Sivas (((Cumhuriyet Üniversitesi)))

mlsm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2009
15
0
mrb kızlar bana sivas üniversitesi kamu yönetimi geldi gideceğim nasıl bir üniversite nasıl bir yer sivas merak ediyorum bu üniversitede okuyan veya bilgisi olanlar yazabilir mi bir de sivasta polis kız yurdu varmış orada kalcağım büyük ihtimal,orayı bilenler varmı nasıl bi yer iyimi acaba en önemlisi temiz mi??? kısa zamanda cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

ben sivaslıyım sivasta kalıyorum.üniversitesi hakkında hiç bi fikrim yok çünkü bende lisedeyim kaydirigubbakcemile3 sivas iyi bi yer ondan emin olabilirsin yerimseniben Başka sormak istediğin bişey varsa da yardımcı olurum her zaman opuyorumnanaktan pek yardımcı olamadım ama yurt konusunda fisfisfis

slm canım öncelikle tebrik eder başarılar dilerim..

bende cumhuriyet üniversitesi iibf işletme 2 deyim sivaslıyım sivas gelişmekte olan şirin bir şehir daha büyük bir şehirden geliyorsan başlarda sıkılabilirsin ama arkadaş ortamını kurduktan sonra herşey güzel olur kampüs güzeldir bizim fakültede iyi sayılır polis yurdunu bilmiyorum ama rahat diyorlar üniversite merkeze otobüsle 15-20 dk uzaklıkta

yeniler biraz şanssız çünkü bütünleme sınavları vardı bu sınavlar yeni gelenler için kaldırıldı eski öğrenciler için devam edecek diyorlar ama belli değil sınavlar bir vize ve bir final olacak yaz okulu falanda yok yani alttan ders bırakmamaya bak baştan işi sıkı tutarsan iyi olur senin için

Cumhuriyet Üniversitesi burası üniversitenin öğrencilerinin toplandığı yer orda istediğin tüm bilgileri bulabilir istediğin soruyu sorabilirsin bi kaç sınıf arkadaşınla da tanışırsın ben oraya aynı nickle kayıtlıyım sormak istediğin başka soru olursa yardımcı olmaya çalışırım canım a.s.

Çok teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için inşallah kısa zamanda alışırım yerimseniben

slm canım öncelikle tebrik eder başarılar dilerim..

bende cumhuriyet üniversitesi iibf işletme 2 deyim sivaslıyım sivas gelişmekte olan şirin bir şehir daha büyük bir şehirden geliyorsan başlarda sıkılabilirsin ama arkadaş ortamını kurduktan sonra herşey güzel olur kampüs güzeldir bizim fakültede iyi sayılır polis yurdunu bilmiyorum ama rahat diyorlar üniversite merkeze otobüsle 15-20 dk uzaklıkta

yeniler biraz şanssız çünkü bütünleme sınavları vardı bu sınavlar yeni gelenler için kaldırıldı eski öğrenciler için devam edecek diyorlar ama belli değil sınavlar bir vize ve bir final olacak yaz okulu falanda yok yani alttan ders bırakmamaya bak baştan işi sıkı tutarsan iyi olur senin için

Cumhuriyet Üniversitesi burası üniversitenin öğrencilerinin toplandığı yer orda istediğin tüm bilgileri bulabilir istediğin soruyu sorabilirsin bi kaç sınıf arkadaşınla da tanışırsın ben oraya aynı nickle kayıtlıyım sormak istediğin başka soru olursa yardımcı olmaya çalışırım canım a.s.[/QUOT

çok tşklr site içinde teşekkür ederim ayrıca kayıt olurum birazdan güzel bi foruma benziyo görüşmek dileğiyle hoşçakalın yerimseniben

canım,kuzenim okuyordu,çoook soğuk oldugunu söylemişti bi de o köpeklerden cok korkuyordu ve üni.de boyumuz kadar köpekler dolanıyo diodu :) <boyu çok uzun diil merak etme> kaydirigubbakcemile3
ayyyyyy bi de eski sevgilim orda okuyor :bbo:delikafadulden :jeyyar: -tatlicadiarzu-

canım,kuzenim okuyordu,çoook soğuk oldugunu söylemişti bi de o köpeklerden cok korkuyordu ve üni.de boyumuz kadar köpekler dolanıyo diodu :) <boyu çok uzun diil merak etme> kaydirigubbakcemile3
ayyyyyy bi de eski sevgilim orda okuyor :bbo:delikafadulden :jeyyar: -tatlicadiarzu-

evet çok soğuk oluyomuş ya napcaksak ama idare etcez alışırız zamanla inşallah yerimseniben köpeklere gelincede yorum yok valla sırnaşık şey

X