Sizce bunlar tesadüf mü?

torarikar

Daha yaşanacak çok şey var...
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2017
6.058
7.854
Merhaba kızlar. Bana bir süredir sosyal medyadan tanımadığım erkeklerden sürekli arkadaşlık istekleri geliyor. Hem de bu kişilerle hiç ortak arkadaşımız yok, öyle hiç dikkat çekici bir profilim de yok, hesabım da gizli zaten. Hatta bunlardan bir tanesi bana mesaj atıp sohbet etmeye bile çalıştı. Daha önce hiç böyle bir şey olmazdı. Hepsini reddediyorum ama aklıma takılıyor, sizce bunlar bir tesadüf mü?

Sevgiliniz, eski sevgiliniz, ya da sizi denemek isteyen biri sahte hesaplardan da deniyor olabilir.
Ama bence dert edilecek bir şey değil. Silip geçin.

Maalesef hepimiz yaşıyoruz.
İşte ben bir süre önce hiç yaşamıyordum. Birden başladı. Yani tabi öyle abaza erkekler falan vardı tek tük ama hiç tanımadığım bir sürü erkeğin böyle yapmasını ilk defa yaşıyorum. Profilimde değişen bir şey de yok. Böyle olunca kuşkulandım doğal olarak.

Sosyal medya araçları da insanların birbirini görüp beğeneceği ve tanımak isteyeceği platformlar. Artık 2021 de sosyal medyada tanışmak isteyen insanlara öcü gözüyle bakmamak gerek. Sizin de bazen görüp beğendiğiniz insanlar oluyordur. 2 yıllık pandemi sürecinde sosyal hayat bittiği için bir çok insan sosyal medya üzerinden tanıştı ve hatta evlenenler de oldu. Zaten o kadar kötü bir platformsa neden hemen hemen hepimiz kullanıyoruz değil mi? Herkes kötü niyetle yazıyor olamaz ve tabi herkes de iyi niyetle yazıyor olamaz. Tanıyacak ona göre kararı siz vereceksiniz. Tesadüf mü derken tam olarak neyi sorduğunuzu anlamak zor. Hepsi aralarında anlaşıp bir anda size yazmıyorlardır elbet bunu düşünmek paranoyaklık olur.

Sevgiliniz, eski sevgiliniz, ya da sizi denemek isteyen biri sahte hesaplardan da deniyor olabilir.
Ama bence dert edilecek bir şey değil. Silip geçin.
Haklı olabilirsiniz ama hesaplar da sahte hesap gibi durmuyor hiç, bir sürü paylaşımları gözüküyor. Sevgilim yok şu anda. O zaman bir ihtimal eski sevgilim falan deniyor desem onu da kafamda oturtamıyorum. Dert etmiyorum ama merrak ediyorum.

Sanırım kendimi iyi ifade edemedim. Ben sosyal medyadan tanışmakla ilgili olumsuz bir şey söylemedim. Bana garip gelen bir aya yakın zamandır bana hep tanımadığım erkeklerden bu tür talepler gelmesi. Bundan önce böyle şeyler yaşamıyordum, tabi ki yine tek tük bu tür taleplerde bulunan erkekler çıkıyordu ama bir aya yakın zamandır sürekli bu tarzda arkadaşlık istekleri alıyorum hiçbir ortak arkadaşımın olmadığı erkeklerden. Durum böyle olunca ben de biri benimle mi oynuyor diye düşünmeye başladım hepsi bu.

Bir yere yorum yapmışsınızdır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…