modunda olmalısınız. Bu yazımda sizin nezdinizde bu sorunu yaşayan tüm hemcinslerime. Böyle prenses erkekler türedi son zamanlarda.

Yorumunuz için teşekkürler ama ben bu kadar dolanbaçlı yollara girmeyi tercih etmiyorum 😘
Yol dolambaçlı değil ki, olması gerektiği gibi. Bir erkeği hayatınızın merkezi yapmazsanız üzülmez ve bu denli sorgulamasınız da. Aslında arkadaş çok güzel öneriler vermiş ve olması gerekenleri söylemiş. Çünkü her erkek başlangıçta bu denli üzerine düşülür ve bu tarz konuşulursa erken soğur ve uzaklaşır.

Bakın bunu kim okuyorsa. İki kere ili dört kadar net bir şey var. Bir insanın dediklerine değil yaptıklarına bakacaksın.
Benim ne dediğime bak arada yazarım arada yazmam laubaliliği nedir ya. Aşırı sinirlendim okurken bu çocuğa. Asla bu tavrı kabul etmediğinizi sizde davranışlarınızla gösterin. Yarım saat sonra cevap verin. Ararsa açmayın beş dakika sonra projeye çalışıyorum diyin. İlgisiz bir erkeğe hak ettiği tavır budur. O kim yani? Daha sevgili bile değilsiniz, tanıyalı konuşalı aylar bile olmamış. Ama ilgisiz paşam… Yol verirdim net. Kimle konuşursa konuşsun. Yedekte miyim başkasıyla konuşuyor mu diye düşünmektense ‘ben bana hak ettiğim ilgiyi vermeyen birisiyle durmam, o kim ki’ modunda olmalısınız. Bu yazımda sizin nezdinizde bu sorunu yaşayan tüm hemcinslerime. Böyle prenses erkekler türedi son zamanlarda.
direkt yaptiklarima degil dediklerime bak dedi zaten. yuzyuze geldigimizde ayniysak bence her gun her gun konusmak anlamsiz dedi. belki de o direkt arkadas olarak gordu en basindan ben yanlis yorumladim. bilemiyorum..

2 haftadır sadece yazışıyor musunuz? bazısı çok mesaj sever, bazısı sevmez yani bunlar üzerinden bişe diyemem ama isteyen ve seven erkek illa sizin için uğraşır, görüşmek ister özellikle de başlarda. sizi tanıyor, arkadaşın arkadaşı dediniz, ilişkinin flört aşamasındasınız şuan direk, en heyecanlı dönemler. böyle bi dönemde görüşmek istememesi, az mesajlaşması bence çok pozitif bi işaret değil ki ben de 24/7 yazışalım mıçmıçlığında biri değilim.
ama gerçekten 28 yaşında öğrendiğim bişe varsa o da, isteyen erkeğin peşinde koşuyor olması. gerek mesaj, gerek görüşme, gerek ikisi ama sizinle bişekilde vakit geçirmek ister. ilerletmek isterse sizden hoşlanmışsa en fazla 1 hafta sonra görüşelim der. bunlar zamanım yok, şunu sevmiyorum, bunu sevmiyorum gibi konular değil. bence bir tık ilgisi azalmış.

evet evet yani ben zaten bu konuşmayı yapmadan önce de pek ilgisi olduğunu düşünmüyorum ama onun için flört de değil belki arkadaş gibi görüyor bile olabilir. bana göre sabaha kadar yazıştığım karşı cins arkadaş olamaz ama herkesin hayata bakışı farklı... ne diyelim

Yaa ahahah 😄
Bak başlıyorum yazmaya şimdik 😄
Yavrucum birincisi flört ettiğin insanla öyle sürekli 7-24 konuşulmaz. Konuşurken kendinden bahsediyorsun haliyle. Ne her şeyini anlatıyorsun ? Bırak zamanla görsün tanısın. Ve meşgul ol. Boşsan bile meşgul görün ki sen onu değil o seni beklesin

İkincisi benimle ilgilen , az yazıyorsun vs dediğin zaman adam diyor ki heh bu cepte. Bak 2 haftada alışmış. Tamaam. Bu burda dursun diyor. Ayrıca 2 haftada daha böyle davranman, basit kız konumuna da düşürür

Üçüncüsü zaten normalde de yapılmaz da , daha flört aşamasında olduğun adama yazmadı diye bir sorun mu var denmez. Adam da der ki ohoo bütün gün senle mi uğraşacağım ben ? İşim var gücüm var… daha şimdiden bezdirmiş oldun adamı. Tebrik ediyorum seni 😄😄

Hep toksik ilişkilerde bulunuyormuşsun. Ben sana bir iki tüyo vereyim

Yavrucum yeni tanışırken adama çok zaman ayrılmaz. Konuşmalar, görüşmeler kısa tutulur. Hatta mümkünse onun cümlesi biter ama daha anlatmak istediği şeyler bitmez ya, oyle bir anda tatlılıkla sohbet kesilir. (Sebebi şudur kii insan beyni yarım kalan şeyleri kabullenmez. Onu bir şekilde kafasında kendince kurar tamamlar ama bir şekilde tamamlar 😉) maksat, bir sonraki buluşmaya zemin olsun. Çünkü böyle yapınca adam bir buluşma daha teklif edecek

