Cilt Bakımı Ürünleri Siyah nokta bandı?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

garip_bir

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2011
454
4
Siyah nokta bandı almak istiyorum. Burun çevrem için. Ama eğer kullanırsam o delikler açılınca içine daha çok kir dolmaz mı? Kullanıp memnun olanlar var mı ? Hangi marka?

ben 2 haftadır niveanın bandını kullanıyorum. memnunum:KK16: bi sorunla karşılaşmadım. haftada 2 kez uyguluyorum. düzelme oldu baya

bence işlemden sonra hafif bir temizleme suyuyla silmeli veya tonikle silmelisin, yoksa sivilce yapabilir ben diadermine bant kullanıp bandı çıkardıktan sonra bioderma h2o ile siliyorum

Kızcağızlarım; az önce internette dolanan siyah nokta bandı yapımını denedim. Umutsuz biçareydim ama sonuca kendim bile inanamadım. Yüzüme yapmadığım şey kalmadı umudumu yitirmiştim kiiiiii sığır jelatini ve süt karışımlı maskeyi uyguladım. Youtube de siyah nokta yapımı yazıp arattığınızda "Londrada Bir Türk Kızı" NIN YÜKLEDİĞİ VİDEO. DETAYLI ANLATIMI VAR inanılmaz birşey.

türk kızı'lı videoyu izledim arkadaşlar bu tür problemlerim var benim de ki sürekli uğraştığım bir şey yarın denemeyi düşünüyorum eğer olursa tekrar yazıcam buraya :))

siyqah nokta bantları gözenekleri büyütüyo diye duymuştum,var mı öyle bir durum kızlar,benim de sihay nokta sorunum var da

ben Watsons'ın burun bantlarını kullanıyorum iki aydır filan, öncesinde hiç kullanmamıştım siyah nokta bandı. ama uyguladıktan sonra mutlaka tonikle temizliyorum bantı uyguladığım bölgeyi,ve sonra da nemlendirici sürüyorum.yani öyle aman aman bir etkisini göremedim ama bi ferahlama hissi veriyor.ayrıca cildi temizlemeden önce uygulayınca daha iyi sonuç veriyor, deneyimlerimden sonra emin oldum. daha önce bloglarda okumuştum temiz olmayan cilde uygulandığında daha etkili olduğunu, cidden de öyleymiş :)

Ben niveanın bantlarını alacaktım arkadaşım ilk kullanımında iyi olduğunu fakat
sonradan işe yaramadığını söylemişti ama ben halimden hiç memnun olmadığım
için illa denemek istedim :)) satış elemanına sordum burunda kıllar çıkardığını
söyledi müşteriler öyle tepki vermiş internette de okumuştum böyle yorumlar
öyle diyince vazgeçtim bende :KK43: gerçekten çıkarıyor mu yardım lütfen ? :KK43:

ben zaman zaman kullanıyorum çoğunlukla watsonsdan alıyorum, daha önceleri nivea alırdım ama watsons daha ekonomik ve ben çok fark hissetmedim ikisi arasında.memnun olduğum bi ürün sonrasında tonikle temizliyorum cildimi..açılan gözeneklerin tekrar dolmaması için cilt temizliğine dikkat etmek gerekiyor

Ben niveanın bantlarını alacaktım arkadaşım ilk kullanımında iyi olduğunu fakat
sonradan işe yaramadığını söylemişti ama ben halimden hiç memnun olmadığım
için illa denemek istedim :)) satış elemanına sordum burunda kıllar çıkardığını
söyledi müşteriler öyle tepki vermiş internette de okumuştum böyle yorumlar
öyle diyince vazgeçtim bende :KK43: gerçekten çıkarıyor mu yardım lütfen ? :KK43:

ben bir süredir kullanıyorum ama öyle bir tüylenme sorunuyla karşılaşmadım, çok çok ufak tüyler oluyor böyle gözle zor görülecek boyutta ama onlar zaten önceden de olanlar,ki ben zaten tüylü bir insanım kendi adıma konuşmam gerekirse:KK1:.yani burun üzerinde koca koca tüylerin çıkması teknik olarak da mümkün değil gibime geliyor :)

kızlar ben rituel de beatue burun bandını kullanıyorum. çok da memnunum. cildimi güzelce temizleyip, kil maskesi yapıyorum, gözenekleri açtıktan sonra siyah nokta burun bandını uyguluyorum. size de tavsiye ederim.

