Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Siyah üzüm çekirdegi tozu çok etkili

sistar

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2013
109
1
Kizlar ben size şimdi denemedim ama deneyen brininde yaşadiklarini anlaticam annem küçüklügümden beri yedirmeye ugraştirirdi.Ama açikcasi yemezdim hem zekayi açiyormus hemde kan yapiyormus diyer bir faydasi kanser ilaçlarininda bulunmasi o yüzden sagliga her türlü faydasi varmiş açikcasi dün araştirdim sigara ve alkol kulananlar yogurla kariştirip yiyorlarmiş bi arkadaşimiz denemiş göüslerinin büyüdügünü ve sertleştigini görmüş vsss kizin yazdiklarini size şöyle ekleyeyim.Unutmadan annem bala kariştirilipta yenir dedi ama külo filan aliriz mazallah yogurt en iyisi.

BU YORUM :
Arkadaşlar size benim keşfettiğim bir şeyi söyliycem eminimki sizde faydasını görüceksiniz bundan 3 hafta önce sigara kullandıım için vücuttaki toksinleri atan kara üzüm çekrdeği aldım aktarlarda satılıyor fiyatı 8 ytl sabah akşam 2 talı kaşığı yoğurda bir tatlı kaşığı üzüm çekirdeği tozu karıştırılarak yeniyor sigara ve alkol kullananlara şiddetle tavsiye ederken başka bir etkisini farkettim göğüsleride büyültüyor sanırım çünkü; ben bunu kullandıktan sonra göğüslerimde bir ağrı başladı ve büyümeye başladı gözle görülür bir büyüklük ve sertlik var şu anda meğer sonradan araştırdım ki göğüs büyütme ilaçları olan allbress vs gibi ilaçlarda etken madde kara üzüm çekirdeğiymiş göğsü küçük olan arkadaşlar büyütmek için albress gibi ilaçlara fahiş fiyat vermenize gerek yok kara üzüm çekirdeği alın aktardan ve en az 1 ay kullanın şaşırıcaksınız!

Son düzenleme:
annnaaaaaammmm aglamak istiyorum bagırmak istiyorum
ilaçları duymuştum ama bırakınca aynı hale geri dönüyor diye bir söylenti oldugundan denememiştim amaliyat düşünüyordum hatta eşim araştırmıştı ddıııızzzzzzt valla ben bunu denerim :) oleyyy oleyyy teyy teyyyy

annnaaaaaammmm aglamak istiyorum bagırmak istiyorum
ilaçları duymuştum ama bırakınca aynı hale geri dönüyor diye bir söylenti oldugundan denememiştim amaliyat düşünüyordum hatta eşim araştırmıştı ddıııızzzzzzt valla ben bunu denerim :) oleyyy oleyyy teyy teyyyy

Canim gel beraber deneyelim üzüm çekirdegi oldugu için çok külo alicagimizi zanetmiyorum açikcasi hem spor yapalim ben bugun başladim yarin bir gün gidip eczaneden filan alicam siyah üzüm çekirdegini ama onun haricinde ben yüzüme buz uyguluyordum bana çok iyi geldi ben buz uyguladim bugun masaj yapdim göüsüme ilk defa buzlukda meylerin kendim sikiyorum onlari buz haline getirip yüzüme sürüyordum havuç suyu dondurup sürücem ve çörek otu yagini dondurup sürücem.Her aksam maden suyu içmeye başliycam bugunden itibaren ayrica kolarimla o çizicem bu bir hareket çok faydasi var miş bunlarin çok etkili olucagini düşünüyorum 16 yaşindayim ama büyüklerde de işe yariycagina inaniyorum boy sorunu degil sonuçta ayrica çok kan yapiyor kansizlarin kulandigi özelikle bu bahsetigim üzüm çekirdegidir.Unutumadan kolarimizi omuz hizasinda açip iyce kendimizi gericez ve avuçlarimizi açip kapatalim bunu yapabildigimiz kadar yapalim bence işe yarar.Ben bunlari yaptikdan sonra düzenli istedigimden daha büyük olurlar yanima bir yandaş lazim sadece:KK66:

benim için kilonun pek önemi yok zaten almak isteyenlerdenim 1,64boy 48 kilo olunca insan al sana yandaş oldum ben de bu gün yarın alıp başlarım burdan gelişmeleri yazarım hepinize

benim için kilonun pek önemi yok zaten almak isteyenlerdenim 1,64boy 48 kilo olunca insan al sana yandaş oldum ben de bu gün yarın alıp başlarım burdan gelişmeleri yazarım hepinize
Tamam ama aksamlari maden suyu içmeyi unutma :KK70: acaba ikisinin ayni zamanda yedigimizde veya içtigimizde
yan etkisi olurmu?

