Mutfak Dekorasyonu Siyah mutfak tezgahi

Memnunum hemde cok.Ama granit benimki.Leke asla tutumuyor ve sıcaga dayanıklı.İsterseniz yaptırdıgım yeride tavsiye edebilirim. ... cokta memnun kaldım.4 4 luk işçilik ve tas.Onlara tesekkur ediyorum.Hediye ettikleri kalp sunum tasınıda kurabiyelerimi koymak için kullanıyorum.Çok guzel dusunulmus...

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim ki siyah marbre seklinde. Cok kullanisli. Granite gelirsek bir leke oldugunda hemen görünür, daha iyi olabilir temizlik açisindan

Siyah parıltılı granit hiç memnun değilim. Örn. Pişi yapıcam siyah olduğu için kıl tüy varsa göremiyorsun. Birde beyaz ferah siyah iç karartıcı. Kesinlikle beyaz yaptırırdım..

Gerçekten çok kullanışlı ve temizlemesi kolay. Ayrıca bana kalırsa siyah mutfakta çok estetik duruyor.
Evet bende siyah yaptım memnunum. Ama her gelen niyeyse aa niye siyah su izi belli olur yok o olur yok bu beni sinir ediyor :) halbuki ben memnunum

ahahaha kıskançlardan uzak durmak lazım. Çok sevindim güle güle kullan lütfen :)

eşim mutfak mobilya vs. işiyle ilgilendiği için biliyorum. Granit güzel ancak belenco için hem daha çok model var hem daha dayanıklı diyor.

guzel olabılır ama temız pıs anlasılmaz yemek yapılan evde zor gıbı..

Benim de siyah. Hiç memnun değilim. En ufak kireç lekesini ve tozu aşırı gösteriyor. Devamlı siliyorum

Granit de bembeyaz bulamadım benekli hepsi o yüzden bende siyah yapmayı planlıyorum. Benekli desenli modelleri hiç sevmiyorum.

X