Sizce bu aldatmaya girer mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kudra ne olmuş tam, Suriyeli ile mi sevgili olmuş? :deli:
Yok 35 yaşında ölüm döşeğinde ayda bir telefonla konuşup arabada seviştiği herif varmış. Sonra bu herif ona grup sekis teklif etmiş bikaç kez. Bu da ay bu adam ben sevmiyor diye ayrılmış. O dönemde otobüste suriyeliyle tanışıp vatandaşlık almasına yardım etmiş, sonra suriyeli buna aşık olmuş. Ama o sırada ölüm döşeğindeki adam birden iyileşmiş, barışmışlar, evlenme teklif etmiş kızımız da kabul etmiş. Ama diyor ki bu suriyeli ile aldatmış sayılır mıyım?

Yok 35 yaşında ölüm döşeğinde ayda bir telefonla konuşup arabada seviştiği herif varmış. Sonra bu herif ona grup sekis teklif etmiş bikaç kez. Bu da ay bu adam ben sevmiyor diye ayrılmış. O dönemde otobüste suriyeliyle tanışıp vatandaşlık almasına yardım etmiş, sonra suriyeli buna aşık olmuş. Ama o sırada ölüm döşeğindeki adam birden iyileşmiş, barışmışlar, evlenme teklif etmiş kızımız da kabul etmiş. Ama diyor ki bu suriyeli ile aldatmış sayılır mıyım?
1-Puclic sekse karşıyım. Ortalık yerde, çoluk çocuk vs. görür. Elin bebesine travma yaşatmaya ne hakkı var? Bebeyi geç, ben de görmek istemem. Bu sebeple konu sahibini kınıyorum efendim.
2- Otobüste biriyle tanışmak? Irkçı diyecekler çıkacaktır, ama hem de Suriyeli? Bacımlar, daha geçenlerde kızcağızın birini sokakta takip edip kafasına vurup öldürdüler. Kendi ırkımızın erkeklerinin bir kısmı tehlikeli ama kadına bakış açısından düşünürsek ülkemizdeki bazı ırklar daha da tehlikeli. Ben mi paranoyağım? :olamaz: İyi bari öldürülmemiş.
3- Grup seks, public vs. teklif eden adamla tekrar beraberse, konuşmaya gerek yok.

Konu sahibi dışında kimse inanmadı zaten 😂

Aklima üniveristeden bir cocuk geldi. Takildigi kiz ayrilmak istiyordu. Bu onu sezince arabada otururken sigarasinin dumanini gözüne kacirip agliyormus gibi yapti. Kiz hemen yumsadi tabi. O kisi bunu diger erkeklere gülerek anlatiyordu. Bu kadar da saf olmamak lazim. Arabada sevismekten pek öteye gitmeyen bir iliskiyi evlilige tasimak. Cok inandirici

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X