Su almanyada siyah uzum cekirdegini zor bulurumya yinede bi arastircam illa tozumu olmasi lazim ? Yada siyah uzum cekirdegide olurmu ?

bende baslıcam kızlar buna.yarın tedarık edıcem. deneyelım nasılsa doğal seyler,gogus olmasa da saglıgımıza faydası olmus olur en kötü ihtımalle :)

Su almanyada siyah uzum cekirdegini zor bulurumya yinede bi arastircam illa tozumu olmasi lazim ? Yada siyah uzum cekirdegide olurmu ?

cnm sahsı fıkrım, olur muhtemelen. cunku toz olması yenmesını kolaylastırması acısından.. sonucta aynı yıyecek bırı taneli,diğeri toz seklınde.
tozunu yarn alırımda sımdıden cekırdeklerıyle yemeye basladm bıle :)

hanımlarrr ben aldım denedim dun akşam ama yiyemedim yogurt ile karıştırdım yemenin mümkünatı yok yiyenleri tebrik ediyorum pekmezle ve su ile deneyecegim bu ne böle yogurtla karıştırınca ekşimiş kusmuk gibi kokuyor

cnm sahsı fıkrım, olur muhtemelen. cunku toz olması yenmesını kolaylastırması acısından.. sonucta aynı yıyecek bırı taneli,diğeri toz seklınde.

Eger onun cekirdegini bulsam onu makinaylada toz haline getirebilirim diye dusundum ama once bulmak lazim buralarda

Canim eczaneden al bende ordan alicam bu dünyaca ünlü bişey dünyanin her yerinde bulman çok kolay kanser ilaçlarinda da kulaniliyor cnm hayir siyah üzüm çekirdegi tozu olmasi
lazim bulamazsan interneten spariş verirsin:KK70:

hanımlarrr ben aldım denedim dun akşam ama yiyemedim yogurt ile karıştırdım yemenin mümkünatı yok yiyenleri tebrik ediyorum pekmezle ve su ile deneyecegim bu ne böle yogurtla karıştırınca ekşimiş kusmuk gibi kokuyor
Canim annem kadin hastaliklari için kulaniyordu bunu bala yiyordu ben külo aliririm diye zorlayip yogurla yiycem:KK66:

Canim olurmu tahmin edemiyorum ama dedigimiz gibi olursa belki daha iyi olur ben unutkanim biraz onun içinde kulanicam şimdi yarin bir gün gidip
alicam ama dünden beri aksamlari maden suyu içmeye başladim ikisini kulansam zarari olmaz herhalde maden suyunda kalsiyum var boyada iyi
gelir.:KK66:

bende baslıcam kızlar buna.yarın tedarık edıcem. deneyelım nasılsa doğal seyler,gogus olmasa da saglıgımıza faydası olmus olur en kötü ihtımalle :)

Evet canim kan yapiyor bide kizlar size bi yöntem vericem ben bi komşumuzdan duymuştum dedesi saglik merkezinde mi ne çalişmiş zamanida banyodan çikmadan önce
son(SOGUK SU) suyu ayak parmaginizdan başlayarak yukara dogru yani başiniza dogru tutucakmişiz büsürü şeye faydasi varmiş kan dolaşimimizi hizlandirir bu iyi olabilir.Dogal
çözümleri denemeden ameliyat yok yüz üstü yatmayin kizlar göüslerin şekli bozuluyor :KK66:Maden suyunu içmeyi unutmayin kizlar ben denemeye başladim size
haber veririm:KK66:

Canim eczaneden al bende ordan alicam bu dünyaca ünlü bişey dünyanin her yerinde bulman çok kolay kanser ilaçlarinda da kulaniliyor cnm hayir siyah üzüm çekirdegi tozu olmasi
lazim bulamazsan interneten spariş verirsin:KK70:

Sendemi almanyadansinnn ne dedinde aldin bn almancasini nette baktim sade traubenkernextrakt diye yaziyor oylemi diyecez hani siyahi olmasi lazim ya onu bulamadim sen ne diyerek aldin ve kaca ?

