Mutfak Dekorasyonu sizce bu takım nasıl?

veranda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2009
53
0
bu takımı almayı düşünüyorum sizce nasıl?

Eklentiler

• $adsız.JPG
    $adsız.JPG
    37 KB · Görüntüleme: 92
hangi markanın modeli bu canım, bana yazabilirmisin lütfen?
çok çok çok hoşuma gitti :KK66:
iyi günlerde kullanırsın inş.

doğtaşın modeli canım.beğenmene sevindim.ben fazla cesur buldum cesaret edemedim almaya daha:)

sade ama bir okadarda sık ve güzel asil bir takım
arkadasımda alacak bu takımdan a.s.

Çok güzel... Ama bana kalırsa masayı öyle göbekli alma. Açılıp genişleyebilen 4 ayaklı çok şık modeller de var. Onlara da bak derim.

çok beğendim cnm kaçırma bence şık bi takım, abartıdan uzak we asil..

Çok güzel... Ama bana kalırsa masayı öyle göbekli alma. Açılıp genişleyebilen 4 ayaklı çok şık modeller de var. Onlara da bak derim.

canım bende düşündüm hatta masa biraz geniş o nedenle de düşündüm ama başka secenek yok bu takımı alacaksan masası bu gibi bir durum var:enbuyukkk:

genel olarak güzel ama aklıma bişey takıldı; iki tane vitrini var köşede sanırım onları da alacaksın minick dikdörtgen camları var hani insanlar vitrini bardak falan dzimek için kullanırlar ve o sebepten alırlar bu takımda vitrin dolap gibi o biraz kafamı kurcaladıCADIARZU

artık camlı vitrin pek yapılmıyor canım.kapalı vitrin bu.hatta full kapalı birçok vitrin.aslında ben almamak niyetindeyim ama eşim onu almakta ısrarcı.vitrin kalabalık bence:)delikafaduldendelikafadulden

vitrin bence de fazlalık ben de hiç istemiyorum ama benim de nişanlım küçük de olsa bi tane istiyor ben ilk defa duydum kapalı vitrini daha neler değişecek acabaaaCADIARZU:1shok:

güzel sade hoş ama rengi sütlü kahve olsa daha güzel

verandaaaaaaaaa yaralarımı deştinnnnnnnn:)) ben bu takımı çok istiyordum of ulen of :))bence hiç kaçırma al derim.çok güzel ve şık.ayrıca ferah renklere sahip.benim olmadı arkadaşımın olsun bari:içelim:

bizde alamayacagız galiba canım.eşim başka bir takım için çok ısrar ediyor.dün almak için gittik alamadan döndük:KK43:sen neden alamamıştın?

X