Sizce böyle bisey var mi?

Kader2410

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2017
265
82
kaynanam Bana 2 anahtar ve böyle kolyeye takilan bisey bir kucuk pakedin Icine koyup verdi ve Bunun icinde 2 tane anahtar var Dedi hic bir zaman acma bebegin icin yaptirdim ilerde zeki olsun diye Dedi ve acarsam bozulurmus sizce böyle bisey var mi? Ve Ben Ondan gizli acip baktim tek iki tane anahtar yoktu kolyeye takilan gumus bisey de vardi icinde papaz resmi gibi made in italy yaziyordu bide

kaynanam Bana 2 anahtar ve böyle kolyeye takilan bisey bir kucuk pakedin Icine koyup verdi ve Bunun icinde 2 tane anahtar var Dedi hic bir zaman acma bebegin icin yaptirdim ilerde zeki olsun diye Dedi ve acarsam bozulurmus sizce böyle bisey var mi? Ve Ben Ondan gizli acip baktim tek iki tane anahtar yoktu kolyeye takilan gumus bisey de vardi icinde papaz resmi gibi made in italy yaziyordu bide
Uff şu saçma şeylere inanmayın nolr eğer öyle bişey olsa bu kadar aptal insan olmazdı

Alırken bana büyü mü yaptırın demedin mi

Belki iyi niyetle o da birine kanmıştır da siz Nasıl güvenip evinize aldınız

Ben büyüye inanmam ama Kv bana iki anahtar verecek bebeğim Zeki olacak diye de inanmam anında bu saçma derim o nedenle sizin inandığınızı var saydım

Canım kaynanan by yaptırmış sanırım sen onu git dışarda biryere göm kaynanada birşey deme gerekirse eşinede göster bu kadın evin biryerlerinede birşey koymuş olabilir evini iyice temizle heryere bak derim

X