Birinin aklında yer yapmak istiyorsan, her zaman müsait olmayacaksın. Boşsan bile görüşmeyi teklif ettiğinde o gün bir planın olduğunu söyleyip eğer isterse bir sonraki güne buluşmayı teklif edeceksin… ( yani adam her istediğinde sana ulaşamayacağını bilecek)

Cinselliği 3 aydan önce yaşamayacaksın
Vs vs gibi. Kızım ağlıyor sonra yazarım devamını belki 😄
İlişki koçluğu düşünür müsünüz? Sadece bi soruydu. .İhtiyacım var sanırım 😄

Gayet güzel ilgili bir adamı sabahlara kadar konuşarak gizem duygusunu elinden alıp ilgisiz hale getirmişsin. Seninle ilgili kafasında kurduğu bir imge vardı konuşurken illa ağzından bisiler çıkar hepimizin çıkar. O yüzden flört döneminde en fazla 15 dk konuş kapat ilk kapatan sen ol hatta. Sonrasında adam heyecanı bitmiş merak duygusu kalmadı diye sıkılmış daha az yazmaya başlamış. Sen orda yazmasan o yazmadığı an sende yazmayı bıraksan illa merak edip o soracak. Ben yazmıyorum ama kız da niye yazmıyor acaba sıkıcı olan oydu ben miyim yoksa diye merak edip yoklamak için yazacak. Sende gayet tatlı ya çok yoğundum diyecektin. Aranılmayan kisiden aramayan kisiye donecektin. Ama sen yine durmayıp sormuşsun. Adam da aha hala peşimde demek hem gizemi yok hemde peşinde kimse yok bana sardı umutsuz durumda demek diye düşündü. Orda dursan gene acaba kaba mi davrandım diye belki bir hafta sonra yazacak. Ama hayır sen yine ben yazılmasını isterim niye yazmıyorsun demişsin. Adam da aaa çok yalnız bu kadın demek. Öz kontrol duygusu yok bağımlı biri demek diye düşündü ve bu sefer saygısını da kaybetti ki olay üzülme değer veriyorumdan daha iki haftadır tanışıyoruz kızım ne sacmaliyosuna evrilmis. Bundan sonra da baya bir paragraf yazı döşer üstüne adamı iyice sogutur Adam artık selam bile vermez derken ben sok. Son mesajıyla duruş sergilemissin. İbreyi kendine çevirmişsin. Eğer aramaz sormaz yazmaz hikayelerine bakmaz ve asla ortak arkadaşlara sormazsan , sana sorulunca da nasip değilmiş ya geçti gitti dersen Adam bi yoklamak için gelecek. O zaman bu sefer yukarida dediklerimi uygularsin. İlk yazan o olsun ilk kapatan sen.

Yaa ahahah 😄
Bak başlıyorum yazmaya şimdik 😄
Yavrucum birincisi flört ettiğin insanla öyle sürekli 7-24 konuşulmaz. Konuşurken kendinden bahsediyorsun haliyle. Ne her şeyini anlatıyorsun ? Bırak zamanla görsün tanısın. Ve meşgul ol. Boşsan bile meşgul görün ki sen onu değil o seni beklesin

İkincisi benimle ilgilen , az yazıyorsun vs dediğin zaman adam diyor ki heh bu cepte. Bak 2 haftada alışmış. Tamaam. Bu burda dursun diyor. Ayrıca 2 haftada daha böyle davranman, basit kız konumuna da düşürür

Üçüncüsü zaten normalde de yapılmaz da , daha flört aşamasında olduğun adama yazmadı diye bir sorun mu var denmez. Adam da der ki ohoo bütün gün senle mi uğraşacağım ben ? İşim var gücüm var… daha şimdiden bezdirmiş oldun adamı. Tebrik ediyorum seni 😄😄

Hep toksik ilişkilerde bulunuyormuşsun. Ben sana bir iki tüyo vereyim

Yavrucum yeni tanışırken adama çok zaman ayrılmaz. Konuşmalar, görüşmeler kısa tutulur. Hatta mümkünse onun cümlesi biter ama daha anlatmak istediği şeyler bitmez ya, oyle bir anda tatlılıkla sohbet kesilir. (Sebebi şudur kii insan beyni yarım kalan şeyleri kabullenmez. Onu bir şekilde kafasında kendince kurar tamamlar ama bir şekilde tamamlar 😉) maksat, bir sonraki buluşmaya zemin olsun. Çünkü böyle yapınca adam bir buluşma daha teklif edecek

Birinin aklında yer yapmak istiyorsan, her zaman müsait olmayacaksın. Boşsan bile görüşmeyi teklif ettiğinde o gün bir planın olduğunu söyleyip eğer isterse bir sonraki güne buluşmayı teklif edeceksin… ( yani adam her istediğinde sana ulaşamayacağını bilecek)

Cinselliği 3 aydan önce yaşamayacaksın
Vs vs gibi. Kızım ağlıyor sonra yazarım devamını belki 😄
Süper bilgiler. Devamını da bekleriz. :)

Bu mantıkla giderseniz daha çok cepte tutulursunuz, toksik ilişki yaşarsiniz. Erkekler av değil avcı olmayı sever

X