Siz Surekli Erkek Cocuk İsteyen Bir Babanin Kızı Oldunuz Mu ?

Şu an aklımdan ilk geçen şey benim kızım ve oğlumda babalarının mesleği yüzünden büyüdüklerinde geçmişlerini bu kadar yorgunmu anıcaklar..Çünkü bizim babamızda astsubay ve şuan doğuda 2 sene gelmeyecek üstelik daha kaç memleket görecek kaç ayrılık yaşayacaklar bilmiyorum..Sizinde yolunuz açık olsun
Allah yardımcınız olsun zor durum benimde eşim doğulara çok gitti şuan emekli şükür 3 kızımla onu bekledik gelmesi bir dert gitmesi birdetdi gelirdi gideceği günler çabuk geçerdi Allah eşinizi size ve evlatlarına bağışlasın

Sirf merakimdan soruyorum.Bir yerde randevulasmissaniz sandelyeniz cekilmesi sizi de rahatsiz ediyor mu?
-Ben sanki elim yokmus gibi hissediyorum,yardima muhtacmisimda birileri benim oturmama yardim ediyormus gibi geliyor Yada Benim gorustugum kisi surekli hesabi odemeye calisiyor.İlk gorusmemizde kirilmasini istemedim.Ve musade ettim
2.bulusmamizda kartim zaten telefonumdaydi cikartip burdan alin dedim.Garson surekli erkek arkadasimdan onay bekledi.Boyle durumlar genel olarak beni cok fazla sinirlendiriyor.Sanki benim param gecmiyormus gibi ben calismiyormusum bir izlenim uyandiriyor.Bu olay garsonun is guzarligi mi genel olarak hep boyle mi oluyor onu cozemiyorum.
Siparisi de bak konusabiliyorum agzim var ben de soyleyebilirim dedigimde hafif bir saskinlik oldu onuda anlamis degilim.
Aynı ben. İçinizi rahatlatır mı bilmiyorum eşim biz tanıştığımızda bu saydığınız özellikleri kastederek işte bu yüzden sevdim seni demişti. Bu hayatta kadına en yakışan şey kimseye muhtaç olmamasıdır demişti. 8 senedir birlikteyiz, iki yıldır da evliyiz. Çok da iyi anlaşıyoruz. İlişkimizi dışardan görenler şaşırsa da biz mutluyuz. Bana göre biraz daha duygusal ve romantik ama biz bu konuyu da aştık zamanla. Zaten tek sevgilim oldu. Sevgililik hiç kendime yakıştırdığım bir şey değildi saçma bir şekilde. Ama onu görünce değişti her şey. Eminim sizi çok seven, kıymetinizi bilen biriyle tez zamanda karşılaşırsınız. Ben çok sevdim sizi. Demeden geçemeyeceğim 🥰

İlişkilerde dişilik önemlidir yoksa karşı cinsten hoşlanan bir erkek yaninda kendi gibi birini istemez. Güçlü olmaniz çok güzel aslinda ama erkeklerin yaninda biraz dişi davranmak lazim. Ceketini verirken gerek yok de ama bi yandan da ister gibi davranmak lazim :)

İlişkilerde dişilik önemlidir yoksa karşı cinsten hoşlanan bir erkek yaninda kendi gibi birini istemez. Güçlü olmaniz çok güzel aslinda ama erkeklerin yaninda biraz dişi davranmak lazim. Ceketini verirken gerek yok de ama bi yandan da ister gibi davranmak lazim :)
Onu yapamiyorum iste ben :) Olmuyor,durmuyor.Birde bir defa yaparsiniz,iki defa yaparsiniz 3'sunde dalginliginiza gelir unutursunuz.Bu kez daha kotu olur.Neysem onu sergiliyorum.Kaybedersem,yada bu iliski yurumezse en azindan kendim olmusken kaybederim.Baskasi gibi gorunup birini kazanacagima kendin olup kaybetmissem onunda gercek yuzunu ogrenmis olurum zaten :)

X