ben bir süredir kullanıyorum ama öyle bir tüylenme sorunuyla karşılaşmadım, çok çok ufak tüyler oluyor böyle gözle zor görülecek boyutta ama onlar zaten önceden de olanlar,ki ben zaten tüylü bir insanım kendi adıma konuşmam gerekirse:KK1:.yani burun üzerinde koca koca tüylerin çıkması teknik olarak da mümkün değil gibime geliyor :)
Benim tenim baya beyaz ufak falan çıkarsa direk farkedilir gibime geliyor :KK1:.
koca koca tüy çıkmasa bile ufakları bile benim cildimde göze batabilir ama
ben genede denemek istiyorum umarım tüy falan çıkmaz ya :KK43:
çoook teşekkür ederim cevabın için :)

kızlar ben rituel de beatue burun bandını kullanıyorum. çok da memnunum. cildimi güzelce temizleyip, kil maskesi yapıyorum, gözenekleri açtıktan sonra siyah nokta burun bandını uyguluyorum. size de tavsiye ederim.
kil maskenin tarifini verir misin canım rica etsem :)

Kızcağızlarım; az önce internette dolanan siyah nokta bandı yapımını denedim. Umutsuz biçareydim ama sonuca kendim bile inanamadım. Yüzüme yapmadığım şey kalmadı umudumu yitirmiştim kiiiiii sığır jelatini ve süt karışımlı maskeyi uyguladım. Youtube de siyah nokta yapımı yazıp arattığınızda "Londrada Bir Türk Kızı" NIN YÜKLEDİĞİ VİDEO. DETAYLI ANLATIMI VAR inanılmaz birşey.

ya orda aromasız jel demıs ben onu bı turlu bulamadım nasıl yapıyosunuz peki

canım eğer sende benim gibi burun bandı tuttuğunu koparsın siyah noktaları affetmesin gibi siyah noktalara karşı sertlik yanlısıysan kesinlikle Gratiste satılan Cettua Burun Bandını tavsiye ederim :)) sonrasındada tonik iyi geliyor :-)

kil maskenin tarifini verir misin canım rica etsem :)[/QUOTE]

Canım kıl maskesini satın alabilirsin ben bursada pazardan almıştım doğacı markalı gerçekten çok iyi geldi öncesinde kayısı sabunu ile cildimi temizliyorum :)

onu kullanma bunu kullanma yağlı bir cildiniz varsa siyah nokta kaçınılmaz bu siyah nokta denilen şey öyle sıkmayla temizlemeyle felanda çıkmıyor bu bantları hemen hemen herkes kullanıyor gibi kullandıktan sonra cildi çok iyi temizlemeli ve dikkat etmeli tekrar olmaması için zararlı olsa dünyada kullanılmaz diye düşünüyorum yıllardır bu konuda her forumda araştırma yaparım yok şu karışımı dene siyah noktaya iyi geliyor diyorlar ama hepsi bence hikaye geçmiyor ya ilk baştan çok küçük yaşlardan beri bu bilinçte olup cildi çok temiz tutmayı öğrenecez ki şuan bu imkansız gibi siyah noktalar bir kere yerleşince inanın çıkarması zor mesela ben banyo yapınca biraz gözenekler açılıyor sıkmaya çalışıyorum tek tük yağ çıkıyor ama önceden yerleşmiş olanların çıkmasının mümkünatı yok

bu siyah noktadan kasıt adına "ben" dediğimiz siyah noktalar mı yoksa daha küçük küçük olan siyah noktalar mı?

Ben iki haftada bir ya da haftada 1 burun bantı yapıştırırm sonra maske sonra tonik ciddi manada azaldı siyah noktalarım tüylenmede olmadı.

X