Sizce hamile kalmis olabilir miyim?

Test yaptınız mı? Yada regl tarihiniz belli mi?
Evet belli canım daha erken diye yapmadım uzulmeyim diye beş gün kaldı ayın 20 si regl olmam lazım şuan sadece ara ara kasık ağrım oluyor ine batması gibi ateş basması ve aşırı uyku hali var üzerimde Rabbimden ümit kesilmez 🙏🥲

Evet belli canım daha erken diye yapmadım uzulmeyim diye beş gün kaldı ayın 20 si regl olmam lazım şuan sadece ara ara kasık ağrım oluyor ine batması gibi ateş basması ve aşırı uyku hali var üzerimde Rabbimden ümit kesilmez 🙏🥲
Rabbim hayırlı sonuclar versin inşallah Rabbım kucağınızı doldrsun 🙏

Rabbim hayırlı sonuclar versin inşallah Rabbım kucağınızı doldrsun 🙏
Aminnn çok teşekkür ederim çok saol Allah razı olsun yarın randevu var kadın doğum da ben istesem de istemesemde beta yapicak onun için bile erken kötü sonuç görüp üzülmekten çok korkuyorum

Aminnn çok teşekkür ederim çok saol Allah razı olsun yarın randevu var kadın doğum da ben istesem de istemesemde beta yapicak onun için bile erken kötü sonuç görüp üzülmekten çok korkuyorum
Eger yumurtlama tarihini biliyorsan üzerine 10 gün ekle %75 doğru sonuç verir.

Benden manyaklar da varmış jqjdjf hamile kalınmaz böyle
Lütfen yardım edin çok zor durumdayım. Yaşım 20 sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik nasıl olacak derseniz sadece özel bölgelerimiz birbirine deydi ama boşalma olmadı. Aklıma takıldı ve zevk suyuyla hamile kalınır diye bilgiler okudum internetten hemen ertes72 ertesi gün hapını kullandım. Yumurtalama hünüme 1 gün gösteriyordu ilişkiyi yaşadığımda. Nolur yargılamadan cevap verin çok korkuyorum. Bu hapa rağmen böyle bir ihtimal varmı

X