Sizce gebelik var mıdır

cgdm82

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2020
210
312
Bugün renk olmam gerekiyordu olmadım test yapayım dedim ikinci çizgi çok silik dikkatli bakınca görülüyor sizce gebelik var mıdır başka test olmadığı için tekrarlayamadım bugün ovulasyon testi vardı evde onunlada belli olabiliyor diye okumuştum ondada 2 . Çizgi ilk çizgi kadar net olmamasa da orta koyulukta çıktı

Eklentiler

• 9683410C-F9B9-46C3-AC01-3E4BFBF2F2AF.jpeg
    9683410C-F9B9-46C3-AC01-3E4BFBF2F2AF.jpeg
    81,1 KB · Görüntüleme: 248
Bugün renk olmam gerekiyordu olmadım test yapayım dedim ikinci çizgi çok silik dikkatli bakınca görülüyor sizce gebelik var mıdır başka test olmadığı için tekrarlayamadım bugün ovulasyon testi vardı evde onunlada belli olabiliyor diye okumuştum ondada 2 . Çizgi ilk çizgi kadar net olmamasa da orta koyulukta çıktı
Var gibi duruyor canım benim yumurtlaman geç olmuştur belki onun için silik çıkıyordu inşallah vardır insanın içi içine sığmaz bilirim ama yarın sabah ilk iş kan ver bence kesin sonuç alırsın

Çok silik bir çizgi var canım. Regl kaç günün vardı erken gebelik testi yaptın sanırım. Istersen bi kan tahlili yaptır net sonuç alırsın. Hakkında hayırlısı olsun. Rabbim gönlündeki muradını nasip etsin inşaAllah.

Çok silik bir çizgi var canım. Regl kaç günün vardı erken gebelik testi yaptın sanırım. Istersen bi kan tahlili yaptır net sonuç alırsın. Hakkında hayırlısı olsun. Rabbim gönlündeki muradını nasip etsin inşaAllah.
Tam regl günüm aslında evet erken gebelik testi yaptım 1 oğlum var 9 yaşında ona hamileliğimde de çok silik çıkmıştı tam başında öğrenmişim ondanmış meğer acaba yine hamilemiyim bilemedim bana mı öyle geliyor bu çizgi diye fikirlerinizi almak istedim yarın birkaç test alayım teyit edeyim en iyisi

Var gibi duruyor canım benim yumurtlaman geç olmuştur belki onun için silik çıkıyordu inşallah vardır insanın içi içine sığmaz bilirim ama yarın sabah ilk iş kan ver bence kesin sonuç alırsın
Çok silik görünce bende emin olamadım ne var diyebiliyorsun ne yok bakalım birkaç gün bekleyip emin olunca kan testi vereyim en azından Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın tez zamanda bebiş isteyenler bebişlerine kavuşur inşallah

Tam regl günüm aslında evet erken gebelik testi yaptım 1 oğlum var 9 yaşında ona hamileliğimde de çok silik çıkmıştı tam başında öğrenmişim ondanmış meğer acaba yine hamilemiyim bilemedim bana mı öyle geliyor bu çizgi diye fikirlerinizi almak istedim yarın birkaç test alayım teyit edeyim en iyisi
Bence test ile uğraşmaktansa yakın hastahane varsa sana gidip kan ver derim ben. Daha net sonuç alırsın canım.

Umutlandırmak istemem ama comfort days yanıltmaz nokta net hayırlı olsun hayırlı haberler alırız inşallah buraya da yaz lütfen 🙏🏻😍😘

Çok silik görünce bende emin olamadım ne var diyebiliyorsun ne yok bakalım birkaç gün bekleyip emin olunca kan testi vereyim en azından Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın tez zamanda bebiş isteyenler bebişlerine kavuşur inşallah
Hayırlısı olsun canım İnşaAllah bebeğin seninledir.

