Siz gider misiniz?

Dışarı davet edebilir bunda garip birşey hissetmedim ama menülerin fiyatını neden söylüyor onu anlamadim gerçekten. Siz ödeyin mi demek istiyor ucuzu seçin mi nedir yani

Günaydın hayırlı sabahlar bz yeni ev aldık ama oraya taşınmadık güzelce hazırladık haftasonlari gezmeye falan gidiyoruz neyse bizim de burada çok arkadaşmz yok eşim de istemiyor bende yeni insanları tanımak istemiyorum buraya kadar hersey normal eşimin iş yerinden bir arkadaşı var o ve eşiyle sadece birkez beraber oturup Bi yerde kahve icmisligmiz var neyse bu arakdsslar bizim yeni ev aldığımızi biliyorlar sürekli bir ısrar size geleceğiz artık ramazan iftara geliriz diye diye kendilerini zorla davet ettirdiler ama biz o evi kullanmıyoruz bile neyse ramazan dedim sevaptır dedim tmm gelin dedim davet ettim bir sürü ikramlıklar yemekler hazırladım insan gelirken bir tatlı bari alır eller bomboş neyse dedim güzelce ağırladık şimdide arkadslsr bzii iftara davet etti lakin dışarıda bir yere ayrıca özellikle belirtiyorlar şu menünün fiyatı bu diğerinin şu sanki bize kalmasın der gibi biz zaten eşimle anlaştık başında ortasında sonunda dışarıda iftar yaparız diye şuan lüzum görmüyorum ama bir ısrar etme huyları var bıkkınlık veriyor ayrıca hiç hoş mu kendilerini zorla davet ettirip de kendileri dışarıda yemeği teklif etmesi
Davetlerini kabul etmek zorunda değilsiniz. İstemiyorsanız etmeyin, gitmeyin. Ama eğer sohbetlerinden hoşlanıyor ve beraber iftar yapmak istiyorsanız, biz şimdi değil şu tarihte gitmek istiyoruz deyip ramazanın ortası/sonu kendi dışarıda yeme planınıza göre onları atarlayabilirsiniz.

Bir de diğer hanımı siz arayıp/yazıp tatlım biz de sizin evimize gelmek istiyoruz deyin. Onlar kendilerini davet ettirdilerse siz de ettirin yoksa asla onlar davet etmezler.

Kocam da bnsz gitmez biz karı koca bunları kırmadan reddetmek istiyoruz lakin en başta düşünelim demiş bulundum çünkü zor ısrarcılar
Ev daveti olsaydı katılacağınızı ama dışarıda iftar yapmanın sizlere uymadığını belirtin. Çok istiyorlarsa evlerine davet ederler.

Davetlerini kabul etmek zorunda değilsiniz. İstemiyorsanız etmeyin, gitmeyin. Ama eğer sohbetlerinden hoşlanıyor ve beraber iftar yapmak istiyorsanız, biz şimdi değil şu tarihte gitmek istiyoruz deyip ramazanın ortası/sonu kendi dışarıda yeme planınıza göre onları atarlayabilirsiniz.

Bir de diğer hanımı siz arayıp/yazıp tatlım biz de sizin evimize gelmek istiyoruz deyin. Onlar kendilerini davet ettirdilerse siz de ettirin yoksa asla onlar davet etmezler.
Etmesinlerde ben onlar gbii görgüsüz değilim şimdi Bir sürü masraf ederim yok evine giderken hediye evde pasta börek benim tarzım da böyle

Etmesinlerde ben onlar gbii görgüsüz değilim şimdi Bir sürü masraf ederim yok evine giderken hediye evde pasta börek benim tarzım da böyle
Çok iyi anlıyorum sizi. Ben de sizin gibiyim ya da gibiydim diyeyim. Bana da böyle yapışan bir kadın vardı. Bebek ziyaretine geleceğiz dedi ok dedim. 4 yaş elbisesi getirmiş bebek ziyareti için. Ben de giderken hem maddi olarak çok ucuz hem de özellikle ucuzum diye bağıran bir hediye aldım evine. daha sonra da görüşmeyi kestim. Senin bana verdiğin değer buysa hak ettiğin de bu dedim. Evinde de ben bayılırım ev gezmeye dedi, ben varoş bulurum böyle şeyleri defim :)

Çok iyi anlıyorum sizi. Ben de sizin gibiyim ya da gibiydim diyeyim. Bana da böyle yapışan bir kadın vardı. Bebek ziyaretine geleceğiz dedi ok dedim. 4 yaş elbisesi getirmiş bebek ziyareti için. Ben de giderken hem maddi olarak çok ucuz hem de özellikle ucuzum diye bağıran bir hediye aldım evine. daha sonra da görüşmeyi kestim. Senin bana verdiğin değer buysa hak ettiğin de bu dedim. Evinde de ben bayılırım ev gezmeye dedi, ben varoş bulurum böyle şeyleri defim :)
Way çok güzel yapmışsınız haddini bimeyeene haddini bildirmek lazım böyleleri bundan daha fazlasını hak ediyor

Maalesef burda çok yalnızım hiç kimseyi tanımıyoruz diye belki iyi birileri çıkar diye bir kez davet etmiş bulunduk ama gel gör ki insanları enayi yerine koymaya bayılıyorlar o yüzden gitmeyeceğim muhtemelen bir daha da görüşmem
Anlıyorum bende yalnızlık çok çekmiş biriyim ,annem babam hayatta şükür ama çevre uzakta bence de görüşmemek en iyisi çünkü baya ayıp etmişler size hiç tanımadığınız insanlar zaten ha varlar ha yoklar boşverin

X