Sizce cakiyorlar midir

Slm hanimlar.. Ben bir sure once mizah bolumune bir konu acmistim, kopyaliyorum:

'Hanimlar biraz canim sıkkin gibi o yuzden aklima gelen komik bir aniyi yazmak eglenmek istedim siz de buna benzer anilariniz varsa yazin gulelim.. Simdi bizim bir yakinimiz olan bir ablam vardi birkac sene once cok sık gorusurduk ozellikle.. Kafayi takmisti illa cerrah biriyle evlenecegim diye.. Bu arada kendisi de doktor ama cerrah degil.. Butun gucuyle her yerde fellik fellik cerrah koca arardi:KK53: Hatta kendisi de doktor oldugu icin bazi saglik semineleri tarzi seyler olurdu (bunlara sadece doktorlar, cerrahlar vs degil, baska isteyenler de katilabiliyordu duruma gore, kapali tarzda degildi yani) Neyse bu yerlere gelen cerrah da cok oldugundan bu ablam her seferinde bu oturumlari asla kacirmazdi, suslenip puslenip bunlara giderdi:KK45:Hatta yaninda beni de suruklerdi, hatta ailesi falan da derdi ki aferin bu kiz hem doktorluk yapiyor hem de meslegini ilerletmeye calisiyor ne kadar azimli masallah falan derlerdi.. Ah gercek niyetini bilseler:KK49:Millet gelisim derdinde o ne derdinde.. Neyse artik kac kere birlikte gittik kimmseyi bulamadi en sonunda artik iyice sabri tasti galiba, yine bir oturuma beraber gittik once bulustuk tabi, aman bir baktim ki bu gitmis resmen abiye gibi bir giysi giymis,kuafore gidip makyaj yaptirip sacini masalatmis, topuklular giymis:KK57: Maksat cerrah koca bulmak:olamaz::olamaz::olamaz:Milletin resmi tarzda elbiselerle geldigi bir yere oyle geldi resmen.. Bir de biz onun bu hazirlanmalari yuzunden ortama da son giren olmustuk, onlarca kisi birden bize bakip kis kis gulmustu.. Sonra da devam ettiler tabi biyik altindan gulmeye, gercek niyetini anladilar mi bilmem.. Zaten fazla duramadik da.. Baskasi adina utanmayi dibine kadar yasamistim.. Aklima geldi belki yorumlarsiniz guleriz,belki benzer seyler anlatirsiniz..'
:KK45: Simdi bu konunun senin derdinle alakasi ne diye merak edebilirsiniz belki, o yuzden aciklayayim: Bu olay yasanali yillar oldu aslinda, ama ozellikle son donemlerde aklima geldi, cunku zamaninda cok mu kinadim nedir :KK48:su anda bu ablayla benzer durumdayim, yani soyle: Ben de hayatima biri girsin, sevgili edineyim diye cok istiyorum ne zamandir (tabi ki duzgun biri olsun) ve ben tabi ki bu olaydaki abla gibi illa x meslekten olsun demiyorum oyle bir takintim yok ama mesela ben mimarliktan mezun olmak uzereyim ve sanat, mimari tarzi seylere karsi cok ilgiliyim.. Hep de boyle bu tarz alanlarla iliskili, kulturlu birikimli erkekleri begenirim genelde.. Akademik anlamda basariliyim, derslerimle vs cok ilgiliyim, basariliyim.. Bir suredir de alanimla iliskili olan seminer tarzi istege bagli seylere gidiyorum bu alandaki bazi arkadaslarimla beraber (bunlar cok samimi arkadaslarim degil, yeni tanistigim kisiler, hatta aralarinda benden yasca buyukler de var).. Neyse ben bir suredir bu tarz oturumlara bu arkadaslarla birlikte duzenli olarak gitmeye basladim (amac tabi ki sadece akademik basari:KK53:)Ya simdi gulmeyin ama, ben de bu anlattigim olaydaki abla gibi oldum, suslene puslene bu oturumlara gidiyorum:olamaz: Ha tabi ki bu olaydaki gibi absurt bir sekilde suslenmiyorum orasi ayri.. Ama her giderken aklima geliyor ve odum kopuyor arkadaslarim vs durumu anlar diye (biz ilim irfan pesindeyiz bu ne pesinde diye dusunmesinler simdi hakkimda,saka maka ama gercek) Birkac kere de bana dediler ki ne guzel sik giyinmissin torarikar vs dediler:rolleyes:Ya dalga gecmeyin ama cidden aklima takildi bu, sizce niyetimi cakiyorlar midir ay rezil olurum diye korkuyorum..

Çok tatlısın ya 🤣

X