Bence test ile uğraşmaktansa yakın hastahane varsa sana gidip kan ver derim ben. Daha net sonuç alırsın canım.
Haklisın canım pazartesiyi bekleyeyim biraz daha geçsin öyle gideyim hastaneye ilk gebeliğindede çok erken öğrenmiştim kandada hcg miktarı az çıkıyo doktorlar da bey bişey söyleyemiyor hcgnin katlanmasını bekliyorsun ancak bikaç gün sonraki artışlarda belli oluyor oyüzden bu defa erken gitmek istemedim oda ayrı bi stres off kadın olmak ne kadar zor rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

Umutlandırmak istemem ama comfort days yanıltmaz nokta net hayırlı olsun hayırlı haberler alırız inşallah buraya da yaz lütfen 🙏🏻😍😘
İnşallah planlı bir gebelik değildi 1 oğlum var olursa sürpriz olacak o kadar emin konuştun ki ihtimal vermeme rağmen bende şüphe ettim kendimden arkadaşım 🤭hayırlısı bakalım Allah söyletmiştir belkide bu markayı ilk kez denedim belkide test güvenilir değildir diye düşünmüştüm oysa ben sende tam tersi sonuç güvenilirdir diyorsun demek🥰tabiki haber veririm benzer durum yaşayan olursa faydalanır tecrübelerimizden hayırlısı Allahtan

İnşallah planlı bir gebelik değildi 1 oğlum var olursa sürpriz olacak o kadar emin konuştun ki ihtimal vermeme rağmen bende şüphe ettim kendimden arkadaşım 🤭hayırlısı bakalım Allah söyletmiştir belkide bu markayı ilk kez denedim belkide test güvenilir değildir diye düşünmüştüm oysa ben sende tam tersi sonuç güvenilirdir diyorsun demek🥰tabiki haber veririm benzer durum yaşayan olursa faydalanır tecrübelerimizden hayırlısı Allahtan
Bende dört aydır aynı markayı kullanıyorum yok dedi hep yok 🤣 yani resmen çizgi çıkmış gözlerim görüyor 😍 ben olamadıkça başkası olsun bari diye istediğimden size de kendim kadar seviniyorum inan ki 😍

Idrar testinde gözle görülür bir cizgi var cnm. Bu durumda beta hcg nin de artmis olmasi lazim zaten. Bence hamilesin. Suanda gitsen 100 küsürlerde cikar gibi geliyor beta hcg. Hayirli haberlerini sabirsizlikla beklicem cnm❤

Ahh okadar iyi anlıyorum ki seni cnm ilk gebeliğimde korunmayı bırakmıştık 4 Ay boyunca olmadı okadar stres yaptım ki anlatamam ayda kaç defa test yaptım bilmiyorum ozamanki psikolojimi çok etkiliyordu bu durum 🤭🤭sonra hayıt suyunu araştırdım kullanmaya karar verdim o ay hamile kaldım bence yardımcı oluyor gebeliğe isteyen arkadaşlar denesin belki içinizden birine daha umut olur diye yazıyorum yanlış anlamayın lütfen bu yolda beklemenin nekadar yorucu olduğunu biliyorum rabbim isteyen herkese tattırsın bu duyguyu inşallah

Idrar testinde gözle görülür bir cizgi var cnm. Bu durumda beta hcg nin de artmis olmasi lazim zaten. Bence hamilesin. Suanda gitsen 100 küsürlerde cikar gibi geliyor beta hcg. Hayirli haberlerini sabirsizlikla beklicem cnm❤şansıma ilk gebeliğimdede silik çıkmıştı o normal kaset testti ama bi tık daha pembeydi Dr gittiğimde 13 dü hcg bu defa biraz bekleyeyim bikaç gün de haber vereceğim mutlaka hepinize yalnız bırakmadığınız için teşekkürler arkadaşlar bu süreçte umarım Allah isteyen herkese nasip eder

Slm arkadaşlar bugün eczaneye gidip mi…tech marka test aldım ama on da 2. Çizgi hiç çıkmadı bu testler kafa karıştırıyor bikaç gün takip edeceğim bakalım birde şu durum var tabi dün ve bugün yaptığım testler ilk idrarla olmadı dünkü idrarim ilk idrardan 6 saat sonraydı bugünkü kullandığım test için ilk idrarımdan 4 saat sonra oldu bunlarda sonucu etkiliyor olabilir bakalım hayırlısı artık

Idrar testinde gözle görülür bir cizgi var cnm. Bu durumda beta hcg nin de artmis olmasi lazim zaten. Bence hamilesin. Suanda gitsen 100 küsürlerde cikar gibi geliyor beta hcg. Hayirli haberlerini sabirsizlikla beklicem cnm❤
Hamileymişim canım ama daha çok başında sanırım Dr la pek konuşamadık folik asit verdi kese ve bebek henüz yok hcg testimde bu şekilde 2 gün sonra artışlara bakacak bakalım hayırlısı

X