Sizce hamile miyim?

Bu konuda arkadaşım sizi fazla sıktı evet ama onu zorlayan bendim tekrardan özür dilerim şu an hesabı ben kullanıyorum ama benim kafama takilan regl günümde gelen kagverengi siyah leke leke gelen iltihaptı yani bu ara kanamamı regl mi anlayamadım o yüzden hala dusunceliyim bugünde 4. Bi test yaptik erken gebelik oda tek çizgi çıktı ama içim içimi yiyor rahatlayamadim hiç 😔
Yani testler negatif çıktıysa hamilesinizdir. Bir doktora gidin bari. Ya da dokuz ay bekleyin bir, doğurmazsanız hamile değilsinizdir.

Gebelik olması mümkün değil diyoruz anlamiyorsunuz. Testler negatif çıkıyor anlamıyorsunuz. Kaç negatif test sizi tatmin eder acaba?

Bence artık bir psikologa görünün. Gelen akıntının iltihap olduğunu da anlamışsınız maşallah. E iltihap akıyorsa vajinanizdan çok daha kötü ya. Doktora gitmeniz gerekir ya o iltihabı tedavi ettirmek için. Hamilelikte vajinadan iltihap aktığını da nereden çıkardınız ki? Hangi engin bilginizle?

Ne araştırırsınız ne öğrenmek istersiniz, anlatırız anlamazsınız. Kendi vücudunuz hakkında bir gram bilgi edinmek şöyle dursun başkası bilgi vermek istese bile inanmazsınız. Sonra böyle günlerce aylarca saçma sapan bir şekilde test negatif ama yine de hamile miyim diye sorar durursunuz. Gına geldi artık. Bu kadar cehalet olmaz. Bir kadın kendi bedeniyle ilgili bu kadar cahil olmaz. Bir kadın kendi bedenine bu kadar yabancı olmaz. Allah aşkına ya sevişmeyin ya da biraz bedeninizi tanıyın ya.

Yani testler negatif çıktıysa hamilesinizdir. Bir doktora gidin bari. Ya da dokuz ay bekleyin bir, doğurmazsanız hamile değilsinizdir.

Gebelik olması mümkün değil diyoruz anlamiyorsunuz. Testler negatif çıkıyor anlamıyorsunuz. Kaç negatif test sizi tatmin eder acaba?

Bence artık bir psikologa görünün. Gelen akıntının iltihap olduğunu da anlamışsınız maşallah. E iltihap akıyorsa vajinanizdan çok daha kötü ya. Doktora gitmeniz gerekir ya o iltihabı tedavi ettirmek için. Hamilelikte vajinadan iltihap aktığını da nereden çıkardınız ki? Hangi engin bilginizle?

Ne araştırırsınız ne öğrenmek istersiniz, anlatırız anlamazsınız. Kendi vücudunuz hakkında bir gram bilgi edinmek şöyle dursun başkası bilgi vermek istese bile inanmazsınız. Sonra böyle günlerce aylarca saçma sapan bir şekilde test negatif ama yine de hamile miyim diye sorar durursunuz. Gına geldi artık. Bu kadar cehalet olmaz. Bir kadın kendi bedeniyle ilgili bu kadar cahil olmaz. Bir kadın kendi bedenine bu kadar yabancı olmaz. Allah aşkına ya sevişmeyin ya da biraz bedeninizi tanıyın ya.
Fazla yaşanmışlik yokken bedenimi ne kadar sürede taniyabilirim ki ben zaten bu konuda cahil olmasam böyle bir site açtırıp arkadasima sormasini istemezdim konu sevişip sevismemek değil sadece sizinde dediginiz gibi burada daha tecrubeli evli abilerimiz ablalarımız olur onlara danışırız diye istemiştim sizede saygim sonsuz dediklerinizde yanlışınız yok sert tavrinizi da normal buluyorum ama bu öyle bir duygu ki yani bir yanım inanmak isterken diğer yanım acaba mı korkusuyla kaplı arasından çıkamadım yani 4 tane testin 4 ü de yanlış olamaz evet ama iliskiden kaç gün sonra daha doğru sonuç verir bilmiyorum yani arastirdim 15 gün diyor ama kimi yerde de farklı bir sayı kafam karıştı, akıntı konusu ise 28 haziran da regl olmam gerekiyordu leke leke kahverengi siyah bir akıntı geldi ve bu daha önce başıma gelmedi sebebi ella mıdır ya da regl değil ara kanamamidir bunu çözemedim sürekli yaşadığım bir durum olsa zaten sormaz kendi kendime destek olurdum

Test yap. Negatif çıkarsa da artık kafaya takma. Hem ilaç, hem de stres etkiler her seyi. Rahat bırak artık kendini. Bir sonraki adete kadar rahat edemeyeceksen git kan ver ve emin ol artık.
28 gün sonra yaptığım testte negatif çıktı bugünde 35 gün geçti hem erken gebelik hem normal idrar testi yaptim onlarda negatif yani toplam 6 test negatif yapıldığı günler ise ilişkiden (12,16,21,28,35) gün geçti sizce korkmam gerken bir şey yok demi ://

28 gün sonra yaptığım testte negatif çıktı bugünde 35 gün geçti hem erken gebelik hem normal idrar testi yaptim onlarda negatif yani toplam 6 test negatif yapıldığı günler ise ilişkiden (12,16,21,28,35) gün geçti sizce korkmam gerken bir şey yok demi ://
Bence korkmalısın ama hamilelikten değil delirmekten. Sal artık.

Bence korkmalısın ama hamilelikten değil delirmekten. Sal artık.
Böyle dediniz ama bu sitede bi kaç kişinin yazısını okudum bazen idrara 1 2 ay bile geçmiyormuş hcg 😔😔 benim tek korkum ella herkesin reglisini uzatmış hemen hemen benimki leke leke kahverengi siyah ve az az geldi 😭 korkum bu yüzden kimseye anlatamıyorum

18 yaşındayım. Erkek arkadaşımla ilişkiye girdik kondom yırtılmış yani maalesef içime boşaldı. Tam da yumurtlama haftamdayım. İlişkiden 7 saat sonra ella hap içtim ama yine de korkuyorum sizce hamile kalır mıyım ve kalmamak için başka ne yapmalıyım?
Kuzum hamile kalmak öyle kolay değil ya İnan bana :) öte yandan bu korku ufak bir ders olsun, kondom var diye erkek arkadaşın içine boşalmasın mümkünse. Ellayı da korunma yöntemi olarak alışkanlık haline getirme lütfen. Bir şey olmaz merak etme, boşuna stres olup da reglini geciktirme

X