Hamile olabilir miyim

spangebob

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2024
6
-3
20
Merhaba kizlar. Oncelikle yasadiklarimin ve yaptiklarimin sacmalik ve aptallik oldugunun farkindayim bunlari soylemeyin lutfen. 20yasindayim bi iliskim var. 3ayda 4kez ertesi gun hapi ellayı kullandim. Ben bunun uzun sureli kullanilmamasi gerektigini bilmiyordum. Doktora gidince ogrendim. Dogum kontrol hapina baslamami soyledi ama partnerim sehir disina gidecegi icin uzun sureli baslamama gerek yok dedim. En son 20mayista iliskiye girdik (ani gelisti ve sondu) yanlislikla icime bosaldi. Cok stres oldum ve korktum hemen ellayi ictim. 27mayista regl olmam lazim. Ama ellayi bu kadar fazla kullaninca etkisinin azaldigini da biliyorum, suan hormonlarimin tepetaklak oldugunu da biliyorum. Gebe kalmak istemiyorum. 10gun sonra doktora kan testi yapmaya gidicem. Sizce hamile miyimdir, boyle sans var mi. Kurtaj yontemlerini okudum, düşük hapı varmis. Ne kadar ise yariyor. Bu kadar fazla ellayi kullanip baska yan etkiler goren var mi. Lutfen yardimci olun

Niye kondom kullanmıyorsunuz, düzgün korunmuyorsunuz, yazık değil mi size? Yarım yamalak birkaç ilişki yaşamak için böyle strese girmek neden? Düzgünce korunmak için onlarca yöntem varken. Partreniz afedersiniz ne kadar bir koruma yöntemi olmasa da dışarı boşalmaya bile gayret etmemiş, düşüncesiz herif.

Ella almışsınız ondan dolayı hamile değilsinizdir bence yine kontrol ettirin. Bu kadar ella içmek ise çok ama çok zararlı.

Merhaba kizlar. Oncelikle yasadiklarimin ve yaptiklarimin sacmalik ve aptallik oldugunun farkindayim bunlari soylemeyin lutfen. 20yasindayim bi iliskim var. 3ayda 4kez ertesi gun hapi ellayı kullandim. Ben bunun uzun sureli kullanilmamasi gerektigini bilmiyordum. Doktora gidince ogrendim. Dogum kontrol hapina baslamami soyledi ama partnerim sehir disina gidecegi icin uzun sureli baslamama gerek yok dedim. En son 20mayista iliskiye girdik (ani gelisti ve sondu) yanlislikla icime bosaldi. Cok stres oldum ve korktum hemen ellayi ictim. 27mayista regl olmam lazim. Ama ellayi bu kadar fazla kullaninca etkisinin azaldigini da biliyorum, suan hormonlarimin tepetaklak oldugunu da biliyorum. Gebe kalmak istemiyorum. 10gun sonra doktora kan testi yapmaya gidicem. Sizce hamile miyimdir, boyle sans var mi. Kurtaj yontemlerini okudum, düşük hapı varmis. Ne kadar ise yariyor. Bu kadar fazla ellayi kullanip baska yan etkiler goren var mi. Lutfen yardimci olun
Ne demek yanlışlıkla? Yani şeyini tutamayan adama nasıl güvenip korunmuyorsunuz. Ella bir korunma yöntemi değil

Her şeyin farkındasın sana ne diyelim güzelim ?
Millet kendini paralıyor olmuyor ama bir kere birliktelikte gebelik olur mu olur.
Bu kadar çok ella içen birini görmediğimden zaten berbat olan yan etkileri sende ne gibi sonuçlar doğurur ya da o hormonlar nasıl toparlanıp normale döner ben de çok merak ettim açıkçası. Umarım gebelik oluşmamıştır ve sen de dersini almışsındır. O sevgiline de söylenecek çok şey var ama neyse.

ellanın o kadar çok kullanılmaması gerektiğini bilmiyor muydunuz? ne sanıyordunuz? “abi adamlar bir ilaç yapmış, istediğin gibi sevişiyorsun, sonra atıyorsun ağzına bir tane. yan etki mi? prospektüs mü? yoo yoo öyle bir şey değil, zaten reçetesiz satılıyor” bu kadar millet aptal mı aman sabahlar olmasın der sevişir sonra bir ella alır. nasıl çalışıyor etki ediyor sanıyorsunuz?

