Lekeler, Çiller Sivilce, sivilce izleri, siyah nokta, lekeler. Deneyimleyip resim koyucam

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

23bilgi23

Uykum firarda
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2015
548
486
Merhaba. Yaziya giris yapmadan önce site yetkililerine bi ricada bulunucam. Konuyu buraya acmamam gerekiyor biliyorum. Ancak forumdaki bayanlar daha cok 'bir derdim var' adli konuya göz attiklari icin acicagim konunun en azindan yarin aksama kadar burda durmasini istiyorum. Sözüm o ki konuyu lutfen bugun cilt bölümüne tasimayin ki yûzü benim gibi sorunlu olan bayanlar.bu konuyu takipte kalsin, cogu kisi görsün. Tesekkur ederim.

Evet sevgili kk üyeleri. Yüzümde sivilce, sivilce izleri ve günes lekeleri var. Cildiyeye gittim ve bana benzamiyn, azeltin verdi. Kullandim ancak bi faydasini göremedim. Ayrica tüylerde agirlastirma yaptigini gözlemledim. 2 haftadirda SUDOCREM adli bebek pisik kremini nerdeyse heryerde arastirdim. %80i memnun. Bende bunun üzerine bu ürûnü aldım. Faydalari okumakla bitmiyor. Butün bloggerler'ın yazdiklarini okudum cok mertliyolar. Yaralara, egzamaya, sivilce ve izlerine cok iyi geliyormus. Ancak tek bir sorun var. Kullananlarin hicbiri öncesi-sonrasi resim eklememis. Sadece kullandiklarini beyan etmisler. Bende sizler icin yüzümün simdiki halini cektim. Bu ürünü aksam yatmadan önce sorunlu bölgeye uygulicam ve 2-3 hafta icinde, hatta daha erken bir süre icinde de olabilir. Sizlere sonraki halininde resmini cekip buraya koyucam. Deneyimlerimi paylasicam. Simdi bazilariniz diyodur ki her ciltte ayni etkiyi göstermeyebilir. Cok haklisiniz. Bunun icin şunu söylicem. Eger benim gibi bu lanet olasi sivilce ve izlerinden kurtulmak icin her yöntemi denediyseniz bunuda denersiniz die düsûnüyorum :) yûz tipim karma bunuda belirtym. Ayrica kullananlarda varsa yorumlara bekliyorum. Konuyu takipte kalin :*)

ben de göz altı morluk ve torbalarımdan şikayetciyim. bazen dayak yedim zannediyorlar o derece yani. göz altı meselesi de aynı bu konu gibi. ortada çok laf var ama işe yarayan yok :/

ben de göz altı morluk ve torbalarımdan şikayetciyim. bazen dayak yedim zannediyorlar o derece yani. göz altı meselesi de aynı bu konu gibi. ortada çok laf var ama işe yarayan yok :/
Göz alti morluklari icin ise yararmi bilmiyorum. Oda arkadasimda ayni sizim gibi. Ama onunki genetik. Hastaneye gittinizmi?

kullanmaya devam ediyor musunuz? paylaşacağım diye topic açmışsınız ama hiçbir gelişmeden bahsetmemişsiniz.

Ben 2 ay boyunca her gece yüzüme sudokrem sürdüm. Yüzümde sivilce izleri var küçük kırmızı ve çok minik çukur şeklinde. Çenemde sadece.
Ama bu kremin hiç bir faydasını görmedim. Sadece sabah kalktığımda kırmızılıklar gitmiş oluyor ama gün içinde tekrar kızarıyor özellikle yüzümü yıkadıktan sonra. Bu Yüzden kullanmayı bıraktım. Ayrıca siyah nokta yaptı. Ben hiç siyah nokta sorunu yaşamamıştım ama çenemde siyah nokta bandı kullanmam gerekecek kadar çıkardı.

Bence anlatıldığı gibi mucize bir krem değil. İçinde çinko olması sebebiyle kızarıklıkları bir süre yatıştırıyor ama tamamen tedavi edici bir çözüm değil.

Evet arkadaslar. Kullandim simdi size bahsediym biraz. Ilk once yuzumu salatalik ozlu dove sabunla yikadim. Kuruladiktan sonra sivilce ve sivilce izlerinin oldugu bolgelere uyguladim. Gece uyguladim bu arada. Faydasini cok görmedim. Yani az gördüm diyebilirim. Sivilcelere iyi geliyor, söndürüyo. Ama izlerine pek iyi gelmedi. Ben burnumun ustunede surdum siyah noktalar oldugu icin. Bende ise yaradi. Evet butun siyah noktalarım gitmedi ama azalma var. Kullanmaya devam ediyorum hàla.

X