Sizce gebelik belirtisi midir?

rozelinyanar

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2024
9
0
20
Merhaba arkadaşlar benim şuan adetime 2 gün var , adetime 10 gün varken yoğun beyaz kremsi akıntım oldu bir kaç gün önce sarımsı akıntıya dönüştü ve şu sıralar akıntım kurumaya başladı, 2 gündür ara ara adet sancısından biraz hafif sancılarım oluyor, erken gebelik testim yok normal gebelik testi de erken diye yapıp negatifi görmek istemedim ovulasyon testi denedim çift çizgiyi gördüm koyu da olmasa çift çizgi vardı, ne diyorsunuz arkadaşlar sizce gebelik var mıdır?

Eklentiler

• IMG_20240205_144425_667.jpg
    IMG_20240205_144425_667.jpg
    32 KB · Görüntüleme: 174
Merhaba arkadaşlar benim şuan adetime 2 gün var , adetime 10 gün varken yoğun beyaz kremsi akıntım oldu bir kaç gün önce sarımsı akıntıya dönüştü ve şu sıralar akıntım kurumaya başladı, 2 gündür ara ara adet sancısından biraz hafif sancılarım oluyor, erken gebelik testim yok normal gebelik testi de erken diye yapıp negatifi görmek istemedim ovulasyon testi denedim çift çizgiyi gördüm koyu da olmasa çift çizgi vardı, ne diyorsunuz arkadaşlar sizce gebelik var mıdır?
Sen hamilesin gözün aydın

Maalesef hamile değilsin ovulasyon testi hepsi böyle çıkıyor. İkinci her zaman öyle silik. Emın olmak ıcın erken gebelık testi alın

Kizlar benim de adetime 7 gun var erken gebelik testi pozitif bu sekilde ne dusunuyorsunuz
🤦🏻‍♀️ adeti beklemek en iyisi düşün düşün kafayı yersin. İyiliğin için söylüyorum. Açtığın konuda yardımcı olduk sana, zaten çizgiyi sende görüyorsun yüzde yüz var diyemez kimse adetten 7 gün önce riskli bir gün.

Ben de hamileyken ovilasyon testiyle yapmıştım adetim geciktikten sonra benimki böyle olmadı iki çizgide çok koyuydu ama seninki silik

X