Gerçekten kafanız pırıl pırıl 🌸🌸

Senede 2 kez bile aldığında ciddi değişikliğe sebep veren bir şeyi üst üste 3 4 kez alıp birde üzerine neymiş düşük hapı, size bu aklı kim veriyor acaba

ellanın o kadar çok kullanılmaması gerektiğini bilmiyor muydunuz? ne sanıyordunuz? “abi adamlar bir ilaç yapmış, istediğin gibi sevişiyorsun, sonra atıyorsun ağzına bir tane. yan etki mi? prospektüs mü? yoo yoo öyle bir şey değil, zaten reçetesiz satılıyor” bu kadar millet aptal mı aman sabahlar olmasın der sevişir sonra bir ella alır. nasıl çalışıyor etki ediyor sanıyorsunuz?
Marketteki naneli şeker bile bu kadar çok tercih edilmiyor.

Gerçekten bir kadın olarak, 3 cmlik şey için bu kadar cahil davranmaları çok üzücü, üzülüyorum.

Herkeste yan etkisi farklı olabilir. evli olduğum halde o hapları görmedim bile henüz. En basit parol ilacını bile içmeden önce 10 kez düşünmemiz gerekirken siz maşallah şeker niyetine yutmuşsunuz da yutmuşsunuz. Niye üç gün sonra ne olacağınız belli olmayan bi adam için vücudunuzun bütün ayarlarını alt üst ediyorsunuz? Madem birlikte olmayı biliyor bir zahmet tedbirini de alsın. Burada birlikte olmanızı eleştirmiyorum o sizin hayatınız yanlış anlaşılmasın ama nasıl bir pervasızlık rahatlık bu bütün yükü üzerinize atmak gerçekten aklım almıyor beyimizin keyfi öyle istemiş öyle mi yani . Size yazık gerçekten yazık ediyorsunuz Kendinize.

Kizlar biliyorum ama nefret kusmayin bana. Benim vucudum zararlarin farkindayim. Bi akilsizlik yaptim onun da farkindayim. Sinirlerinizi bana bosaltmayin. Soru ve konu farkli. Birkac kisi sadece duzgun yorumda ve cevapta bulunmus. Birkac gune doktora gidicem zatrn sadece bu zaman zarfinda dusunmeden edemiyorum o yuzden yazdim. Sevgilimle de nisanlanicaz okul bittikten sonra

Kizlar biliyorum ama nefret kusmayin bana. Benim vucudum zararlarin farkindayim. Bi akilsizlik yaptim onun da farkindayim. Sinirlerinizi bana bosaltmayin. Soru ve konu farkli. Birkac kisi sadece duzgun yorumda ve cevapta bulunmus. Birkac gune doktora gidicem zatrn sadece bu zaman zarfinda dusunmeden edemiyorum o yuzden yazdim. Sevgilimle de nisanlanicaz okul bittikten sonra
Lütfen sevgilini de uyar. Bu sıkıntıları kendi başına üstlenmemelisin. Yarın bir gün çocuk olsun diye çırpındığında belki bu ilaçların hala sıkıntısını yaşıyor olacaksın, inşallah olma da 🙏🏻 Doktoruna da güzelce sor bu ellayla ilgili bilgi falan al. Bunların üstüne sağdan soldan okuyup duyduğun ot çöp bir şeyler içme, daha da alt üst olmasın hormonların. Hamile değilsindir muhtemelen.

Bari geri çekilip bosalsaydi. Bence bu adamla evlenme çünkü seni seviyor olsa kondom takardı ya da geri çekilirdi. Senin Ella icmene sebep olmazdı. Altı ayda bir defa içiyorsun onu ben bı kere içtim mahvoldum seni nasıl etkilemedi anlamadım. Hem sevgilim ben onu içtim diye çok uzuldu. Zararlı bı ilaç. O adamla umarım evlenmezsin.

Yazık değil mi sana gerçekten. Sırf hamilelik için değil cinsel yolla bulaşan hastalıklardan korunmak için de kondom kullanmalısın. Burada eşinden HIV, HPV kapan bir sürü insan okuyoruz. Siz belki de 6 ay, 1 sene veya 5 dk sonra bile hayatınızda olmayabilecek bir adamdan bunları kapmak isterseniz onu da siz bilirsiniz.

X