Sizce ayrılmalımıyım ?

zeynepkaradi1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2022
32
-51
30
7aydır beraber olduğum birisi var tatile gittik kum deniz güneş anlıycağınız ama ciddi anlamda beni delirtmeye başladı sürekli bana tişort giymemi söylüyor crop askılı dar şeyler giyemezmişim etek giyemezmişim topuklu ayakkabı elbise giyemezmişim or*sb* olmak istiyormuşum dövmem var göbeğimde onu bahane ediyor sürekli onun istediği şekilde giyinmem gerekiyormuş denizde arkamı dönüp güneşlenemiyorum millet bana bakarmış vc gidicem peşimden geliyor spora yazılmak istiyorum benim kız arkadaşım spora yazılamaz oldu tayt giycen herkes sana baksın diyor asla bir yere gidemiyorum herşeyi geçtim haraketleri davranışları 3 yaşında çocuk gibi sürekli el şakaları yapıyor en sevmediğim şey vuruyor kaçıyor tuvalete giriyorum geliyor beni izliyor ayıp denen bir şey var uyuyorum geliyor birden bağrıp beni korkutuyor dayanılcak gibi değil eğlence anlayışı sıfır kalabalık yerlere asla götürmüyor standart bir gittiğimiz yer var ya da kimsenin olmadığı bir yerde oturuyoruz telefonumu dakika başı kontrol ediyor yakışıklı desen değil üstüne üni tercihime bile karıştı kendi memleketini yazdırdı şimdi bir senem çıkarsa eğer çöp olucak ayrılıyorum evimi basmakla tehdit ediyor

Gerçekten bazen düşünüyorum herkesin ilişkisimi böyle benmi çok abartıyorum diye inan fazlası var anlatsam yani bu birşey değil 😂
Komik mi? Neden izin veriyorsunuz? Ağlanacak hâlinize mi gülüyorsunuz? Adam size pet hayvanı gibi davranıyor. Ne demek kendi memleketini yazdırdı, üniversite tercihinizi bile yapamayan bir bireysiniz.

Çok mu arıyorsunuz bunları?Neden senin üniversite tercihlerine kadar karışmasına izin verdin mesela? Hayır demek bu kadar zor değil. İstediği şeyle tehdit etsin hiçbir şey yapamaz, ayrıl şundan.
Zaten en büyük pismanlığım tercihime kadar karıştırmak oldu böyle bir insan için 1 senem çöp olucak belliki yani alışkanlıkmı anlam veremiyorum ayrılıyorum elbet bir şekilde yalvarıyor yine barışıyorum etrafımda insan kalmadı sayesinde

Çok mu arıyorsunuz bunları?Neden senin üniversite tercihlerine kadar karışmasına izin verdin mesela? Hayır demek bu kadar zor değil. İstediği şeyle tehdit etsin hiçbir şey yapamaz, ayrıl şundan. Bide önceki mesajlarına baktım da, hamile değilsindir inşallah bu adamdan?
Çok mu arıyorsunuz bunları?Neden senin üniversite tercihlerine kadar karışmasına izin verdin mesela? Hayır demek bu kadar zor değil. İstediği şeyle tehdit etsin hiçbir şey yapamaz, ayrıl şundan. Bide önceki mesajlarına baktım da, hamile değilsindir inşallah bu adamdan

Siteye üyelik ücretsiz olup , hesabı sadece hesap sahibi kullanabilir. Kazen Kazen Mune Mune 2 kişi aynı hesabı ortak kullanıyorlarmış. Bilginize.
Naçizane tavsiyem, gördüğüm kadarıyla hep bu şekilde yönetime bildiriyorsun ama konuya etiketlemek yerine şikayet et butonundan bildirirsen daha kolay ve çabuk görüyor adminler. Çünkü hem etiket bildirimleri kapalı olabiliyor hem de bir sürü bildirim arasında gözden kaçabiliyor. Ha dediğim yolla da bildiriyorsan, dediğimi dikkate alma 🌺

7aydır beraber olduğum birisi var tatile gittik kum deniz güneş anlıycağınız ama ciddi anlamda beni delirtmeye başladı sürekli bana tişort giymemi söylüyor crop askılı dar şeyler giyemezmişim etek giyemezmişim topuklu ayakkabı elbise giyemezmişim or*sb* olmak istiyormuşum dövmem var göbeğimde onu bahane ediyor sürekli onun istediği şekilde giyinmem gerekiyormuş denizde arkamı dönüp güneşlenemiyorum millet bana bakarmış vc gidicem peşimden geliyor spora yazılmak istiyorum benim kız arkadaşım spora yazılamaz oldu tayt giycen herkes sana baksın diyor asla bir yere gidemiyorum herşeyi geçtim haraketleri davranışları 3 yaşında çocuk gibi sürekli el şakaları yapıyor en sevmediğim şey vuruyor kaçıyor tuvalete giriyorum geliyor beni izliyor ayıp denen bir şey var uyuyorum geliyor birden bağrıp beni korkutuyor dayanılcak gibi değil eğlence anlayışı sıfır kalabalık yerlere asla götürmüyor standart bir gittiğimiz yer var ya da kimsenin olmadığı bir yerde oturuyoruz telefonumu dakika başı kontrol ediyor yakışıklı desen değil üstüne üni tercihime bile karıştı kendi memleketini yazdırdı şimdi bir senem çıkarsa eğer çöp olucak ayrılıyorum evimi basmakla tehdit ediyor
Kendinize hiç mi değer vermiyorsunuz ??
Kendinize bu hareketleri reva görüyorsunuz.

7 ay katlanmışsınız alışmışsınızdır siz. Şimdi ayrılsanız ve normal bir insan girse hayatınıza "neden beni kısıtlamıyor? Sevmiyor mu?" demeye başlarsınız. Siz kendinizi seviyor musunuz?

X