Lekeler, Çiller Cilt lekelerine SON

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Konu sahibi cildin bu sırada çok incelmiş ve hassaslaşmış olmalı. Cildini kalınlaştırmak için neler yaptın bu süreçte ögrenebilir miyim? Benim cildim de şu an baya ince biraz kalınlaşıp hassaslıgı yok olsun istiyorum.

Konu sahibi cildin bu sırada çok incelmiş ve hassaslaşmış olmalı. Cildini kalınlaştırmak için neler yaptın bu süreçte ögrenebilir miyim? Benim cildim de şu an baya ince biraz kalınlaşıp hassaslıgı yok olsun istiyorum.
Evet muhtemelen bayagi incelttim ama ilaci uzun bin sure kullanmamaktan baska bisey yapamadim. Su an acneylse kullanmiyorum incelttigi icin doktorumun verdigi ilac karışımı var sadece onu kullanıyorum.

Evet muhtemelen bayagi incelttim ama ilaci uzun bin sure kullanmamaktan baska bisey yapamadim. Su an acneylse kullanmiyorum incelttigi icin doktorumun verdigi ilac karışımı var sadece onu kullanıyorum.
Cildini toparlaman için mi karışım verdi doktor. Özel degilse yazar mısın çok kutlu olurum :KK31:

Cildini toparlaman için mi karışım verdi doktor. Özel degilse yazar mısın çok kutlu olurum :KK31:
Bi ara yine lekenmistim acneykse de kullandamda artik etki etmedigi icin doktora gitmistim. Doktor verdi. Cok sukur lekeler de gitti. Bana recete olarak yazdi expigment disinda yazani okuyamadim

Eklentiler

• 20190415_152726.jpg
    20190415_152726.jpg
    48 KB · Görüntüleme: 299
😂 Ben de okuyamadım nasıl bir yazıysa artık. Teşekkürler ilgin için..

Tabiki daha iyidir ben sebamedle ilgili pek iyi şeyler duymuyorum yanaşamıyorum o yüzden cildimde yağlı ve iriteye müsait. Öğrenci olarakta solanteye o kadar para vermek gözüme geliyor ama mecbur alacam 😏
ver ver gözüne gelmesin. ben aldım iki yıldır kullanıyorum hala bitmedi. az sürsen bile yetiyor. ben bütün gün güneşin altında olmama rağmen yanmadım. ama sebamed i gün içinde birkaç kez yenilememe rağmen o kadar koruyamadı

ver ver gözüne gelmesin. ben aldım iki yıldır kullanıyorum hala bitmedi. az sürsen bile yetiyor. ben bütün gün güneşin altında olmama rağmen yanmadım. ama sebamed i gün içinde birkaç kez yenilememe rağmen o kadar koruyamadı
İki yılmı?? Ciddi misin.. alayım o zamann bende bakalım. Ama acaba hangisini alsam leke problemleri için olanımı akneye meyilli ciltler için olanımı yoksa klasik olanımı bilemedim 🤔 🤗

lekeleri onarıyor mu peki? ben lekeleri geçirdiğini yeni leke oluşumunu engelledğini duydum ona göre 170 lira vercem😂
Yani canım lekeleri geçirmiyor ama sürdüğünde en azında biraz rengini acıyor. Ayrıca parlamıyor yüzde o yönünü seviyorum yüzü aydınlatiyor. Fakat lekelerim için onardigini düşünmüyorum. Yani yeni gelecekler olanakları engelliyor olabilir

Yani canım lekeleri geçirmiyor ama sürdüğünde en azında biraz rengini acıyor. Ayrıca parlamıyor yüzde o yönünü seviyorum yüzü aydınlatiyor. Fakat lekelerim için onardigini düşünmüyorum. Yani yeni gelecekler olanakları engelliyor olabilir
denemeye değer o halde :) teşekkür ederim bu arada

X