Saç Rengi ve Saç Boyama Sizce bana bakır saç rengi yakışır mı?

Aa sitede ywn

Sitede yeniyim neden ban
İşte art niyetli sözüm ona uyanık birileri geliyor şikayet ediyor yeter ki bı aciginizi bulsunlar
Ve banlaniyorsunuz .

Ban sebebine gelince yazdığınız konuyu veya yorumu silemiyorsunuz .
Sadece küçük duzenlemeler yapabiliyorsunuz
. Siz tamamen silmissiniz o sebepten ban

Benim de arada aklıma farklı renkler geliyor, kızıl, mavi siyah, bakır gibi. Ama platine zor ulaştım, saçlarım yıprandı falan. Bence tam emin değilseniz aldığınız riske değmez. Hem sizin değil, platoniğinizin isteğiymiş zaten.. geçer sonra..

Benim de arada aklıma farklı renkler geliyor, kızıl, mavi siyah, bakır gibi. Ama platine zor ulaştım, saçlarım yıprandı falan. Bence tam emin değilseniz aldığınız riske değmez. Hem sizin değil, platoniğinizin isteğiymiş zaten.. geçer sonra..
Bahane de olabilir ya
Ben bakır deneyince herkes niye yaptiiiin diyodu
Çünkü alışmışlar sarı sacıma.
Zaten herkes hep konuşur gereksizler.biliyosun

Neyse bende bahane olarak kocam istedi yaptım diyodum:KK70: siginabildigim bir bahaneydi

Bahane de olabilir ya
Ben bakır deneyince herkes niye yaptiiiin diyodu
Çünkü alışmışlar sarı sacıma.
Zaten herkes hep konuşur gereksizler.biliyosun

Neyse bende bahane olarak kocam istedi yaptım diyodum:KK70: siginabildigim bir bahaneydi
Cogu zaman hesap vermek bile gereksiz canım. Sanane kesin ve kısa bir cevap😏

Şimdi yine farklı deneyesim var ama konu sahibinin fotosundaki kızla aynı renkteyim .ve bu renge bakırdan sonra döndüğüm için tararken kopuyor saçlarım yedi aydır .( çekince Uzama sünme olayı yok yanmadı yani ..yiprandilar feci )

Şimdi yine farklı deneyesim var ama konu sahibinin fotosundaki kızla aynı renkteyim .ve bu renge bakırdan sonra döndüğüm için tararken kopuyor saçlarım yedi aydır .( çekince Uzama sünme olayı yok yanmadı yani ..yiprandilar feci )
Yaaa bence yıprandıysa ve kopuksa farklı renk deneme. Vazgeçersen eski rengine dönemezsin falan . Kuaförüm demişti. Ben de karamel denesem mi diye düşünüyodum sarıda kal yakışıyo sana risk alma vazgeçersin demişti. Sarıya alışan farklı rengi kullanamıyo falan.
Kaldı ki gözlerinde mavi bence en güzeli sarı yakışır sana🥰sen bilirsin tabii

Yaaa bence yıprandıysa ve kopuksa farklı renk deneme. Vazgeçersen eski rengine dönemezsin falan . Kuaförüm demişti. Ben de karamel denesem mi diye düşünüyodum sarıda kal yakışıyo sana risk alma vazgeçersin demişti. Sarıya alışan farklı rengi kullanamıyo falan.
Diplerden kendi rengim gelince tamamen ....

kendi rengimi kullanıp

sadece onlerden şu iki yanlardan sarı yapiyorlar ya öyle kullanmayı düşünüyorum bakalım .

Karamel fındık kabuğu filan yaşlı gosteriyoe bence bu arada .iyi ki vazgeçmissin diye düşünüyorum

X