Sizce aldatıldım mı ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ormanda olanlar olmuştur boşuna affediyorsunuz yine yapacak siz yine kadın ayarttı diyeceksiniz ve bu böyle bir ömür sürecek.

Hayırsever iyi niyetli adam (yersen) fakir ve muhtaç kızın ihtiyaçlarını ormanda karşıladı 🙄

O elbise o eşyalar neyin karşılığında alındı yedinizmi harbiden eşiniz değil siz safsınız 😏

Kızın ikisiyle de yatmış olma ihtimaline inanamıyorum sanırım yani evet gezip tozup paralarını yemiş ama cinsel ilişki olduğu durumuna eşimi tanıdığım için açıkçası inanamıyorum
Kesinlikle yatmamıştır tabi siz kendinizi kandıracaksanız destek olalım barı ormanın dili olsada konuşsa veya arabanın🙄

Olay bambaşka da olabilir. 21 yaşında gencecik bir kızın evli bir adamla ne işi olabilir ki
E ama kuzum sen çok safsın 😂

Tabikide tek kızın suçu değil ama öyle 20 Li kızlar varki seni parmağinda oynatır.

Evli adamlar zaten hep yaşça küçüklere gidiyor kimin metresi kendinde yaşça büyük ayol.

Olay bambaşka da olabilir. 21 yaşında gencecik bir kızın evli bir adamla ne işi olabilir ki
Kıza bu kadar üzülmenizin sebebi bu konunuz mu?

Herkes ormana takılmış ama belli ki terlik krem elbise alınıp tatile bile gidilmiş...Hadi onu da geçtim, asıl özel sağlık sigortasının hiç birrrr açıklaması yok , olamaz lan arkadaşlar...Yan dükkanın elemanina hayır için ozel sağlık sigortası yaptırmak....sdfggddss.... kürtaj bile olmuş hatun... hayrına
Adam hayır işinde çığır açmış, bir devri kapamış bir devri açmış resmen.

Kabullenmekte çok zorlanıyorsunuz belli ki. Ama aslında siz de biliyorsunuz ki ne eşiniz düşündüğünüz kadar iyi niyetli ve saf, ne de yaşananlar masumca.

Eşiniz size boşanma teklif ederken, söz konusu kadın da bir açıklama yapmadan sizi engellerken içten içe kabul etmiş oluyorlar bu durumu zaten. Çünkü yaşananların maalesef başka makul bir açıklaması yok. Başka türlü o kadın elbirliğiyle apar topar uzaklaştırılmazdı zaten.

Ben size çok üzüldüm. Yemeden içmeden kesilip 12 kilo vermişsiniz hala da kendinizi kandırmaya çalışarak gereksiz bir çaba gösteriyorsunuz. Ama eşiniz bu çabanızı hak edecek kadar düşünmemiş sizi.

Size diyebileceğim şu; devam edip etmemek sizin bileceğiniz bir konu ama lütfen kendinizi kandırmayın. Durumun tespitini doğru yapın, adını doğru koyun öncelikle. Sonra ona göre kendiniz için doğru olan kararı verirsiniz umarım.

Kıza bu kadar üzülmenizin sebebi bu konunuz mu?
Dedektiv maşşallah
1661410842833.png

O zaman biz kızı suçlamaya devam edelim. Sadece insanları bu kadar kolay yargılamayı hiç sevmiyorum. Olayın aslını astarını bir de karşı taraftan dinlersek belki bambaşka bir şey çıkacak ortaya. Ama ne taraftan dinlersek dinleyelim suçu değişmeyecek tek kişi var değil mi?

Aynı iş yerinde iki ayrı patronla ilişkisi olan bir kız ayrıca sevgilisi oraya gidip geliyormuş falanmış filanmış bu hikaye bana çok inandırıcı gelmiyor çünkü. Büyük ihtimalle adamın hayır işi yalanı gibi bir şey bu da.
Senin hikaye daha ilginç 😃

Baba ne alaka kızın ısyerıne gıdıyor falan?Velınız dıye mı?koca koca ınsanlarsınız,kızın ne halt yediği sızı baglamaz.Sız evdekı horozunuza sahıp cıkın.Bugun o kız ,yarın baskası.Her seferinde kızları bulup ayar mı cekeceksınız?Bıde hayır ısledım dıyor.Inanıyorsunuz yanı hayır ıslemek ıcın olduguna.

Ben bu aldatma olayında kadının uzaklaştırılmasını anlamıyorum. Adam niyeti bozmuş, hangi birini uzaklaştıracaksınız ? Bir daha eşinizin etrafında bir kadın olduğunda nasıl güveneceksiniz ? Adam güvenilmez çünkü.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X