Sivilceli Ciltler Sivilcelerime yıllar önce bu su ile veda ettim.

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
ben işe yarayacağını düşünüyorum. tabi antibiyotikte kullanıyorum onu kesmedim adını vermeyeyim şimdi doktorumun önerdiği antibiyotiği kullanıyorum. bu suyu ilk kullandığımda fark olmadı ama ikinci de baktım bi açılma var gerçekten de kızarıklarda bide çenemde yeni çıkan bi sivilce vardı ucu beyaz hemen kurutmuş döküldü hatta üçüncü kullanmamda artık yüzümün hem ferahladığını hemde kızarıklıkların açıldığını farkettim hatta evde annemler bile farkettiler o kadar etkili geldi bana zaten formülü yazan arkadaşımızda 2 hafta içerisinde sivilcelerden kurtulmuş inşallah ben de kurtulurum sizde de işe yarayacağına eminim. ama hemen ilk sürüşlerde karar vermeyin derim belki sizde benim ki kadar hemen tepki vermeyebilir.

hmm walla sewındım yaa böylee sıvılce medetınden kurtulmus ark.lar gorunce sankı benmkıler gecıyo gıbi oluyorum

bende 2-3 senedir üni yıllarından beri sivilce ileuğraşıyorum ergenlik filan değil sadece stres ve sıkıntıdan çıktı halen de devam ediyor maalesef :çok üzgünüm: bu formülü yazan arkadaşa bişey soracam doktorun yazmış iyi de herkesin cildi farklıdır sana iyi gelen bana gelmeyebilir ayrıca ben beyaz ciltliyim lekelerim çok bariz görünüyor doktorun herkes kullanabilir diye bişey söylemiş miydi

bir çok yorumu okudum
gerçektende bu karışım ilgimi çok çekti
formülü hemen not aldım yazdım
en kısa zamanda yaptırmayı düşünüyorum
inşallah bende sizler gibi memnunum diye yazarım buraya :lepi:

Slm millet... Lütfen bazı şeyleri uygulamadan iyice bir araştırın. Özellikle bu tür durumlarda. Ben okuyunca hemen firmamızda ki doktorumuza sordum. O da eczacı bir arkadaşına sormuş. Eczacı arkadaşı evt böyle bir karışım var ve kuru ciltler de kullanabilir , kullandıktan sonra nemlendiric kullansın demiş. Ama doktorumuz bence kullanma dedi. Zaten arkadaşın verdiği malzemelerden biri gül suyuymuş. Bence de sadece gül suyu ile temizleyin cildinizi. Kimyasalları kulanırken daha dikkatli olmak gerekir diye düşünüyorum. Herkesde aynı etkiyi vermeyebilir sonuçta. Geri dönüşümü olamayan şeyler olsun istemeyiz sonuçta. Paylaşmak istedim.

kızçelerim tırsmayınız
bu suyu 2 sene önce mi 1 sene önce mi yaptırdıydım tulişin tehditlerine -tatlicadiarzu- dayanamayıp lülülülülülü
gerçekten işe yariyor
adet dönemim ve malumunuz sıfatım osmannı haritasına döndü
dün akşam cildimi bu suylan sildim yattım
bugun butun sivilcelerim sönmüş nerdeyse zemuszemus

ewtt yaa bende 1 haftadr kullanıyorum tam olarak gecırmedı(kı 1 haftada gecmesı mucıze olurdu heralll)ama yuzumde beyazlama var fark edıyorum edılıyorum da... yanndada tetrayı kullanıyorum guzelcee sonraa sönsunlerr sonbahara dogrudaa tretinimii ohh :)) ama alkol aseton falan yakmadı yuzumuu tırsmayın aynen

