Sivilceli Ciltler Sivilce icin dogum kontrol hapi kullanan varmi??

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

Balfindik

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2014
5
0
Kizlar benim sivilcelerim naptim ettim gecmedi kafayi yemek uzereyim 4 senedir bu sorunu yasiyorum ve mezuniyetime az kaldi. Kendimi cok kotu hissediyorum. Roacuttane tedaviside gordum 9 ay ama eskisinden cok cikti ilaci birakinca. Son iki aydir clindoxyl ve acnelyse kullandim soymaktan baska ise yaramadi. Yine cikti sivilceler. Son gittigim cildiyeci yasmini onerdi dogum kontrol hapi yani. Dogum kontrol hapi kullanip sivilcelerinden kurtulan varmi? Cok kotu durumdayim gercekten :KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1399473917.449903.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1399473946.068177.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1399473976.220236.jpg
Resimleri paylasiyorum sizinle yardimlarinizi bekliyorum :KK43:

Eki Görüntüle 1104811 Eki Görüntüle 1104813 Eki Görüntüle 1104814
Resimleri paylasiyorum sizinle yardimlarinizi bekliyorum :KK43:

ben kullanmadım ama kullanan arkadaşım var geçirmiş sivilcelerini fakat aynı diğer ilaçlar gibi tekrarlamayapmış fakat eskisinden daha az olduğunu söylüyor..bende sivilcelerle savaşıyorumhemd 8 yıldır:KK43:(( evli olduğum içino hapı kullnmak istemiyorum bebek istiyorum çünkü.eğer bekarsan bence dene bi evli olunca deneyemiyosunda:KK43:(( ben herşey denedim geçmiyor geçmiyor

Ben denemedim ama deneyen cok kisi taniyorum. Cogununki birakdiginda yine cikiyor. Ayrica haplarin zararlari da var ozelikle uzun sure kulandinmi riskleri cogaliyor. Bence baska cozum ara. Ayni problemi bende yasiyorum ve caresiz internetten cozumler ariyorum. Doktorlardan umudu kestim. Bitkisel cozumlere bak. Ben avrupada yasiyorum ve burda bitkisel ilacla kur yapan doktorlar var onlari denicem. Benimki hormonel oldugunu dusunuorum oyuzden hormonlari dengelemem lazim, bitkisel tedavi ile. Nasil olcak bilmiyorum. Allah yardimcimiz olsun

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

ben kullanmıştım hem de 6 ay gibi bir süre sonuç sıfır. şimdi roacctnne tedavimin son günlerindeyim ve artık sivilce çıkmıyor cildimd maşallah diyim de:) yıllarca korktum bu ilaçtan hep erteledim ama sonunda tak etti canıma baladım. şu an sadece bi kaç sivilce iizim var onlar da yakında geçer diye düşünüyorum.tavsiye ederim

X