Lekeler, Çiller Sivilce iz ve lekeler icin Dermapen ve Hydrafacial

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

beckiboo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2013
73
3
Merhaba kızlar, 20 yaşındayım ozel bi hastanede doktora gittim ve bana 6 seans 'dermapen' 4 seans 'hydrafacial' yapilcagini soyledi. Bu tedaviyi yaptıran var mi ? Yardımcı olursanız sevinirim

Son düzenleme:
merhaba canım ben yüzümdeki derin akne izleri için 3 seans dermapen 1 seans wampirface yaptırdım izlerim çok çok azaldı. dermapeni öneririm istanbulda anadolu yakasında yaptırdım ve dr çok güveniyorum herkese de öneririm . bu sene de kalan izlerim için 3 seans dermapen yaptıracağım bu hafta ilk seansımı yaptıracam. hydrofacial ile de 1 seans 2 ay önce yaptırdım hydrofacial izlere etkisi yok sadece cildini ölü hücrelerden temizliyor parlaklık veriyor

merhaba canım ben yüzümdeki derin akne izleri için 3 seans dermapen 1 seans wampirface yaptırdım izlerim çok çok azaldı. dermapeni öneririm istanbulda anadolu yakasında yaptırdım ve dr çok güveniyorum herkese de öneririm . bu sene de kalan izlerim için 3 seans dermapen yaptıracağım bu hafta ilk seansımı yaptıracam. hydrofacial ile de 1 seans 2 ay önce yaptırdım hydrofacial izlere etkisi yok sadece cildini ölü hücrelerden temizliyor parlaklık veriyor
Anadolu yakasinda kime yaptirdiniz bilgi verebilir misin canim yorumlarin icin tesekkur ederim ve cok gecmis olsunn

Anadolu yakasinda kime yaptirdiniz bilgi verebilir misin canim yorumlarin icin tesekkur ederim ve cok gecmis olsunn
teşekkür ederim anadolu yakasında florya plaza da dr fatih bey var numarası :0505 718 65 45 gerçekten size de iyi geleceğini düşünüyorum. şimdiden güzel günleriniz olması dileğiyle

Merhaba kızlar, 20 yaşındayım ozel bi hastanede doktora gittim ve bana 6 seans 'dermapen' 4 seans 'hydrafacial' yapilcagini soyledi. Bu tedaviyi yaptıran var mi ? Yardımcı olursanız sevinirim
Altın iğneyi araştırmanı öneririm sahte cihazlar kötü sonuçlar veriyormuş.Asıl cihazlar etkili kız kardeşim için gidip geliyoruz mehmet akgün e lekelerle birlikte sivilce sonrası kalan çukurlar da iyileşti.Şuan tam pürüzsüz değil ama 2 seans sonrası çok daha güzel olur diye umuyorum.Sanırım Ankara da değilsin o yüzden doktorum uzak kalır.İstanbul da da başarılı doktorlar var bu işlemi yapan bir araştır. Dermapen dermaroller gibi uygulamalarda etkili ama altın iğne daha gelişmiş bir tedavi biçimi.

X