sizce denemeli miyim bu kişiyle bakar mısınız?

sızın genel olarak ınsan ılıskılerıyle ılgılı bır sıkıntınız oldugunu dusundum
2 yıl olmus eskı sevgılıyı hala ozlemek sevmek
arkadasım dedıgınız kısının ask ılıskısı ıcın baskısına maruz kalmak

tuhaf degıl mı ?

arkadaslık bunun neresınde

sızın genel olarak ınsan ılıskılerıyle ılgılı bır sıkıntınız oldugunu dusundum
2 yıl olmus eskı sevgılıyı hala ozlemek sevmek
arkadasım dedıgınız kısının ask ılıskısı ıcın baskısına maruz kalmak

tuhaf degıl mı ?

arkadaslık bunun neresınde
tuhaf olduğunun farkındayım . Eski sevgilimle ilişkimizi tam kesemedik ve sürekli aynı ortamda bulunmak zorunda olduğumuz için böyle oluyor diğeri ise ben benden hoşlandığını bilmiyordum açılınca zaten ilişkimizi kesme yönünde karar aldım yürümeyeceğini bildiğim için ve kendisine de farklı gözle bakamadığımı belirttim lakin kendisi denemekten zarar gelmezdi hiç farklı gözle bakmayı denemedin diyor kendisi böyle dediği için benim de iyicene kafam karıştı özetçe bu

arkadaşlar ben 2 yıldır eski sevgilimi seviyorum.. arada konuşurduk ama şu an sevgilisi var ve biz birdaha konuşup olacak gibi değiliz. beni de seven biri var ama onun yanında heyecanlanmıyorum kimsenin yanında heyecanlanmıyorum sevdiğim çocuk dışında ve ayrıca beni seven çocuğu da çok beğenemiyorum ben zaten arkadaş gözüyle bakıyordum ama açıldı bi anda. Farklı gözle bakamadığımı belirttim ancak sonuç değişmedi deneyelim diyor sizce ne yapayın?
Ne acayip ilişkiler yaşıyorsunuz ya. Aşk sevgi bu demek değil. İyice dejenere oldunuz

arkadaşlar ben 2 yıldır eski sevgilimi seviyorum.. arada konuşurduk ama şu an sevgilisi var ve biz birdaha konuşup olacak gibi değiliz. beni de seven biri var ama onun yanında heyecanlanmıyorum kimsenin yanında heyecanlanmıyorum sevdiğim çocuk dışında ve ayrıca beni seven çocuğu da çok beğenemiyorum ben zaten arkadaş gözüyle bakıyordum ama açıldı bi anda. Farklı gözle bakamadığımı belirttim ancak sonuç değişmedi deneyelim diyor sizce ne yapayın?
Deneme bence. Bu denemeler o kadar uzuyor, zaman geçip gidiyor ki o geçen zaman kocaman bir çöp oluyor. Belki 1 ay sonra heyecanlanacağın biriyle tanışacaksın kim bilir.

eski sevgilinizin sevgilisi var ve arada sizle konuşup sizi de boş bırakmıyor , öyle mi?

Kabul etme. Kimseyi kendi egonuz için harcamayın rica ediyorum.

Etrafındakilere ciddi gözle bakamayacak derecede eski sevgilini takıntı haline getirmişsin. Bu kişiyle olur ya da olmaz bilemem ama yeni birilerine şans vermeden de kolay kolay eskisinin hatıralarını silemezsin..

X