Dövme Sizce bu dövme nasıl görünüyo?

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,
sen begendinse no problemsengözlerimebaksanab
begeniyorum dövmeleri ama daha kücük ve gecici olmasi sartiyla.

ya bende şöyle küçük bi melek veya peri istiyorum dövme olarak resm görürseniz bana gönderirmisiniz.

Haklısın tatlım ama yşlanıncada sırtımda kanatlarım olsa fena olmaz sanki :kedi:

cnm önemli olan senin begenmen sonucta
aslında mantıken melek kanadı ne bileyim bir hello kitty kadar sırıtmaz yaşlanınca bile.ama ne bilim buruşucaz falan o yüzden.yoksa dövme benim de sevdiğim bişeydir:çok üzgünüm:
belki elime hello kitty yaptırırım bigün ben dekaydirigubbakcemile2

fıstıgım malz. aktarlardan bulabilirsin bi de oksijenli su alman gerekecek

yaptır cnm ruhun hep çocuksa neden olmasın kaydirigubbakcemile3
fıstıgım malz. aktarlardan bulabilirsin bi de oksijenli su alman gerekecek

ayyy bebeim alırım tabi hint kınası bu saça yapılanlardan değil mi başka ayrıca oluyo mu sadece hint kınası ve oksijenli su yetio mu
an ne soru sordum ama :roflol:

yıldız şeklinde olan da güzel bence kibar duruyor.

hyr bebegim alman tası fln da olucak kendin yapacaksan butun malz ozelden yazabilirim

aaa fahriye evcen resimdeki kız
ama geçicidir o dövme bence sende geçici yaptır
çok güzel bir dövme :lepi:

kedi gerçekten çok güzel bi dövme beğenmişsin ama büyük bi dövme bence bu yüzden geçicisini yaptır ayrıca kalıcı dövme yaptırcan zaman görebilceen yere yaptırma bisüre sonra sıkılabilirsin..
bence dövme için en güzel yer sırtın herhangi bi tarafının üst kısmı ve benim de orda çok güzel küçük bi dövmem var:)

bencede çok güzel bir dövme ama çok büyük bence dövme yaptıracaksan küçük birşey yaptır ama bu dövmede güzel

çok lüzumsuz siyahlanmış.. aşırı koyu yani.. hem birkaç dövmesi olan tecrübeli biri olarak söylüyorum; kalıcı yaptırmayın.. zaten bu iş orda burda görülenden bende de olsun diye byaptırılmaz, sıkılıverirsiniz birkaç yıla. şimdi hiiiç sıkılmazmış gibi gelir insana da.. kazın ayağı öyle değil..

Kızlar bu dövme nasıl yaaa süper görünüyo ama cesaret edemiyorum mafoldumben
ben çok beğendim kalıcı bile yaptırsan olur.arkanda olduğu için gözüne batmaz ve sıkılmazsın hiç.]

daha zarif birşeyler düşünebilirsin canım. nacizane fikrim. zevkler ve renkleer tartışılmaz...

Ilk bakista hos duruyor arkadasim, fakat ileride SIKILMA ihtimali cok yüksek !!!

Tribal dövmeler diger dövme cesitlerine (model) göre daha güzel diyorum, benim düsüncem tabii ki ... nedeni ise, bazi arkadaslarin da dedigi gibi belli bir zaman sonra SIKILMAK . Tribal dövmeler degistirilme imkani coktur. Fakat digerlerinin imkansiz gibi ... kaydirigubbakcemile5
Zevkler ve renkler tartisilmaz elbette zemuszemus

Sunu da belirtmek istiyorum. Ben kendim daha dövme yaptirmadim. Dövme yaptiran ve hatta su siralarda kendisinin de dövme yaptigi bir Arkadasimin söyledikleri ...Dünülürse cokda mantikli birsey Bayanlar :hooray:

walla rihanna'nın dövmesine bayıldımmmmmmmmopuyorumnanaktan bende istiyorum yaaaaaaaaaaaaa:sm_cool:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…