Siz gider misiniz?

Bugun pek sakinsiniz masallah 🧿
Ne istiyorsunuz acaba konuma gelip taaa bilmem ne zaman açtığım konuları önüme sunanlara cevap verip te onların emeline ulaşmasını mi sağlayacağım anlamıyorum cidden resmen konumu kapatmak için kendileri zorluyorlar snra kötü Bn oluyorum

Günaydın hayırlı sabahlar bz yeni ev aldık ama oraya taşınmadık güzelce hazırladık haftasonlari gezmeye falan gidiyoruz neyse bizim de burada çok arkadaşmz yok eşim de istemiyor bende yeni insanları tanımak istemiyorum buraya kadar hersey normal eşimin iş yerinden bir arkadaşı var o ve eşiyle sadece birkez beraber oturup Bi yerde kahve icmisligmiz var neyse bu arakdsslar bizim yeni ev aldığımızi biliyorlar sürekli bir ısrar size geleceğiz artık ramazan iftara geliriz diye diye kendilerini zorla davet ettirdiler ama biz o evi kullanmıyoruz bile neyse ramazan dedim sevaptır dedim tmm gelin dedim davet ettim bir sürü ikramlıklar yemekler hazırladım insan gelirken bir tatlı bari alır eller bomboş neyse dedim güzelce ağırladık şimdide arkadslsr bzii iftara davet etti lakin dışarıda bir yere ayrıca özellikle belirtiyorlar şu menünün fiyatı bu diğerinin şu sanki bize kalmasın der gibi biz zaten eşimle anlaştık başında ortasında sonunda dışarıda iftar yaparız diye şuan lüzum görmüyorum ama bir ısrar etme huyları var bıkkınlık veriyor ayrıca hiç hoş mu kendilerini zorla davet ettirip de kendileri dışarıda yemeği teklif etmesi
Menü fiyatlarını verdiklerini okuyana kadar gidin derdim ama onu okuyunca ASLA diyorum. Ne salakça hareketler

Aynen bir bahane bulup gitmeyeceğiz eski yaşadığım yerde de vardı böyle uyanık birisi beni çekiyor galiba
O uyanıklar sizde onlardan daha uyanık olun tmm insanlık yaptınız o kadar ısrarcı oldukları için davet ettiniz karşılığını gördünüz kendisini zahmete sokmayacak kadar sivri zekalılar ben olsamda gitmezdim çünkü önce bir evine davet eder ileri zamanlarda belkim karşılıklı düşünülebilir bir yere beraber gidelim yiyelim mi diye fakat bu tutumları gayri samimi buluyorum yüz vermeyin bulursalar gelir devamı gelir devamı gelir

Ben olsam açıkça konuşurum. Seni sevmiyorum canım istemiyor görüşmek denmez ancak şöyle diyebilirsin. Boşver dışarıyı ben senin evinde ağırlanmak istiyorum. Muhtemelen kadın beceremeyeceği düşünüp kendi erteler. Yüzsüzlük felan da değil bu hani.

Günaydın hayırlı sabahlar bz yeni ev aldık ama oraya taşınmadık güzelce hazırladık haftasonlari gezmeye falan gidiyoruz neyse bizim de burada çok arkadaşmz yok eşim de istemiyor bende yeni insanları tanımak istemiyorum buraya kadar hersey normal eşimin iş yerinden bir arkadaşı var o ve eşiyle sadece birkez beraber oturup Bi yerde kahve icmisligmiz var neyse bu arakdsslar bizim yeni ev aldığımızi biliyorlar sürekli bir ısrar size geleceğiz artık ramazan iftara geliriz diye diye kendilerini zorla davet ettirdiler ama biz o evi kullanmıyoruz bile neyse ramazan dedim sevaptır dedim tmm gelin dedim davet ettim bir sürü ikramlıklar yemekler hazırladım insan gelirken bir tatlı bari alır eller bomboş neyse dedim güzelce ağırladık şimdide arkadslsr bzii iftara davet etti lakin dışarıda bir yere ayrıca özellikle belirtiyorlar şu menünün fiyatı bu diğerinin şu sanki bize kalmasın der gibi biz zaten eşimle anlaştık başında ortasında sonunda dışarıda iftar yaparız diye şuan lüzum görmüyorum ama bir ısrar etme huyları var bıkkınlık veriyor ayrıca hiç hoş mu kendilerini zorla davet ettirip de kendileri dışarıda yemeği teklif etmesi
En başta davet etmezdim. Hadi hasbelkader davet ettim diyelim, onların davetine bende onlar gibi yüzsüzlük eder "ee sizde ne zaman iftar yapacağız" derdim.

Evde kalmıyorsanız nerde kalıyorsunuz ya aşırı merak ettim 😃😃
Bu evi yeni aldık 1 yıldır da başka bir evde kiradayiz seneye tayinciyiz o yüzden bu evi haftasonlari kendimiz kalmak ve ailelerimz geldiğinde kalmaları için hazırladık seneye eşyalı kiraya vercz

X