Arkadaşlar ben 1 buçuk haftadır kullanıyorum çok memnunum...hiçbir yan etkisini falanda görmedim...ama yüzü biraz kurutuyo sanki nemlendirici sürmeye başladım...kesinlikle çok işe yaradığını düşünüyorum...ben devam edicem kesinlikle...zaten bizim gibi yağlı ciltler için iyi bir temizleme jeli gerekiyordu kozmetiklere bissürü para vereceğimize bu karışımı kullanmak daha mantıklı...hem cildin rengini açıyor hem sivilcelere iyi geliyor hemde güzel bir temizleyici daha ne olsun...hiçbir işe yaramasa bile temizleyici olarak kullanmak bile yeter bence ki bende gerçekten işe yaradı.tabiki tamamen sivilcelerimden kurtulmadım zaten ilk haftalarda hiçbir ilaç bu kadar etkili değil...ama kesinlikle cildim açıldı yeni çıkan sivilceleri yok ediyor daha ne olsun

peki arkadaşlar siyah noktalara ve sivilce lekelerinede iyi qeliyomu bu ilaç ?
bende yağlı bi cilde sahibim ama öle aşırı bi sivilce yok yüsümde sadece siyah noktalar var ve sırtımdada aşırı sivilce lekeleri :KK43:(( ve ben bi an önce onlardan kurtulmak istiyorum

merhaba arkadaşlar bu karışımı bende 10 gündür kullanıyorum ama cildimi kuruttu soyuluyo resmen buruştu:KK43:çizgiler oluştu resmen!!!nemlendirici kullanıyorum gerçektende çok süper temizliyo ve sivilce çıkmayı engelliyo..kullanan arkadaşlar sizdede kuruma oldumu?

Soruları vs herşeyi okudum ama, benim de bir sorum olacak.
Ben 17,5 yaşındayım ve şu an sivilcelerim olması normal.
Yine de gereğinden fazla gibi geliyorlar bana ve kıpkırmızı gezmek çok da hoşuma gitmiyor.
Acaba ben de kullansam birşey olur mu? Yoksa böyle iyi mi, beklemeliyim ? :KK70:
Şimdiden teşekkürler.

arkadaşlar bu alıncak olanların fiyatı nedir?
bende şuan sivilce yok sadece lekeleri için yapmak istiyorum ? lekeleri geçirir dimi ?

ya bu ilaç cilde ağır gelmez diymi?..annem diyor bizim de sivilcemiz oldu ama biz yüzümüze birşey sürmedik diyor...40 yaşında ama tek bir kırışıklık bile yok...bizim aile öyle zatn..ama annem böyle ilaçlar kullanıyorsn her gün, daha 30 yaşında cildin buruşup kalacak diyor :S korktum acıkcası ben ya...hele bu karısımdan...hem olumlu yorumları okuyup kullanmak istiyorum ama bir yandan da korktm ya 30 yasında kırışırsa yüzümüz :S

ya bu ilaç cilde ağır gelmez diymi?..annem diyor bizim de sivilcemiz oldu ama biz yüzümüze birşey sürmedik diyor...40 yaşında ama tek bir kırışıklık bile yok...bizim aile öyle zatn..ama annem böyle ilaçlar kullanıyorsn her gün, daha 30 yaşında cildin buruşup kalacak diyor :S korktum acıkcası ben ya...hele bu karısımdan...hem olumlu yorumları okuyup kullanmak istiyorum ama bir yandan da korktm ya 30 yasında kırışırsa yüzümüz :S

tatlım bünyenin işleyişi itibari ile yüzün asla 30 yaşında kırışmaz !
herhangi bir sağlık sorunun yoksa..
ben 28 yaşındayım , senin korktuğun yaşa 2 kaldı :)
kırışıklık filan yok yüzüm de..
20 yaşındaki gibi değil tabiki ama korktuğun gibi bir durum yok :))))
erken yaşta cilt bakımına özen gösterirsen ilerde faydasını görürsün..
çok ağır kozmetikler , temizliyiciler peelingler filan kullanma ama şimdiden başla cildin için yatırım yapmaya..
mutlaka temizliğine dikkat et , temiz bir cildin yerini hiç bir şey tutamaz.
öyle bilip bilmediğin şeyleri de kullanma , mutlaka dermokozmetik onaylardan geçmiş ve kalitesini ıspatlamış olsun a.s

X