Sizce bitirmelimiyim ???

çok detaya inmemişsiniz veya ben gözümden kaçırdım ama adam 40 yaşında kışın çalışmıyor diyorsunuz yazın çalışıyor ağustos böceği mi bu adam? bohem işsiz güçsüz tip diyorsunuz ama ailesi zengin demek ki adama güvenip iş para vermiyorlar. o yaşta hala böyle insanları oyalayan sorumsuz olan insandan hayır gelmez. bir de bence adam evli olabilir. ondan gelemiyordur saçma sapan bahaneler buluyordur karısı görür diye karttan size çicek falan yollayamaz sonuçta uzaktan nakitle iş yapmak zor illaki bir döküman bırakacak arkasında. sizin yaşınız kaç?

Ya adam 40 yaşında daha hala basit e alıyor herşeyi hala bohrem hayat yok işim yok yok borcum var salakça aşağılık konuşmalar 40 yasındasın ya biraz hayatı ciddiye mi alsan diyorum gülüyo fln
Ayyy ömür geçmez bununla..bırak Allahını seversen. Dertsiz başına dert mi arıyorsun?

Daha siz anlatırken ben soğudum. 40 yaşındaki adam böyle olmaz. 20 yaşındaki gençler bile bi otobüs bileti alıp ünideki sevgililerini görmeye gidiyor. Zatenn o kadarını yapıp gelemeyecek adamla ne işiniz var . Bunca zaman çabaladığınız kariyerinize yazık etmeyin böyle adamlar özgüveninizi ve satatünüzü düşürür

Kaç yaşında adam sizi görmeye gelirdi bir şekilde. Ayrıca bence maddi durumun en azından eşit olması önemli. Sevgiliyken önemsiz gibi geliyor; ki yanınıza gelemiyor, bir şey göndermiyor diye zaten üzülüyorsunuz. Ayrılmak için sevgili olmuyorsunuz neticede işler ciddiye bindikten sonra hadi biraz daha ilerleteyim diyelim ki evlendiniz, çocuk oldu vs bu daha çok gözünüze batacak. Tabi cimrilik de var gibi geliri daha iyi olsa bile siz bir sey göremezsiniz. Ya bu şekilde kabul edin ya da ayrılın kendinize eziyet etmeyin. Bence ayrılın. Bir de hep bu tipleri buluyorum demişsiniz. Aslında biraz kendinize zaman ayırsanız ne istediğinizi daha iyi anlayıp doğru insanı hayatınıza çekeceğinizi düşünüyorum.

İyi biri demenizin sebebi nedir? İyilikten anladığınız tam olarak nedir?

Yol parasını siz verecekmişsiniz gibi bir izlenime kapıldım istem dışı :)

Gelmesin, siz de çağırmayın. Ayrıca dert edilecek bir şey de değil. 40 yaşına gelmiş biri, ailesinden para isteyerek beni ziyarete gelse, o kişiye saygı duyamam.

X