Sizce ben kötü gelin miyim

Neresi saldırgan anlamadim ? Bi arkadaşa daha açıkladım. Bizim evlilik sonrası için sakladigimiz bi çok şey baş başa gerceklesemedi .

Benim için eşimle ilk kez sinemaya pikniğe şehir dışına çıkmak çok önemli ve özeldi . Çünkü daha önce yaşamadık . Ama eltim aman zaten yıllardır sinemaya gidiyoruz pikniğe gidiyoruz baş başa modundaydi . Benim için yeni olan bi çok şey onda cazibesini kaybetmişti anlatabildim mi? Ve onlar nisanliyken her gün beni çağırdıklarını bildiği için kendini ona gore hazırladı. Ben mesela evliliğin 5. 6. Günü hala offf yine ariyo bu kv yine çağıracak diye kızarken o evlendiğinde benim yaşadıklarımı bildiği için profesyonel davrandı geliyorum annemmmmm modlarindaydi. Sonrası için ona kızdığım yer onlar hakkında salonda atip tutup oturma odasına gidince kahkahalar atması haklarinda konuşmamış gibi sarılması vs vs ya da sürekli onlardan şikayet edip hala sabahın köründe gelmesiydi.

İyi de zaten eşinizin erkek kardeşi evlenmeden önce de sizden bu talepler oldu, zaten siz baştan buna bir tavır koyamamışsınız, sonrasında eltiniz gelmiş gitmiş ne farkeder. Eltiniz olsa da olmasa da siz bu durumda olacaktınız. “yaşamadığı şey kalmamış” deyince cidden çirkin algılanıyor, kastettiğiniz cidden piknik yapmak veya sinemaya gitmek idiyse üzgünüm ben yanlış anlamışım.

Kayınvalideniz asla yetinmeyecek o yüzden siz uygun gördüğünüz kadar gidin. Sizin normaliniz haftada 1 ise o şekilde devam edin. Sonuçta haftada 2-3 gitseniz yine yetmiyor, yine kötü gelin oluyorsunuz. Bu sefer hem siz hem kayınvalideniz mutsuz oluyor. Kayınvalideyi mutlu edemeyeceğiniz belli, az giderseniz en azından siz mutlu olursunuz.

İyi de zaten eşinizin erkek kardeşi evlenmeden önce de sizden bu talepler oldu, zaten siz baştan buna bir tavır koyamamışsınız, sonrasında eltiniz gelmiş gitmiş ne farkeder. Eltiniz olsa da olmasa da siz bu durumda olacaktınız. “yaşamadığı şey kalmamış” deyince cidden çirkin algılanıyor, kastettiğiniz cidden piknik yapmak veya sinemaya gitmek idiyse üzgünüm ben yanlış anlamışım.

Evet yanlış anlaşılmaya açık bi cümle olmuş. Ama kastettigim yazdığım şeylerdi sinema piknik tatil vs

Allahım , 3 tane oğlum var 3 tane gelinim olacak :KK43:

Evlendiğinin ertesi günü gelse kızım hayırdır rüyanda mı gördün derim ( gelin değil mi buna da alınır hıhhh) :skandal:

Güzel kardeşim , Allah yardımcın olsun ne diyeyim

Sen gitmiyorsun ya da oğlunu göremiyor diye hastalanan kv yoktur , kaprisli ben merkezci anne vardır ...

Ayrıca eltin ile sen farklı kişilikte insanlarsınız
Sana onu örnek verdiklerinde X öyle ben böyleyim de , hatta ne gerek var demeye .... :KK14:

Kendine haksızlık etme kötü bir gelin değilsin ancak karşında oğlunu kıskanan bir kv var.Ne yapsan kar etmez içine o kadar fesatlığı atarsa hasta olur valla sen kendi kocana evine yuvana bak..

X