Sendemi almanyadansinnn ne dedinde aldin bn almancasini nette baktim sade traubenkernextrakt diye yaziyor oylemi diyecez hani siyahi olmasi lazim ya onu bulamadim sen ne diyerek aldin ve kaca ?

Hayir canim ama dünyanin her yerinde vardir eminim hata git eczane deki bana siyah üzüm çekirdeiginin tozunu varmi mutlaka vardir bu toz kadin hastaliklari,kanser ilaçlari bulunan bişey çünkü bak böyle bişey tlm Siyah zm ekirdei 250Gr. bak burdan satin alabilirsin ama su tarih meselesine dikat et gelince eczaneye sor bi burdan almadan önce:KK66:Bak ödülü marka hemde dikat et atigim linke bulamazsan ordan ismarla gitsin:KK66:

Kizlar yaninda rezene çayida içmek gerekirmiş gibi şeyler okudum ama annem rezeneye izin vermiyor ben kivi ve havuçun çok faydali oldugunu biliyorum ayrica maden suyuda dahil bu listeme :KK66:Bide en çok günde 3-4 muz yersenizde çok etki yapiyormus
meyveleri ve sporlari yapdiginiz takdirde işimiz tamamdir öncelikle yerken "Allaha dua edin"
Allahim beklentilerimi hayirli şekilde kilip karşilasin diyin sonuçta Allah istemezse olmaz:KK66:

Yaninda mersin yagini deneyebilirsiniz masaj yaparak ama tek etkisi göüs büyütmekmiş almak biraz utanç verici bence hormonlari bozmaya gerek yok maden suyu her aksam
öglende meyve yiyin sabah,akşam da bunu yapin etkisini kesin görürcez sporda yapin bir 10 dk filan sakin olun çok umutluyum suanda!

KÜLO VERDİRME GİBİ BİR ETKİSİ VARMİŞ ZAYİFLAR BALA YESİN BENCE :KK66:

diyer bir yorum bakin bakalim:KK66:

evt benimde bu konuda problemim vardı araştırdım.kullandım etkisi gereçkten var kara üzüm çekirdeğinin.tabi bunun yanında masajda lazım günde 2 kez 10-15 dk kadar aşağıdan yukarıya doğru yapılacak.rezene çayı içiyorum günde 1 kez küçte sabah akşam 1 tatlı kşığı yoğurt yada meyve suyuna katıyorum hangisi varsa artık...1 ayda sıkılaşma dikleşme ve irileşme var.denerseniz sizde görürsünüz.birde etkisini göstermesi bünyeden büyeye göre değişir...

Son düzenleme:
arkadaşlar ben 3-4 haftadır kullanıyorum bunu. sabah akşam 1 tatlı kaşığı suyla alıyorum. dolgunluk hissi var sanki. ama daha büyüme gibi bi etki gözlemleyemedim. bitkisel ürünleri uzun bir süre kullanın diyolar etkisini görebilmek için. 1ayım geçti zaten. toplam da en fazla 3 ay denerim. bi değişiklik olursa devam edicem yoksa bırakıcam. size de yazarım burdan.

Eger onun cekirdegini bulsam onu makinaylada toz haline getirebilirim diye dusundum ama once bulmak lazim buralarda

çekirdeğini ayrı satmıyolarsa bıle bence cekırdeklı olan siyah üzümden alabılırsın.hem üzümün faydasını gorursun hem cekırdegını kullanmıs olursun. yenmesı daha kolay ben o seklde basladm.
tozla 1tatlı kasıgı yıceksen mesela yaklasık 10tane üzüm yiyosun. (ara öğün olarak gayet güzel bi seçenek )

çekirdeğini ayrı satmıyolarsa bıle bence cekırdeklı olan siyah üzümden alabılırsın.hem üzümün faydasını gorursun hem cekırdegını kullanmıs olursun. yenmesı daha kolay ben o seklde basladm.
tozla 1tatlı kasıgı yıceksen mesela yaklasık 10tane üzüm yiyosun. (ara öğün olarak gayet güzel bi seçenek )
gidip almaya üşenenlere tlm Siyah zm ekirdei 250Gr. interneten spariş buyrun:KK66:

artik gülcksiniz ama bu almanyada siyah üzüm yok hep yesil üzüm var türkiyede kara üzümle tanistim burda yok :KK70: ekirdegini eczaneye daha soramadim ama kozmik dükkaninda aradim yoktu ne yagi ne cekirdegi aktarda yokki su ülkede :KK50:

X